PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه امضای تعهد نامه نماد اعتماد الکترونیک

ebrahimghafeli
December 13th, 2016, 00:20
با سلام دوستان من تعهد نامه رو دریافت کردم مال نماد اعتماد الکترونیک حالا برا امضا کردنش هزینه چقدر لازم هست . منظور از مهر برجسته چی هست با تشکر

من شنیدم امضا قیمتش بالای صد هزار تومان آیا درسته ؟؟؟

redhat10
December 13th, 2016, 01:01
باید برید دفترخونه که حدود 50 ت هزینه داره

blueserver
December 13th, 2016, 01:14
سلام دوست عزیز
حدودا 30-40 تومن خرج داره ، مهر برجسته مثل منگنه هستش که برگه رو میزارن توش ، مشخصات دفترخونه رو ... اینارو حالت میده رو کاغذ.

dizaji_saeed
December 13th, 2016, 01:19
با سلام دوستان من تعهد نامه رو دریافت کردم مال نماد اعتماد الکترونیک حالا برا امضا کردنش هزینه چقدر لازم هست . منظور از مهر برجسته چی هست با تشکر

سلام

نه بالای صد نمیشه
حدود 30-35 که هزینه های دفترخونه و... رو میدین

delta
December 13th, 2016, 01:36
من کلش رو با 20 تومان تمام کردم

hoka
December 13th, 2016, 02:47
من کلش رو با 20 تومان تمام کردم

دفترخونه آشنا داشتید ؟ برای ما 55 هزینه داشت

delta
December 13th, 2016, 04:01
دفترخونه آشنا داشتید ؟ برای ما 55 هزینه داشت

واسه شما گرون گرفتن..قیمت ثابت نداره به دفترخونه هست.میبینید که برای بعضی ها 30 تومانم تمام شده..2 ماه پیش بود..2 تا بود یادمه..یکی ثبت امضا یکی هم فرم بود فکر کنم برابر اصل!! دقیق یادم نیست..یکیشو 12 تومان گرفت یکیشو 8 تومان..

mizbanirani_ir
December 13th, 2016, 08:40
من 24 تومن دادم

RealHAM
December 13th, 2016, 08:40
سلام

نرخ مصوب گواهی امضا ظاهراً ۲۰ هزار تومان است

http://th.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=4142

isaanco
December 13th, 2016, 09:09

دوست عزیز من انجام دادم کلا 25 ازم گرفتن
آشنا هم نبودم

razavihost
December 13th, 2016, 09:33

چرا نمیر از خوده دفتر خونه سوال کنی؟!!

mizbanaval
December 13th, 2016, 09:53
سلام روز بخیر
حدود ۳۵ ۴۰ تومن میشه با هزینه ی رفت و امد و...

ولی چ بحث غیر معقولی حالا ۱۰ تومن اینور اونور بالا پایین
فک نمیکنم نیاز به بحث باشه و یک پیشنهاد دوستانه اگه واقعا برای دوستان که دنبال دفترخونه اشنا و.... برای کاهش هزینه و این موارد میخان بهتره اصلا دنبال نماد نباشن و شروع نکنن! با بودجه ی کم خیلی بعیده موفق بشین منظور من اصلا هاستینگ نیست در تمام زمینه ها
موفق باشید

پ.ن: گاهی میام اینجا احساس میکنم توی دنیای دیگم

karjoo
December 13th, 2016, 11:10
من 28ت دادم دو روز پیش

sepahanserver
December 13th, 2016, 13:22
درود

20-24 هزارتومان هزینه داره

ebrahimghafeli
December 13th, 2016, 18:30
با سلام و خسته نباشید با تشکر از پاسخ های خوبتون دو روز دنبال امضا میرفتم یکی اشنا داریم که دفتر دار اسناد رسمی هست رفتم پیشش دید فرم بعدا بهم گفتم این امضای الکترونیک میخواد که باید برید کیانپارس منطقه خودمون هست که گفت ازت 150 هزار تومان میگیرن من گفتم چه خبر بابا فقط یک امضا بعدا کلی پیگیری کردم میفهمیدم که امضای عادی هست حتی خود پشتیبان نماد بهم گفت امضای عادی همین کافیه بعد دوباره رفتم پیشش گفتم واسم امضای عادی انجام بده همین میگه نمیتونم من مجوز نگرفتم من تعجب میکنم پس تو دفتر اسناد رسمی داری واااسه بوقاتته مگه من واسم امضا میکنی مجانی هست بابا پولشو میدم هرچی بهش گفتم میگه نمیتونم بفرستش کیانپارس حالا باید فردا ببرمش :59: