PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قالب html هاستینگ اختصاصی

MihanServer.com
December 8th, 2010, 12:45
سلام این قالب طراحی شده توسط Cyb3r میباشد که استفاده نگردیده است و کاملا اختصاصی میباشد !

نمایی از قالب index :

1600

قیمت قالب : 50 هزار تمان با تمامی امکانات.

aalireza439
December 8th, 2010, 12:50
این قالب که اختصاصی نیست

MihanServer.com
December 8th, 2010, 13:00
اختصاصی نیست ؟

رو کدوم سایت هست ؟

irlogo
December 8th, 2010, 13:13
رنگ بندی هاش از قالب جوملاس!
www.webvillage.ir

aalireza439
December 8th, 2010, 13:15
این یک قالب جوملا است ، من html اش روهم دارم.

MihanServer.com
December 8th, 2010, 14:45
این قالبو cyb3r خان 70 هزار تومان برام اختصاصی زده نمیدنستم که کلشو ***یده حالا باید جوابگو باشه ! :-w

mr-nima
December 8th, 2010, 16:35
سلام

دوست عزیز شرمنده که اظهار نظر میکنم
شما اینجا سر بزنید
قالب برای دانلود گذاشته شده
http://whtalk.net/showthread.php?tid=838

---
December 8th, 2010, 16:47
این قالبو cyb3r خان 70 هزار تومان برام اختصاصی زده نمیدنستم که کلشو ***یده حالا باید جوابگو باشه ! :-w

اگه واقعا اختصاصی هست که شکایت کنید

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 16:59
میهن سرور جان قالب اختصاصی گفتی =))

تعداد دفعات دانلود: 55

اگه واقعا اختصاصی هست که شکایت کنید
از کی شکایت کنن ؟؟
به کی شکایت کنن ؟؟
طراح بنده خدا که مقصر نیست
اون آماده کرده و تحویل داده
دیگران هستن که قالب را زدن

irlogo
December 8th, 2010, 17:01
خدا رحم کنه

HyperServer
December 8th, 2010, 17:18
تو ایران کپی رایت که معنی نداره بخواد شکایت کنه!!!
مرجه اش رو پیدا کری به ما هم بگو کلی شکایت دارم :دی

robot
December 8th, 2010, 17:23
دیگه عادی شده !!!!! کلی روی یک قالب کار میکنی ! مینویسی اماده میکنی !! هنوز چند روزی نگذشته !!!مدیر سرور کپی که هیچ !! فول بکاپ ............

دیگه ریپ هم نمیشه نسخه اصلی و اورجینال یافت میشه @-)

HyperServer
December 8th, 2010, 17:34
تو ایرانیم دیگه!!!
به نظر من کسی که وارد همچین کارایی میشه برای اینکه انگیزش رو از دست نده باید از د-ز-د-ی ناراحت نشه!!!!
البته ما یادمون نره که ما ایرانی ها بهتریییییییییییین مردم دنیا هستیم. چون هر روز تو گوشمون می خونن.
ما هیچوقت کارای بد نمی کنیم.

aalireza439
December 8th, 2010, 18:14
این یکی از قالب های Rockettheme است ، از کی می خواهید شکایت کنین.

HyperServer
December 8th, 2010, 18:20
این یکی از قالب های Rockettheme است ، از کی می خواهید شکایت کنین.

میگم یکم آشنا میزنه :دی
آقا حلاله حلاله

MihanServer.com
December 8th, 2010, 20:21
من از این درد میشکم که این قالبو که هیچم اختصاصی نیست اقای cyb3r برام چپونده و منو ... فرض کرده ایشالاه حرومش باشه و ...

