PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دوستان عزیز در مورد پلیس فتا

salem
December 15th, 2016, 15:10
با سلام و خسته نباشید با ارز پوزش شاید جای این مطلب اینجا نباشه . سوالی داشتم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن . از فتا زنگ زدن تشریف بیارین به خاطر فروش قند شکن دوستان میدونن که رفتم چی میگن چیکار میکنن ؟

bahra
December 15th, 2016, 15:11
با سلام و خسته نباشید با ارز پوزش شاید جای این مطلب اینجا نباشه . سوالی داشتم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن . از فتا زنگ زدن تشریف بیارین به خاطر فروش قند شکن دوستان میدونن که رفتم چی میگن چیکار میکنن ؟

جالبه
خوبه زنگ زدن گفتن بیاین نیومدن در خونه بزور ببرن

بنده تا حلا تجربه نداشتم

mohebali
December 16th, 2016, 15:16
برو حتما
احتمال زیاد جریمه ...
ولی نری قطعا حکم جلب میگیرن میریزن خونه

dlbaz
December 16th, 2016, 15:22
تعهد نامه + اعلام تعداد یوزر+و محل خریداری سرور میگیرن ول میکنن

T.Toosi
December 16th, 2016, 15:22
سلام، چون زنگ زدن به احتمال زیاد با یک تعهد دادن حل میشه.

iraniam2000
December 16th, 2016, 15:24

درود
یک سری مدارک و یک نفر را برای ضمانت همراه خودت ببر ، اگر وقت باشه همراه پرونده میفرستند دادگاه ولی اگه وقت کافی نباشه و ضمانت داشته باشی میکن برو بعدا تاریخ دادگاه را بهت اطلاع میدن و میری اونجا دیگه بقیه اش با قاضی هست که چه حکمی بده ؟ البته اگر گناهت را گردن بگیری که راحت حکمش را میده ولی اگر مدارکی مبنی بر بی گناهی ارائه کنی اونوقت چون احتمال 99% نخواهد فهمید چی میگی ؟ میگه برو پول بریز کارشناس دادگاه بررسی کنه و بعد بر اساس اون حکم خواهد داد
من که بی گناه بودم دو ماه الاف شدم و کلی هم هزینه کارشناس دادم تو آخر هم کسی نبود بگه این همه ظلم دلیلش چی بود ؟

سیدرضا بازیار
December 16th, 2016, 19:05
شما رو به دادگاه ارجاع میدن
در حضور قاضی از خود دفاع کنید و به هیچ وجه گناه رو گردن نگیرید! سعی کنید قوانین اینترنت رو بخونید و چند برگه مدرک هم با خود داشته باشبد
معمولا قاضی ها زیاد در بخش سایبری تخصص ندارن و راحت میتونی بی گناهی خودت رو ثابت کنی
مثلا: بگو این کار واسه عبور از *****ینگ نبوده و واسه یه کار دیگه بوده و اصلا خودت هم خبر نداشتی با این ابزار میشه از *****ینگ عبور کرد :d

psfa
December 16th, 2016, 19:12
شما رو به دادگاه ارجاع میدن
در حضور قاضی از خود دفاع کنید و به هیچ وجه گناه رو گردن نگیرید! سعی کنید قوانین اینترنت رو بخونید و چند برگه مدرک هم با خود داشته باشبد
معمولا قاضی ها زیاد در بخش سایبری تخصص ندارن و راحت میتونی بی گناهی خودت رو ثابت کنی
مثلا: بگو این کار واسه عبور از *****ینگ نبوده و واسه یه کار دیگه بوده و اصلا خودت هم خبر نداشتی با این ابزار میشه از *****ینگ عبور کرد :d

جالب بود :d قاضیم که ماست ، میگه آفرین برو خونتون :d:d

سیدرضا بازیار
December 16th, 2016, 19:34
جالب بود :d قاضیم که ماست ، میگه آفرین برو خونتون :d:d

اره. دقیقا!
از روی تجربه گفتم :d
کافیه بگه هدفش واسه تغییر آی پی بوده واسه آپدیت نرم افزار های اپل استور یا استفاده از برخی امکانات گوگل... و بگه که اصلا روحش هم خبر نداشته که این کار خلاف هست
بستگی به نوع قاضی هم داره...

host-net
December 16th, 2016, 19:40
درود

میتونم بهتون پیشنهاد بدم بگید شما برای خدمات امنیت اپی و جلو گیری از هک فعالیت میکردین البته تو ایران این فندق شکن مد شده ولی در کشورهای خارجی بحث چیز دیگر هست
درکل اگر شغل فندق شکن دارید بهتر است ارم فندق فروشی کنید صداش رو فتا نشونه:-p

aslani
December 16th, 2016, 20:16
سلام
بهتره برید
و بگید ک فروش وی پی ان رو لغو کردیم
و نمی فروشیم
شایدم یک هکر از شما وی پی ان خریده و جایی رو زده
می خوان اطلاعات بگیرن
احتمالش کمه
اما در مورد فروش و ایناست جای نگرانی نیست فوقش ی مبلغ کم میدی
ک فک نکنمش

salem
December 17th, 2016, 14:51
ممنون از راهنمایی دوستان . باز هم دوستانی که این اتفاق براشون پیش امده راهنمایی کنن ممنون میشم

armin.rf
December 17th, 2016, 15:03
درود
عزیز کار خاصب ندارن
میرید اطلاعات سرور اعم از ای پی رو میدید و یک تعهد نامه امضا میکنید
برای جلوگیری از جرم توسط کاربرانتون هست فکر میکنم نصف بیشتر v p n فروشا رفتن