PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل انتی ویروس با سایت

VipSc
December 13th, 2016, 19:46
با سلام.
دوستان روی سرور مجازی یک سایت بالا اوردیم، سرور ایران.
حالا هرکی انتی ویروس نود 32 داشته باشه، سایت رو بخواد باز کنه، انتی ویروس، سایت رو بلاک میکنه.
مشکل از کجاست؟
http://forum.caspiancs.ir

Raymvnd
December 13th, 2016, 19:52
درود...انتی ویروس رو حذف کن...رده خارج شده...

VipSc
December 13th, 2016, 19:59
درود...انتی ویروس رو حذف کن...رده خارج شده...

خیلی ها، از این انتی ویروس استفاده میکنند، و من نمیتوانم که به تمام یوزها بگم که انتی ویروس رو پاک کنند.
لطفا در صورت امکان راه حل را بگویید
با تشکر

Raymvnd
December 13th, 2016, 20:10
خیلی ها، از این انتی ویروس استفاده میکنند، و من نمیتوانم که به تمام یوزها بگم که انتی ویروس رو پاک کنند.
لطفا در صورت امکان راه حل را بگویید
با تشکر

راه حل اینکه توی قسمت انتی ویروس ادرس سایتت تعریف کنید تا بلاک خارج شدید و گرنه تنها راه حذف انتی ویروس هستش...

Mr.Pouria
December 13th, 2016, 20:13
پیشنهاد میکنم از لینک زیر پیگیری کنید تا به نتیجه برسید :

http://support.eset.com/

بجز خود eset هیچ شخصی نمیتونه سایتتون رو 100درصد باز بکنه

اگه تو انجمنتون یوزر پس یا لایسنسن گذاشته باشید معمولا اینجوری مسدود میکنه

Nomix
December 13th, 2016, 22:43
اگه مطمئن هستید که سایت از لحاظ ویروس مشکلی نداره پس حتما به خاطر ارائه لایسنس های غیر اورجینال سایت بستن
واسه برطرف شدن باید از نماینده های رسمی تعداد بالا خرید کنید تا براتون مشکل برطرف کنند

برای سایت من هم اوایل همین مشکل ایجاد شده بود که مجبور شدم تعدا خرید کنم تا مشکل برطرف بشه البته
از اونجای که سایت من در همین زمینه هست تعداد خریدش مشکلی نبود و برای نمایندگی هم اقدام کردیم
ولی فکر نمیکنم برای شما زیاد به صرفه باشه هزینه کردن چون فروش این محصولات هم راحت نیست .

Amy
December 13th, 2016, 22:49
درود :53:

اگر تنها ip از طرف eset بلاک شده باشه
که اکثر اوقات اینطور بوده
تنها با عوض کردن ip تون مشکل حل میشه ( به شرط اینکه دوباره مطالب خلاف قوانین Eset تو سایتتون نباشه )

اما اگه دامنه بلاک شده باشه
که امکانش کمه

ولی اگه دامنه بلاک شده باشه ، تنها راه تعویض دامنه است
یا اینکه از خود eset پیگیر باشید
البته جواب درست و حسابی با تیکت و ایمیل نمیدن
تماس تلفنی بگیرید خیلی بهتره

موفق باشید