این قالب نهایتش 3 روز رو سایتم بود چه راحت پخش شده تو نت و با افتخار نوشتن قالب میهن سرور :-|

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 20:43
من از این درد میشکم که این قالبو که هیچم اختصاصی نیست اقای cyb3r برام چپونده و منو ... فرض کرده این اقا ایشالاه حرومش باشه و ...
این قالب نهایتش 3 روز رو سایتم بود چه راحت پخش شده تو نت و با افتخار نوشتن قالب میهن سرور :-|
حالا بده معروف شدی :71:
دیدی تا سیستم ادونیس نول شده چقدر سریع معروف شد داوری
تو هم از دید مثبت به قضیه نگاه کن :39:

MihanServer.com
December 8th, 2010, 21:00
حالا بده معروف شدی

ما مشهوریت از این راه را نخوایم باید کی رو ببینیم.

داوری حداقل چند نسخه از ادونیس فروخت اما ما چی !؟

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 21:09
اگر بهت کمکی می کنه که آرومتر بشی یک سایت را انتخاب کن من واست قالب یا کل سیستمش را میزنم - بعد میزارم واسه دانلود :d
البته شما اولین نفر نیستی و آخرین نفر هم نخواهی بود
من خودم برای همین هیچ وقت دنبال قالب اختصاصی نمی رم

naseri
December 8th, 2010, 21:21
من از این درد میشکم که این قالبو که هیچم اختصاصی نیست اقای cyb3r برام چپونده و منو ... فرض کرده ایشالاه حرومش باشه و ...

این قالب اصلا اختصاصی نیست ! اگر با سایت هایی که از این قالب با سیستم جوملا استفاده می کنند مقایسه کنید چندان فرقی نداره

MihanServer.com
December 8th, 2010, 21:26
اگر بهت کمکی می کنه که آرومتر بشی یک سایت را انتخاب کن من واست قالب یا کل سیستمش را میزنم - بعد میزارم واسه دانلود :d

من مفت خور نیستم.

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 21:31
من مفت خور نیستم.
من چنین جسارتی کردم ؟؟
کاری که از دستم برمیامد را گفتم , انجام بدم

MihanServer.com
December 8th, 2010, 21:32
من چنین جسارتی کردم ؟؟
کاری که از دستم برمیامد را گفتم , انجام بدم

شما اقایی تشکر

sohrab.khan
December 9th, 2010, 02:24
تو تاپیکی که گذاشتن مطرح کنید بردارن اگر با مدیریت فرومش مطرح کنید حتما بر میدارن

سلام

دوست عزیز شرمنده که اظهار نظر میکنم
شما اینجا سر بزنید
قالب برای دانلود گذاشته شده
دانلود رایگان قالب سایت میهن سرور (http://whtalk.net/showthread.php?tid=838)

mr-nima
December 9th, 2010, 02:41
تو تاپیکی که گذاشتن مطرح کنید بردارن اگر با مدیریت فرومش مطرح کنید حتما بر میدارن

بعید میدونم الان دیگه فایده داشته باشه
قالب ParsPersia رو هم زدن دانلود قالب هاستینگ ParsPersia.com برای طراحان (http://forum.p30vel.ir/thread4277.html)

iacbook
December 9th, 2010, 02:57
مگه با 70 تومن کسی قالب اختصاصی میزنه؟!!!! اگر کسی چنین حرفی زد باور نکنید ...... با 70 تومن قالب های تجاری رو شاید براتون اختصاصی کنن ( یعنی لوگو و مشخصات شما رو روش قرار بدن ) ، اما هیچ وقت یک قالب رو از صفر با این هزینه فکر نکنم کسی بصورت اختصاصی براتون بسازه ........

sohrab.khan
December 9th, 2010, 03:12
ممنون از اطلاع رسانی شما:دی

بعید میدونم الان دیگه فایده داشته باشه
قالب ParsPersia رو هم زدن دانلود قالب هاستینگ ParsPersia.com برای طراحان (http://forum.p30vel.ir/thread4277.html)

Warez-Host.IR
December 9th, 2010, 10:48
دیگه فایده ای نداره بیش از 52 نفر تا حالا دانلود کردن قالب را

هر قالبی که این بنده خدا Cyber مثلاً ایجاد کرده را هم میزارن واسه دانلود - خیلی جالب هست

