PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد رم لپ تاپ

black.p
December 14th, 2016, 18:44
سلام خدمت دوستان عزیز ، یلداتون پیشاپیش مبارک

بنده میخوام رم لپ تاپم رو افزایش بدم ، ( رم فعلی 6 گیگ ) بعد ، خواستم ببینم لپ تاپم چند تا اسلات رم داره واسه رم ، اون ناحیه پشتش که مربوط به رم هست رو باز کردم فقط یه دونه اسلات دیدم که روش رم 2 گیگ بود !!
با برنامه CPUZ هم تو قسمت SPD رفتم 4 تا اسلات نشون میده که اسلات اولی مربوط به رم 2 گیگ هست ! ولی اسلات های 2.3.4 رو خالی نشون میده ! پس رم 4 گیگ کجا رفت این وسط !! ( پشت لپ تاپ رو هم کامل باز نکردم ترسیدم نتونم جمعش کنم ! :-s )
34509

تو یه برنامه دیگه هم تست کردم 4 تا اسلات نشون میده که 1 اسلات در حال استفاده هست ولی 3 تا خالیه ( بازم اسلات اول رو ، رم 2 گیگ نشون میده )
34510

خلاصه حرفام این برنامه ها درست نشون میدن تعداد اسلات ها رو ؟ ( چون نمیخام خودم پشت لپ تاپ رو باز کنم ببینم ) اگه درست نباشه بیخودی پول رم اضافه ندیم !

تصویر فعلی اسلات رم 2 گیگ که خودم باز کردم پشت لپ تاپو ( چون یه جا داشت فقط پیچشو وا میکنی رم دیده میشه )
34511

miladtnt
December 14th, 2016, 19:23
دوست عزیز 4 گیگ آنبورد هست رو بورد لپتاپ و 2 گیگ جدا

- - - Updated - - -

راستی اگه رمتون پر نشده اضافه نکنین چون من 8 گیگ رم دارم با ویندوز 10 حتی وقتی pes 16 بازی میکنم رمم بیشتر از 4 نمیره

black.p
December 14th, 2016, 20:04
که اینطور !
بیشتر واس خاطر کارای گرافیکی میخوام ، یه چند تا برنامه باز میکنی لپ تاپ کند کار میکنه ! ( کنارش هم یه PES ، GTA میزنیم :d )
بازم ممنونم از راهنماییت