PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم هک شده. دوستان متخصص یه نگاهی بندازن

sylvester
December 15th, 2016, 20:03
سلام به همه سایتم امروز هک شده. یه گروه ترک از ترکیه سایت رو دبقیس کردن
shetab24.ir
سایتم چیز خاصی نداشت مانند پایگاه داده و ... تازه هم تغییر سرور داده بودم و در حال آزمایش سایتم بودم. هاست رایگان بود
4 تا پیج html ساده بود با لینک به خارج و داخل سایت. الان عین همون فایلها نو اون یکی سایتم هست. می تونید مشاهده کنید
chin24.ir
می خوام بدونم از کجا وارد شدن؟ از رو سرور یا از رو فایلهای من?

navid2zp
December 15th, 2016, 20:19
با توجه به توضیحاتتون احتمالا از طریق سرور

sylvester
December 15th, 2016, 20:38
با توجه به توضیحاتتون احتمالا از طریق سرور

من نگرانیم از اینه که اون 4 پنج تا صفحه ای که در روت هاستم ریختم و حالت صفحه پرتال است باگ نفوذ داشته باشه؟
آخه رو سایت دیگم هم عین همین پوسته ساده نصب کردم و می ترسم اونم هک بشه!!
البته اون سرور سایت دومم آمریکاست و سفت و سخته
ببینید پوسته من اینه
http://www.opendesigns.org/design/dilasag/
ممکنه چنین پوسته ساده ای باگ نفوذ داسته باشه؟

vpsman
December 15th, 2016, 20:42
اخه html که چیزی نداره بخوان از اون وارد بشن!!
از سمت سرور بوده

sylvester
December 15th, 2016, 21:16
اخه html که چیزی نداره بخوان از اون وارد بشن!!
از سمت سرور بوده
یعنی یوزر پسورد ورود به پنل هاستم رو چطوری زدن؟ تمام سیستم رو برای کیلاگر چک کردم. هیچ چی نبود رو سیستمم!
حالا براشون پیام گذتشتم ببینم باگ رو میگن بهم یا نه:-&

delta
December 15th, 2016, 21:26
یعنی یوزر پسورد ورود به پنل هاستم رو چطوری زدن؟ تمام سیستم رو برای کیلاگر چک کردم. هیچ چی نبود رو سیستمم!
حالا براشون پیام گذتشتم ببینم باگ رو میگن بهم یا نه:-&

برادر از سرور زدند یعنی از سرور اصلی زدند..یعنی همونی که شما ازش هاست گرفتی رو زدند نه اینکه بیان شخصا یوزر پسورد هاست شما رو ب***ند!! وقتی سرور رو بزنن نه تنها شما مال بقیه هم اطلاعاتشون رو میزنن! تو 4 تا قالب html معمولی دنبال باگی؟

sylvester
December 15th, 2016, 21:31
برادر از سرور زدند یعنی از سرور اصلی زدند..یعنی همونی که شما ازش هاست گرفتی رو زدند نه اینکه بیان شخصا یوزر پسورد هاست شما رو ب***ند!! وقتی سرور رو بزنن نه تنها شما مال بقیه هم اطلاعاتشون رو میزنن! تو 4 تا قالب html معمولی دنبال باگی؟
یعنی کل سرور رو زدند؟ مگه شدنیه:-o
کمی برام عجیبه آخه! چرا یه گروه ترک این کار رو کرده؟ ربطش به من چیه؟ آخه منم ترکیه هستم!!

lemo1996
December 15th, 2016, 21:51
هاست های رایگان امنیت بسیار پایینی دارند ، بسیاری از این هاست ها حتی شل هم میشه به راحتی آپلود کرد...

irhost.net
December 15th, 2016, 21:53
سلام به همه سایتم امروز هک شده. یه گروه ترک از ترکیه سایت رو دبقیس کردن
shetab24.ir
سایتم چیز خاصی نداشت مانند پایگاه داده و ... تازه هم تغییر سرور داده بودم و در حال آزمایش سایتم بودم. هاست رایگان بود
4 تا پیج html ساده بود با لینک به خارج و داخل سایت. الان عین همون فایلها نو اون یکی سایتم هست. می تونید مشاهده کنید
chin24.ir
می خوام بدونم از کجا وارد شدن؟ از رو سرور یا از رو فایلهای من?

سلام خدمت شما ..

این امر احتمالا فقط هاست شما رو هک کردن ..

برای این کار یا کرک کردن که غیره ممکنه یا سیستم شما توسط بد افزار الوده شده ....

برای این که بفهمید با کیلاگر خورده یا نه مراحل را انجام بده .

از start بر روی run کلیک کنید / در کادر عبارت cmd را تایپ کن / سپس دستور netstat تایپ کنید و enter را فشار دهید .

در این قسمت ایپی های خروجی را نشان می دهد . شما باید دقت کنید به پورت ها برای مثال پورت کیلاگر معمولا 1604 می باشد ....

در صورت تمایل تلگرام در تماس باشید تا مشکل را برسی کنید .. شاد باشید .

sylvester
December 15th, 2016, 23:00
34517
من چیز خاصی نمی تونم بفهمم. یک سری آیپی لوکال. میشه یک نگاه کنید
ضمنا من از آنتی ویروس 360 total security استفاده می کنم