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

واقعاً کارشون درسته قالب سایت محمد را هم زدن :
دانلود قالب سایت پرشین رجیستر ( html ) (http://forum.p30vel.ir/thread3908.html)

mr-nima
December 9th, 2010, 11:12
اینجا هم یه سر بزنید بد نیست قالب بیشتر هاستینگ ها رو گذاشته برای دانلود
انجمنهای تخصصی وب هاستینگ ایرانیان - Html/css (http://whtalk.net/forumdisplay.php?fid=68)

Warez-Host.IR
December 9th, 2010, 11:52
اینجا هم یه سر بزنید بد نیست قالب بیشتر هاستینگ ها رو گذاشته برای دانلود
انجمنهای تخصصی وب هاستینگ ایرانیان - Html/css (http://whtalk.net/forumdisplay.php?fid=68)
این یکی که قالب کل سایتها را گذاشته
قالب hostdl را از تو انجمنشون گرفتم یه نگاه کردم دیدم قالب نیست نامرد تمام سایت را زده =D>

CYB3R
December 9th, 2010, 13:46
با سلام خدمت دوستان عزیز
من 2 روزی اینترنت نداشتم دیر جواب میدم شرمنده .
قالب رو من 50 هزار طراحی کردم با تمامی فایل های PSD تحویل ایشون دادم .
حالا قضیه اون 20 هزار تومان چیه شما خودتون قضاوت کنید :

فول ادیت کل قالب به مدت 1 هفته ( شامل پلان ها + توضیحات + لوگوها + عکس ها و ... )
طراحی 2 تا بنر . 468*60 , 120*240
نصب سیستم livezilla
نصب سیستم WHMCS
فارسی سازی و راست چین کردن این سیستم
اضافه کردن تمامی پلان های ایشون در WHMCS

اینا به یادم میاد فعلا .
من به ایشون گفتم قالبت رو کد کن ، حالا ایشون خود دانند .
این روزا هم هرچی قالب هست ، چه جوملا ، چه وردپرس و چه HTML همگی ریپ میشن.
حالا اگر کسی باور داره من پول زور از ایشون گرفتم بگه ما بدونیم .

Warez-Host.IR
December 9th, 2010, 13:57
فول ادیت کل قالب به مدت 1 هفته ( شامل پلان ها + توضیحات + لوگوها + عکس ها و ... )
طراحی 2 تا بنر . 468*60 , 120*240
نصب سیستم livezilla
نصب سیستم WHMCS
فارسی سازی و راست چین کردن این سیستم
اضافه کردن تمامی پلان های ایشون در WHMCS

این همه کار با 20 تومان عالی هست
من فقط یک بنر 60*468 دادم واسم درست کردن شد 15 هزار تومان

MihanServer.com
December 9th, 2010, 16:54
خب دیگه مهم اینکه من با این اقا طی کردم که هزینه که میدم برا 1 قالب اختصاصی میدم.

حتی ایشان اگه میگفتند 300 هزار تومان من حاضر بودم بدم چون من برا قالب اختصاصی امدم نه اینکه بیان از جوملا الگو بگیرند این امکانات هم که برام تو whmcs یا ادیت قالب انجام دادند دلیلش وقت نداشتن من بود و هزینشم کاملا پرداخت شد.

در هر حال قضاوت با شما من که راضی نیستم ...

parsianwebhost
December 9th, 2010, 17:02
ما هم راضی نیستیم...

mrtteam
December 9th, 2010, 17:11
سلام

اول از همه ناراحتم که قالب شما به این راحتی از بین رفت چون بالاخره هزینه کردید در هر حال ادم حالش گرفته میشه که به این راحتی قالبش به باد بره ...

