PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Reseller از OVH

Arte
December 7th, 2010, 16:28
با سلام خدمت عزیزان
قصد اجاره سرور اختصاصی از OVH رو دارم .
از دوستان کسی هست که از دیتاسنتر ovh نمایندگی داشته باشه ؟ یا بتونه مستقیم یا غیر مستقیم خرید کنه ؟
یا اگه کسی نیست پس لطف کنید یک نمایندگی خارجی معرفی کنید
1 ) معتبر باشه
2 ) منصف باش

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

منتظرم :d

asrhosting
December 7th, 2010, 16:33
سلام . سرور رو مشخص کنید با من تماس بگیرید بین 2 تا 4 روز بهتون تحویلش می دم

Arte
December 7th, 2010, 16:39
همچین سروری میخوام با پورت 1 گیگ
Superplan Best Of dedicated server - OVH (http://www.ovh.co.uk/products/superplan_best_of.xml)

Arte
December 7th, 2010, 19:15
پس کسی نبود دیگه ؟

Techno Pars
December 7th, 2010, 19:25
Ovh ریسلر رسمی نداره.
اگر بخواهید ازش بخرید باید کسی را پیدا کنید که در اروپا زندگی بکنه و واستون خرید انجام بده.

Arte
December 7th, 2010, 19:29
Ovh ریسلر رسمی نداره.
اگر بخواهید ازش بخرید باید کسی را پیدا کنید که در اروپا زندگی بکنه و واستون خرید انجام بده.

چرا reseller داره باید گشت ...
اونو که میدونم باید شخصی اون ور باشه ...

nimapendar
December 7th, 2010, 21:23
همچین سروری میخوام با پورت 1 گیگ
Superplan Best Of dedicated server - OVH (http://www.ovh.co.uk/products/superplan_best_of.xml)

لطفا هزینه ای که این سرور را می فروشید را همینجا اعلام کنید شاید من هم خریدم

iNicz.Com
December 7th, 2010, 21:45
هر سروری که بخواهید 12-24 ساعته تحویل :-p - اکه واسه *vp و vps میخواهید زیاد پیشنهاد نمیکنم - ولی حال میده واسه هاستینگ :53:

irlogo
December 8th, 2010, 01:18
حیف نیست hetzner رو ول کنید بچسبید به ovh ؟
من پیشنهاد می کنم از santrex بخرید

AftabHosting
December 8th, 2010, 02:14
سلام محسن جان هادی iNicz کاملا تعید میشه دوستان کار کردن با هادی رازی بودند . :53:

iNicz.Com
December 8th, 2010, 08:53
من با همشون کار کردم . اگه سرور با پورت 1g میخواهید برای هاستینگ و یا به bw بالاتری نیاز دارید OVH گزینه خوبی هستش . چون هم پورت 1G اختصاصی میده و آپلود در سرور ها BW محسوب نمیشه.

Arte
December 8th, 2010, 11:12

هتزنر عالیه ولی بدرد من نمیخوره و پورت 1 گیگش مزخرفه کلا باعث ضرره .

سلام محسن جان هادی iNicz کاملا تعید میشه دوستان کار کردن با هادی رازی بودند . :53:

جدی میگی نیما جون پس عالیه :d

من با همشون کار کردم . اگه سرور با پورت 1g میخواهید برای هاستینگ و یا به bw بالاتری نیاز دارید OVH گزینه خوبی هستش . چون هم پورت 1G اختصاصی میده و آپلود در سرور ها BW محسوب نمیشه.

نه بابا خدا نکنه هاستینگ چیه :d
برای کار دیگه ای می خوام حتما خبرت میکنم .
همین آفری که گذاشتم با پورت 1 گیگ چند در میاد ؟

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 11:21
ovh خیلی از هتزر بهتر هست
6 ماه پیش که من با مدیرش صحبت کردم (( ایمیل زدم )) و درخواست خرید دادم تنها مشکلی که داشتن این بود که کلاً با وارز برخورد میکنند و به کار من نمیامد وگرنه پورت های خوبی داره