PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت وبلاگدهی

afshinh
December 8th, 2010, 04:00
سلام دوستان

من قصد دارم سایت وبلاگ دهی راه اندازی کنم

هاست باید چه مشخصاتی داشته باشه؟

دنبال سیستمی هستم که تقریبا مثل میهن بلاگ باشه و php باشه چون یه کم php بلدم می خوام اگه مشکلی داشت خودم حل کنم ( اگه php نبود مشکلی نیست )

منتظر کمکتون هستم

فقط خواهشا برای خودتون تبلیغ نکنید من راهنمایی می خوام

khudeman
December 8th, 2010, 04:44
در اول کار از یه هاست اشتراکی معمولی استفاده کنین (البته نه از این آشغالا) . اگر کار بالا گرفت (که بعیده بگیره) برین روی وی پی اس و بعد سرور اختصاصی
برای اسکریپت هم بلاگ هاستر اگه اصل باشه خوبه. وردپرس هم خوبه.
البته من اینجا نخودی هستم . چون دیدم نزدیکه صبح است و بقیه لالا هستن گفتم یک چیزی نوشته باشم تا اهل فن بیایند

aalireza439
December 8th, 2010, 07:17
برای هاستینگ میتونی هر چی دلت خواست بگیری ، هاست اشتراکی ، وی پی اس یا سرور اختصاصی

برای اسکریپت بهترین رایگان WordpressMU است ، جز این بخواهی باید بدی برات بنویسن .
در کل ایده خوبی نیست ، اگه سرمایه خوبی داشته باشی ،بتونی امکانات خوبی ارائه کنی، اون موقع شاید یه چیزی بشه.

afshinh
December 8th, 2010, 12:24
اگه بخوام برام بنویسن به نظر شما چقدر در می یاد

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 12:27
اگه بخوام برام بنویسن به نظر شما چقدر در می یاد
اگر یک سیستم خوب و قابل قبول بخواید حداقل رو یک میلیون باید حساب باز کنید

MihanServer.com
December 8th, 2010, 12:54
ایده خوبی نیست سعی کن رو یه ایده جدید سرمایه گذاری کنی تا کارت بگیره

sohrab.khan
December 8th, 2010, 13:08
WordpressMU از همه بهتره با قالب های فارسی فراوان و پلاگین های فراوان و ...

afshinh
December 8th, 2010, 20:37
دوستان دیگه نظری ندارن؟

Rezash
December 8th, 2010, 21:52
بهتره دنبال ايده هاي بهتري باشيد
وبلاگ دهي يا كلا هر طرحي نياز به نياز سنجي و هدف مند سازي داره
بسنجيد ببينيد آيا وبلاگ نويسان فعلي يا جديد آيا واقعا نياز به سرويس جديدي دارند ؟
ببينيد شما در سرويس خودتون چه ابزارهايي رو بايد بديد كه كاربر بين شما و بلاگفا و ... ،‌شما رو انتخاب كنه ؟
سرويس دهندهاي بسياري اومدند، يوزر جمع كردند و رفتند ، شما ببينيد چطور ميتونيد اعتماد سازي كنيد ؟
اگر صرفا از يك اسكريپت معمول استفاده كنيد كاربر ميتونه اعتماد كنه ؟
و خيلي موارد ديگه بايد سنجيد...

AfaghData
December 8th, 2010, 22:14
هرچیزی میگیری فقط از نسخه نال شده استفاده نکن

afshinh
December 8th, 2010, 22:20
من نمی خوام از اسکریپتهای آماده که تو اینترنت هست استفاده کنم

قصد دارم برام بنویسن البته چنتا پیدا کردم که فروشی هست

سیستم وبلاگ دهی بلاگ نوین - طراحی و ساخت سایت وبلاگدهی ایران وب سرویس (http://www.iranwebservice.com/blognovin-system)
سيستم وبلاگ دهي | راه اندازي سايت وبلاگ دهي | مشابه بلاگفا ميهن بلاگ (http://www.websaman.com/blog)
جعفر نقی زاده ؛ طراحی و برنامه نویسی وب (http://www.pars20.net)

به نظروتون از اینا بخرم؟
نظر خودم اینکه از پایه اونجوری که می خوام نوشته بشه

به نظرم اولین سایت خیلی بهتره
دومین سایت آجاکس و تا اونجا که می دونم به سرور فشار میاره آجاکس و گزینه خوبی نیست
سومی هم خیلی گرونه

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

هرچیزی میگیری فقط از نسخه نال شده استفاده نکن

کاملا حق با شماست

نسخه های نال شده جدا از اینکه احتمال بگ داشتن دارن میتونه تمام زحمتهای مدیر را به باد بده