ولی اگر حرف این دوستمون هم درست باشه که به شما تمام psd های کار داده باشن به نظر من ایشون هم هیچ خطایی نکرده و معلوم که کار از پایه خودش زده و اینکه از کجا ایده گرفته به نظر من دلیل نمیشه درست از حالت اختصاصی بودن در اومده ولی خوب ایشون هم از اول این کارو کرده و اینکه اینجا کشوری هست که در بخش ثبت دولتی هم به این چیزا زیاد توجه ای ندارند یه نمونه برای شما میزنم شرکت هایدا ( ساندویچ ) با چندین سال سابقه و ثبت لوگو نتونست پس شرکت هایلا یا آیلا که 2 سالی هست داره فعالیت میکنه در بیاد هر جفتشون لوگو هاشون شبیه به هم نزدیک بهم هست و هر جفتشون هم ثبت علام تجاری کردن !!!! پس زیاد به این گیر ندید که چرا ایشون از جای دیگه ایده گرفته ... در کل من این نظرم بود امیدوارم که موفق و پیروز باشید دیگه از این مشکلات پیش نیاد ...

MihanServer.com
December 9th, 2010, 17:21
شما اگه مفهوم اختصاصی را درک کنید متوجه میشید که من چی میگم ایشون هزینه قالب اختصاصی از من گرفته قالب ریپ شده تحویل داده ایا این کار صحیح است ؟

alimosavi
December 9th, 2010, 17:52
قالب اختصاصی هاستینگ کمتر از 500 تومن نوشته نمی شه . یک حساب ساده دو دوتا چهارتاست . حالا شما بگو اختصاصی . ولی معمولا کسی تو ایران از اختصاصی این مفهوم رو که شما می گی برداشت نمی کنه ...

من یک قالب می نوسم که یک هفته کامل وقتمو می گیره و کمتر از 500 تومن نمی دم . حالا قالب ریپ شده حول و حوش 50 هست . توی تم فورس می تونید ببینید .

ایراد از ایشون بوده که اول این مورد رو نگفته ...

winsent
December 9th, 2010, 19:12
سلام.
به نظر من اصلا این کار ریپ کردن درست نیست.
وقتی یک نفر مبلغی رو برای قالب میپردازه (چه کم و چه زیاد) تا قالبی رو که مد نظرش هست بدست بیاره تمامی حق و حقوق قالب اون قالب متعلق به ایشون هستش.
کسانی هم که ریپ رو انجام میدن باید بدونند که بعدا باید جواب پس بدن برای این کارشون, علاوه بر اون اگر کسانی هم این قالب های ریپ شده رو دانلود میکنند و از اونها استفاده میکنند باید قبلش حتما از مالک قالب اجازه بگیرند.
در کل این کار از نظر اخلاقی و شرعی درست و یک نوع ***ی هستش.

MihanServer.com
December 9th, 2010, 20:12
وقتی یک نفر مبلغی رو برای قالب میپردازه (چه کم و چه زیاد) تا قالبی رو که مد نظرش هست بدست بیاره تمامی حق و حقوق قالب اون قالب متعلق به ایشون هستش.
کسانی هم که ریپ رو انجام میدن باید بدونند که بعدا باید جواب پس بدن برای این کارشون, علاوه بر اون اگر کسانی هم این قالب های ریپ شده رو دانلود میکنند و از اونها استفاده میکنند باید قبلش حتما از مالک قالب اجازه بگیرند.
در کل این کار از نظر اخلاقی و شرعی درست و یک نوع ***ی هستش.

دقیقا من هم روی همین موضوع بحث میکنم .

info_dlsong
December 9th, 2010, 21:00
سلام
به نظر من توی اینچنین قالب های ساده ای مهمترین چیز گرافیکش هست که وقتی اونم از جای دیگه ای باشه اصلا اسم اون قالب اختصاصی نیست.
موفق باشید

naseri
December 10th, 2010, 10:12
قالب اختصاصی هاستینگ کمتر از 500 تومن نوشته نمی شه . یک حساب ساده دو دوتا چهارتاست . حالا شما بگو اختصاصی . ولی معمولا کسی تو ایران از اختصاصی این مفهوم رو که شما می گی برداشت نمی کنه ...

من یک قالب می نوسم که یک هفته کامل وقتمو می گیره و کمتر از 500 تومن نمی دم . حالا قالب ریپ شده حول و حوش 50 هست . توی تم فورس می تونید ببینید .

سیستم اختصاصی رو با قالب اشتباه نگرفتید ؟

info_dlsong
December 10th, 2010, 10:45

شما قالب رو با cms اشتباه گرفتی
بحث در مورد نوشتن نیست
مشکل در مورد گرافیک سایت هست
چیزی که معمولا بهش قالب میگن چیزی نیست جز تعدادی عکس و یک کد html و css ساده
مهمترین چیز همون عکس ها هستند که به سایت فرم میدن
موفق باشید

nimapendar
December 10th, 2010, 12:14
ممنون از اطلاع رسانی تون نمی دونستم قالب ما را هم کپی کردند x-(

GOD
December 10th, 2010, 12:31
ممنون از اطلاع رسانی تون نمی دونستم قالب ما را هم کپی کردند x-(

قالب شما که 2 هفته ای میشه بخش شده

sohrab.khan
December 10th, 2010, 12:36
قضیه کمی بودار به نظر میاد!
چند جمله ای تایپ می نمایم برای روشن شدن قضیه:
چند وقت پیش شاهد تایپک های قربان صدقه در مورد عزیزان :دی مدیران پی سی ول و نالرز بودیم که ...
حالا هم به تاراج رفتن قالب های یکی از اعضای فروم وب هاست تاک ...
حالا یک سوال : آیا در نت ایران قالب های بهتری نبود که به تاراج بره ؟ چرا مستقیم اومدن و قالب html رو تاراج کردن؟
منتظر پاسخ سبز :دی شما هستم

nimafire
December 10th, 2010, 14:23
قالب ما رو هم که من خودم دستی کد نویسی کرده بودم ... وارز هم فرهنگ داره. به این کار کلمه دیگه هیت که اطلاق میشه.
اما اهمیتی نداره.از این دید نگاه کنید که قالب شما خواهان زیاد دارد.پس طراحی خوبی داشتید

Warez-Host.IR
December 10th, 2010, 14:32
قضیه کمی بودار به نظر میاد!
چند جمله ای تایپ می نمایم برای روشن شدن قضیه:
چند وقت پیش شاهد تایپک های قربان صدقه در مورد عزیزان :دی مدیران پی سی ول و نالرز بودیم که ...
حالا هم به تاراج رفتن قالب های یکی از اعضای فروم وب هاست تاک ...
حالا یک سوال : آیا در نت ایران قالب های بهتری نبود که به تاراج بره ؟ چرا مستقیم اومدن و قالب html رو تاراج کردن؟
منتظر پاسخ سبز :دی شما هستم
با سلام
تنها اين قالب نيست هر قالبي كه به نوعي اختصاصي باشه و شيك سريع تر از اون چيزي كه فكر كنيد پخش ميشه

1eng.ir
December 10th, 2010, 14:37
واقعاً کارشون درسته قالب سایت محمد را هم زدن :
[url=http://forum.p30vel.ir/thread3908.html]دانلود قالب سایت پرشین رجیستر

د-ز-د-ی کار خوبیه ؟!!!!
عجب !!!

شما اگه مفهوم اختصاصی را درک کنید متوجه میشید که من چی میگم ایشون هزینه قالب اختصاصی از من گرفته قالب ریپ شده تحویل داده ایا این کار صحیح است ؟
وقتی psd رو بهتون تحویل دادند یعنی خودشون طراحی کردن! حالا از سایت شما ریپ زدن هیچ ربطی به طراح نداره!
شما چند سالتونه پسرم ؟!

