PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد در گرفتن کدوم مدرک شبکه

market4.ir
December 13th, 2016, 23:35
سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد آینده نگری و گسترش وایرلس به نظر من ای دی اس ال مثل دیال اپ در مدت زمان کوتاهی در چند سال آینده به خاطرات میپیونده

نظرتون در مورد نظر بنده چیه ؟

و در زمینه وایرلس چه مدارکی بگیرم ؟ پیشنهاد بدید به نظرم در اینده کار امدترین مدرک و تخصص در این زمینه باشه

و کلاس هایی که میشناسید و قیمت ها لطفا ذکر کنید

سپاس

ali-rezam
December 14th, 2016, 02:15
قبلا در دوره های شبکه شرکت کردید ؟ اگر خیر طبق روال معمول با network+ که پایه سایر مباحث شبکه هست شروع کنید
اگر ساکن تهران هستید مجتمع فنی تهران پیشنهاد میشه
هم از نظر آموزش ، مدرک و...

market4.ir
December 14th, 2016, 20:52
قبلا در دوره های شبکه شرکت کردید ؟ اگر خیر طبق روال معمول با network+ که پایه سایر مباحث شبکه هست شروع کنید
اگر ساکن تهران هستید مجتمع فنی تهران پیشنهاد میشه
هم از نظر آموزش ، مدرک و...

7 لایه شبکرو از حفظم رشتم شبکه بوده ولی در کنارش network+ هم میرم تا مدرکشو بگیرم

این آموزشگاها که 90 درصد تخفیف میدن مدرکشون از فنی حرفه ای هست ؟ میشه رو مدرکش حساب کرد ؟

نتورک پلاس تخفیف میدن فقط

در مورد وایرلس چه مدرکی میشه گرفت که تخصصی وایرلس و وای فای باشه ؟

behish
December 16th, 2016, 22:41
سلام ، این دوره (
CWNA: Certified Wireless Network Administrator+ Wireless Fundamentals ) حدود 50 ساعت هستش ،تو این دوره با مفاهیم،راه اندازی و عیب یابی شبکه های وایرلس به طور کامل آشنا میشی

mr_masoud
December 17th, 2016, 14:27
سلام خسته نباشید
در زمینه وایرلس مدارک مختلفی وجود دارد و شرکت های مختلفی نیز آنها را ارائه میدهند ، با این حال این لیستی از بهترین دوره ها و مدارک وایرلس 2017 میباشید :
CWNA: Certified Wireless Network Administrator

CWDP: Certified Wireless Design Professional

CCNA Wireless: Cisco Certified Network Associate Wireless

CCNP Wireless: Cisco Certified Network Professional Wireless

SANS GAWN: GIAC Assessing & Auditing Wireless Networks

لازم به ذکر است مدرک CWNA از اعتبار بیشتری برخودار است ، با این حال شما با توجه به نیاز سازمانی و علاقه خود میتوانید از دوره های مورد نظر استفاده نمایید.
شهریه دوره ی CWNA در میان آموزشگاهای مختلف متغیر بوده ، قیمت دوره مابین 600.000تومان تا 1.000.000تومان میباشد.
همچنین شما میتوانید از منابع آموزشی همچون کتاب و فیلم های آموزشی با هزینه بسیار کمتر (30.000تومان) استفاده نمایید.

ITarashe
December 17th, 2016, 16:10
سلام دوست خوبم
از لحاظ آینده نگری سیستم کاری شرکت های ایرانی به سمت مهارت گرایی داره پیش میره
بارها مشاهده شده در استخدام ها چه خود ما و چه شرکت های دیگه نسبت به افرادی که مدارک زیادی همراه می آورند حساسیت بیشتری دارند. چراکه اکثر سازمان‌ها یا شرکت هایی که این مدارک رو ارائه میکنند بیشتر مسائل مادی را در نظر میگیرند تا آموزش و محتوا ..

سعی کنید مهارت های حرفه ایتون رو بالاببرید و با سیستم مدرک گرایی پیشروی نکنید.
در ضمن افزایش مهارت حرفه ای مدارک رو هم نسبت به زمینه ای که بعدا میخواهید کار کنید بالا ببرید
مدارک میکروتیک بسیار خوب هستن، مدارک سیسکو خوب هستن ولی از نظر برخی شرکت ها توی ایران عملا اعتباری حساب نمیشن برای استخدام ... چراکه با دریافت هزینه و برگزاری کمپ به راحتی مدرک اعطا میکنند

در انتها فقط توصیه میکنم مهارت حرفه خودتون رو بالا ببرید و از وادی تئوری خارج بشید.
سوالی که خود من برای استخدام میپرسم این هست که علاوه بر این کوه مدرک .. چی خودت بلدی؟ چه کاری میتونی انجام بدی

موفق باشی

mr_masoud
December 17th, 2016, 20:34
پشنهادتون چیه ؟ از کدوم شروع کنم میخوام مدرکشم بگیرم هم برای استخدامی در اینده میخوام هم بر بادگیری

میخوام تا تابستون سال دیگه هر کلاسی بر دارم یا هر دوره ای تمام شه
پیش نیاز دیگه ههم داره ؟

CCNA پیش نیازش فقط network پلاس برم کافیه ؟ یا خیر

در مورد کلا این مباحث با سی دی کتاب بخونم و لیسانس شبکه داشته باشم ؟ کافیه

خوبه ؟

یا برم کلاس مدارک اموزشگاه بگیرم به همراه لیسانس شبکه خوبه ؟

گرفتن مدارک مرتبط با شبکه مانند تاییدیه ای برای مهارت های شما به حساب میاد در حال حاضر توانایی انجام کار و سابقه ی فعالیت مورد توجه است و مدارک به عنوان ابزار اندازه گیری مهارت های شما شناخته میشن!
در کل گرفتن مدارک شبکه درحین و یا بعد از پیدا کردن سابقه و مهارت کاری بسیار کاربردی می باشد.
دوست من در دنیای امروز هیچ حد و مرزی برای دانش مشخص نشده نمیتونم بگم تا کجا بخونید که کافی باشه بستگی به حدفتون داره که به کجا میخواین برسین.
در مورد دوره ی CCNA بله پیش نیاز دوره فقط Network+ هست و پیش نیاز Network + هم آشنایی با کامپیوتر و Windows
درکل با داشتن مدرک دانشگاهی به علاوه مدارک معتبر شبکه و اندکی سابقه کار عملی میتونین وارد عرصه بازار شبکه بشین
براری گرفتن مدارک معتبر هم میتونین به موسسات شناخته شده مراجعه کنین :
https://www.cybertechtraining.com

http://www.mft.info (http://mft.info/)
مدارک این آموزشگاه ها معتبر میباشند.

در آخر سعی کنین همیشه علاقتون رو دنبال کنین که مهمترین چیز در هر کاری داشتن علاقه است .

پیروز باشی

ali1232
December 18th, 2016, 00:17
اموزشگاه راهین برو اگه تهران هستی چون واقعا قیمت هاش منصفانه هست و از نظر علمی سطح بالایی داره
من خودم میکروتیک و نتورک را اونجا اوکی کردم