Ariya
December 9th, 2010, 23:26
من نمی خوام از اسکریپتهای آماده که تو اینترنت هست استفاده کنم

قصد دارم برام بنویسن البته چنتا پیدا کردم که فروشی هست

سیستم وبلاگ دهی بلاگ نوین - طراحی و ساخت سایت وبلاگدهی � ایران وب سرویس (http://www.iranwebservice.com/blognovin-system)
سيستم وبلاگ دهي | راه اندازي سايت وبلاگ دهي | مشابه بلاگفا ميهن بلاگ (http://www.websaman.com/blog)
جعفر نقی زاده ؛ طراحی و برنامه نویسی وب (http://www.pars20.net)

به نظروتون از اینا بخرم؟
نظر خودم اینکه از پایه اونجوری که می خوام نوشته بشه

به نظرم اولین سایت خیلی بهتره
دومین سایت آجاکس و تا اونجا که می دونم به سرور فشار میاره آجاکس و گزینه خوبی نیست
سومی هم خیلی گرونه

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

کاملا حق با شماست

نسخه های نال شده جدا از اینکه احتمال بگ داشتن دارن میتونه تمام زحمتهای مدیر را به باد بده

نسخه های نال شده امنيت رو به شدت پايين ميارن.

khudeman
December 9th, 2010, 23:35
اگر خودتون بطور حرفه ای و کامل به کدنویسی وارد هستید که هیچ. اما اگر تخصص کامل ندارین فکر استفاده از اسکریپتهای غیرقانونی یا غیر معروف را ذهنتان بیرون کنید . میخاد نوشته شده باشه یا کسی براتون بنویسه. هیچکدوم فرقی نداره.. فقط اسکریپت رایگان معروف مثل وردپرس یا فروشی معروف مثل بلاگ هاستر .

turboo
March 3rd, 2011, 23:35
چیز زیادی برای گفتن ندارم و نمیخوام نا امیدت کنم ،
این فکر تقریبا 3 سال پیش در ذهن گروه ما اومد که فقط یک ایده بود ، داشت عملی می شد ، اما به دلیل مشکلاتی که داشتیم عملی نشد .
مشکل اصلیمون سر هزینش بود ، اونی که ما می خواستیم طراحی کنیم حداقل به 4 الی 5 میلیون تومان هزینه نیاز داشت که هرکی یه جوری پیچوند و من موندم با هزینه کمی که داشتم ، و باعث شد که من هم کل گروه رو بپیچونم ، حالا هم که خودم یک گروه جدید زدم و کار طراحی سایت می کنم .

ببین اینجور کارا وقت و زمان زیادی میخواد ، البته پشتیبانی هم که بهش اضافه کنی میبینی که نمیصرفه ، البته بگم که تا یکی دو سال اول نباید انتظاری از درآمد داشته باشی و نظر من هم اینه که یکی دو سال اول تبلیغ نذار تا کاربر جمع کنی ....

ولی همه این چیز ها میتونه با پشتکار از بین بره .

اگر که سیستمت رو راه اندازی کردی بگو ما هم بیام یک وبلاگ برزنیم ، =))

امیدوارم که تو این کار موفق بشی

alavi71
March 3rd, 2011, 23:45
برای سیستم وبلاگ دهی از سرور مجازی استفاده کنید
برای سیستمشم تو نت زیاد هست کافیه یه سرچ تو نت بزنید

iacbook
March 4th, 2011, 00:49
اگر مایل به هزینه کردن باشید چند پروژه جدید و جالب با ایده های بسیار بسیار جالب در ایاک بوک داریم که بدلیل کسری بودجه متوقف کردیمشون و در صورتیکه بدانیم کسی قصد سرمایه گذاری داشته باشد میتونیم هر کدام از پروژه ها را در قبال دریافت هزینه پروژه به خریدار آن ارائه دهیم.
به نظرم پروژه های فوق ( که نمیتونم ماهیتشون رو فاش کنم) بسیار موفق خواهند شد و ارزش کار کردن روشون قابل مقایسه با سیستم های وبلاگ دهی نیست! . فقط نیاز به سرمایه ی چند میلیونی دارند!
اگر خواستید میتونید با ما تماس بگیرید ...

021teh
March 4th, 2011, 09:46
شما یه ویرد پرس مولتی یوزر نصب کن

پلاگین و...........
اینا هم روش نصب کن

میشه فعالیت کرد

ولی خب باید جایی که ازش هاست میگیری بکشه

RT72
March 4th, 2011, 11:04
سلام من میتونم به صورت اختصاصی بنویسم براتون . امکانات = درخواست خودتون

با امکانات مثل میهن بلاگ - پرشین بلاگ= 1.5 میلیون مینویسم .

www.mahanic.com