MihanServer.com
December 10th, 2010, 15:17
psd قالب درست اما یک نگاه این سایت بندازید

www.webvillage.ir (http://www.webvillage.ir/)

تمام psd هایی که مثلا طراحی شده از این قالب کپی شده این اختصاصیه ؟

sharax
December 10th, 2010, 15:49
سلام دوستان
بابا دعوا نكنيد ريپ شدن يه چيز عاديه مثل سرما خوردگي و نبايد دلگير شيد!
ولي بحث اينه كه كسي كه به عنوان سايت وارز در زمينه اسكريپت و اينا فعاليت مي كنه يكم هم بايد انصاف داشته باشه! بفرشه دل آدم نمي سوره تا اينكه پابليك بشه!
در ضمن يك چيز ديگه! شما مي تونيد شكايت كنيد ولي سودي نداره و بهتره يا با زبون خوش يا ناخوش دست به كار شد!
NESTED نمي شناسمش ولي به عنوان خود نمايي داره اين كارارو ميكنه كه بايد يكم درصدش رو بياره پايين حداقل رو سايت هاي ايراني!
اگه مرده و يك حرفه اي هست psd بزنه و شرط مي بندم ناراضي نيست كسي كه قالبش زده شده!
آخه سورس رو كپي كردن سخته؟ :-؟
پ.ن: من خودم يك زماني سرم درد مي كرد سر اين جور بحث ها و ريپ و كل و كل بازي و... و همكنون هم اين كارو انجام ميدم تك و توك ولي PSD نزنم براي قالب طرف، ريپ نمي زنم!
كارم درست نيست مي دونم ولي تا حالا هر كس ناراضي بوده من ديگه سمت طرح هاش نرفتم! اينم بگم شما يك عكس 500*500 بدين قالب سايت psd با html,css تحويل بگيريد:ي
كه ديگه نه وقش رو دارم نه حالشو
ببخشيد كه بعضي جاها پپسي باز كردم براي خودم ولي اگر كسي خواست ثابت مي كنم كه هرچي گفتم راسته:ي

MihanServer.com
December 10th, 2010, 16:11
مدیران این تاپیک را ببندید

asrhosting
December 10th, 2010, 16:32
مدیران این تاپیک را ببندید

نه . موافق نیستم .
لطفا مدیران بزارن این تاپیک روند خودش رو پی بگیره ببنیم آخر کی نال می کنه ! کی د-ز-دی می کنه . که قالب آماده رو به جا اختصاصی می فروشه . حق با کیه ؟

nimapendar
December 10th, 2010, 17:08
خب تکلیف چیه قالب اختصاصی می خریم چیکار کنیم ریپ نشده

GOD
December 10th, 2010, 17:16
فکر نکنم راهی داشته باشه اونم html

winsent
December 10th, 2010, 21:59
با سلامی دوباره به MihanServer عزیز؛
راستش بحث کردن اینجا فایده نداره!
خیلی از دوستان جوری حرف می زنند که انگار از این قضیه خوشحال و راضی هستند؟!
اگر شماها هم پولی رو پرداخت میکردید بعد میدید قالبتون رو رایگان تو نت پخش کردن چه حالی پیدا میکردید؟!
بی انصافی نکنید.
میهن سرور عزیز، حال که قالب شما پخش شده فقط اون شخص یا اشخاصی که این کار (ریپ کردن و د-زد-ی-دن قالب) رو کردن حلال نکنید و ازشون نگذرید، اطمینان داشته باشید جوابشون رو اونی که اون بالاست و جای حق نشسته میده.
موفق و پیروز باشی دوست من...

MihanServer.com
December 10th, 2010, 22:10
با سلامی دوباره به MihanServer عزیز؛
راستش بحث کردن اینجا فایده نداره!
خیلی از دوستان جوری حرف می زنند که انگار از این قضیه خوشحال و راضی هستند؟!
اگر شماها هم پولی رو پرداخت میکردید بعد میدید قالبتون رو رایگان تو نت پخش کردن چه حالی پیدا میکردید؟!
بی انصافی نکنید.
میهن سرور عزیز، حال که قالب شما پخش شده فقط اون شخص یا اشخاصی که این کار (ریپ کردن و د-زد-ی-دن قالب) رو کردن حلال نکنید و ازشون نگذرید، اطمینان داشته باشید جوابشون رو اونی که اون بالاست و جای حق نشسته میده.
موفق و پیروز باشی دوست من...

من نوکرم داش دیگه چی کار کنیم کاریه که شده .