PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ورود به دنیای هاستینگ

networkaria
December 13th, 2016, 12:43
با سلام
بنده میخوام کار فروش سرور و هاستینگ رو به طور جدی شروع کنم
با تحقیقاتی که داشتم شرکتهای مختلف انواع هاست و سرور رو میفروشن
ایا نیاز هست بنده برای شروع چندین مدل مختلف سرور تهیه کنم؟
مجازی بگیرم یا ددیکیت؟
میخوام بتونم vps هم بفروشم ، باید ددیکیت بگیرم پس؟

alborzdata
December 13th, 2016, 14:28
دوست عزیز اگه هنوز اطلاعی ندارید از کجا شروع نکنید همون شروع نکنید بهتره تا با زندگی یه تعداد آدم بازی کنید ... بعضیا با نت زندگی میکنند سایتشون عین بچه شون میمونه دوست عزیز

k-pax
December 13th, 2016, 14:34
با سلام
مجازی بگیرم یا ددیکیت؟

برای شروع این کار چند مورد در نظر بگیرید!

1- سودش اونقدر که فکر میکنید نیست - حداقل سالهای اول اونقدر نیست -
2- 5-6 ماه همش ضرر هست
3- نیاز به دانش فنی داره
4- نیاز به تجربه کاری داره ( حدالق باید یه مدت با جای همکاری کرده باشید )
5- نیاز به حس مسئولیت داره
6- فضای خیلی رقابتی هست پس باید بلید باشید با مشتری چطور صحبت کنید!

اگر دانشش و تجربش را دارید . و اگر سرمایه برای چوب خوری اولیش را دراید
اگر حوصله سرکله زدن با مشتری بدون دانش را دارید .

میتونید شروع کنید .
اگر هم ندارید . فقط قصد کسب درامد دارید . بیخیال بشید . برید سراغ کار دیگه ای .

negarnovin
December 13th, 2016, 14:56
سلام بهترین گزینه برای شما گرفتن نمایندگی کلی از یکی از شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها هستش

goldenhost.org
December 13th, 2016, 15:13
فعلا برای شروع نمایندگی بگیرید و توقع سود برای ماه های اول هم نباید داشته باشید

n4ser
December 13th, 2016, 18:58
به نظر من شروع نکنید بهتره چون واغعا کار هاستینگ مسلولیت داره شوخی بردار نیست باید واغعا به مشتری و کارتون اهمیت بدین و ارزش قاعل بشید خیلی عذر میخوام سو تفاهم نشه اگر قرار بر این هست که هاست بفروشید و پول در بیارید یک بچه 12 ساله هم میتونه انجام بده اما موارد پس زمینه مهمه مثلا وقت حوصله سرمایه کنار گزاشته شده و......

alivw71
December 14th, 2016, 02:56
اصلا و ابدا وارد نشد :68:
مدیریت سرور برای هاستینگ کار دشواری و نیازمند تجربه ای زیاد و خسته کننده هست ، اگر مشکلی پیش بیاد و دانش رفع ان رو نداشته باشد چطور میتونید جواب مشتریان خودتان رو بدهید؟:39:
من با این که چند سال تجربه دارم ولی باز در رفع اکثر مشکلات سرور ناتوانم!!! تازه وارد ها که هنوز به سیستم عامل سرور ندارند جای خود دارد!!!
این تنها ابتداش بود و کانفینگ های امنیتی مرتبط به سرور و کنترل پنل بسیار سنگین و پر هزینه خواهد بود.
شما نباید موجب از بین رفتن تلاش صاحب یک سایت شوید.

ourweb
December 14th, 2016, 03:13
از نظر بنده شما یه چند وقت پیش یک شرکت یا یک نفر کار کن بصورت رایگان و خود جوش که خوب یاد بگیری این مبحث رو بعد وارد شو چون اینطور که شما نوشتی و بخواهی وارد بشی ماه دوم 100 درصد برشکست میشی و ...

networkaria
December 14th, 2016, 08:40
البته دوستان عزیز بنده دانش اولیه اش رو دارم ، با انواع پنل کار کردم ، مدرک تا lpic2 هم دارم ، vcp dcv هم دارم ، دانش کمی ندارم ، و همین علاقه به دنیای دیتاسنتر و سرور و مجازی است که منو داره میکشونه به دنیای هاستینگ و میخوام رو حساب کتاب کسب و کار خودمو راه بندازم
واسه همینم ممنون میشم تجربیاتشون رو دوستان در اختیار ما هم بذارند که برای شروع چی خوبه چی بده

hadizr
December 19th, 2016, 19:17
اگر هزینه براتون مهم نیست اول یه سرور اختصاصی بگیرین ، هر نوع عمل جراحی که بلدین روش انجام بدین تا همه چیز دستتون بیاد .

کلا زبان انگلیسی هم که مادر این کار هستش یعنی انگلیسی تون خوب نیست دیگه اصلا کامپیوتر ارزشی نداره .

برای ساخت چندین سرور مجازی یک سرور اختصاصی میگیرین با IP های متفاوت و یا یک مجازی ساز سرور های ( سیستم عامل های متفاوت ) میسازین و به هر کدومش یک IP میدین . بعد من میام ازتون یکیشو میخرم ( کلا من جکم =D> )

توصیه میکنم ابتدا فقط به کسانی سرور بدید که سرور مجازی رو برای دانلود و اپلود میخوان و از دست رفتن اطلاعات براشون مهم نباشه چراکه شما تازه وارد هستید .

همچنین بعد از اینکه انگلیسیتون خوب باشه گوگل دوست شماست منابع بسیار زیدی به زبان انگلیسی هست .

برای ساخت سایت ، ویندوز سرور یا لینوکس سرور میسازین با مجازی سازی که تو سرور اختصاصی نصب کردین بعد روی اون یکی از پنل های سرویس دهی وب رو روش نصب میکنین مثل cpanel - direct admin
دیگه همش همینه فقط جزئیات زیاده که در قالب یک پست نمیشه توضیح داد باید کتاب نوشت .
اگر این پست براتون مفید بوده از دکمه ی تشکر استفاده کنین .

ITarashe
December 19th, 2016, 20:16
سلام دوست خوبم
برای شروع بهتره سیستم عامل یاد بگیری
علی الخصوص لینوکس . وقتی که لینوکس رو به عنوان یه گیک واقعی دنبال کردی و تونستی از پس مشکلات خودت بر بیای
یک ریسلر هاست تهیه کن و مدتی با سیستم ریسلری کار هاستینگ انجام بده
بعد از گذشت یک یا چندسال ریسلری و افزایش حجم مشتری کم کم سرورمجازی (vps) تهیه کن و سعی کن کانفیگ های مختلف رو یاد بگیری

اما بدون دانش فنی اصلا و ابدا وارد این زمینه کاری نشو . قصد جسارت ندارم ولی وب هاستینگ ایران از افرادی که بدون دانش فنی وارد بازار شدند ضربه زیادی خورده .
انشاءالله که موفق باشی

mahdi20
December 19th, 2016, 20:28
با سلام
مجازی بگیرم یا ددیکیت؟

سلام

به نظر بنده شما اول باید به صورت فیزیکی با یک شرکت معتبر هاستینگ به صورت کار آموزی به مدت 1 الی 3 سال همکاری داشته باشید . بعد از اینکه با انواع مشکلات فنی و فروش و بازاریابی دست و پنجه نرم کردن اون شرکت رو رو از نزدیک مشاهده کردین تجربه های مختلف تو کارنامه کار آموزیتون میاد. اون وقت متوجح میشین این کار اسم بسیار زیبایی داره اما در باطن نیاز به انواع تخصص ها و بازاریابی و پشتیبانی های متفاوت در رده های مختلف برای کاربران و شرکت ها نیاز هست. بعد از اینکه سختی ها و شیرینی های کار رو دیدین و یاد گرفتین اون وقت خودتون متوجح میشین که ایا میتونین به صورت جدی و حرفه ای قدم بزارید به بازار هاستینگ و سرور و......... یا نه .

موفق باشید

networkaria
December 20th, 2016, 10:51
اگر هزینه براتون مهم نیست اول یه سرور اختصاصی بگیرین ، هر نوع عمل جراحی که بلدین روش انجام بدین تا همه چیز دستتون بیاد .

کلا زبان انگلیسی هم که مادر این کار هستش یعنی انگلیسی تون خوب نیست دیگه اصلا کامپیوتر ارزشی نداره .

برای ساخت چندین سرور مجازی یک سرور اختصاصی میگیرین با IP های متفاوت و یا یک مجازی ساز سرور های ( سیستم عامل های متفاوت ) میسازین و به هر کدومش یک IP میدین . بعد من میام ازتون یکیشو میخرم ( کلا من جکم =D> )

توصیه میکنم ابتدا فقط به کسانی سرور بدید که سرور مجازی رو برای دانلود و اپلود میخوان و از دست رفتن اطلاعات براشون مهم نباشه چراکه شما تازه وارد هستید .

همچنین بعد از اینکه انگلیسیتون خوب باشه گوگل دوست شماست منابع بسیار زیدی به زبان انگلیسی هست .

برای ساخت سایت ، ویندوز سرور یا لینوکس سرور میسازین با مجازی سازی که تو سرور اختصاصی نصب کردین بعد روی اون یکی از پنل های سرویس دهی وب رو روش نصب میکنین مثل cpanel - direct admin
دیگه همش همینه فقط جزئیات زیاده که در قالب یک پست نمیشه توضیح داد باید کتاب نوشت .
اگر این پست براتون مفید بوده از دکمه ی تشکر استفاده کنین .

سلام مهندس
میتونم تلگرامتون رو داشته باشم؟ نتونستم پیغام خصوصی بدم

hadizr
December 20th, 2016, 17:04
9367192403

shatech
December 21st, 2016, 12:19
با سلام
مجازی بگیرم یا ددیکیت؟

با سلام
دوست عزیز این کار نیاز به حداقل 3 سال سابقه کار هست متاسفانه این روز ها هرکسی بدون سابقه کاری یک هاستینگ زده که باعث خرابی بازار شده و در کنار بحث بازار کارش چون تجربه خوبی ندارند سرور میگیرند نمیتونند کار کنند از نظر پشتیبانی فنی به مشکل میخورند مجبور میشوند سرور رو ببندن و تعطیل کنند برن یک هاستینگ دیگه بزنند این کار باعث کاهش اعتماد مشتری به این صنف هست که در حال حاظر به نظر بنده 90% هاستینگ ها بیخودی هستند و هیچ کیفیتی ندارند