PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجریبیات شما از سامانه 195

X2Maxer
December 10th, 2016, 11:54
سلام
اینترنت 4 مگابیت از مخابرات خریداری کرده ام ولی 1 مگابیت دریافت می کنم. چند بار مسئولین اینترنت مخابرات تماس گرفتم یا پاسخگو نیستن یا اصلا براشون مهم نیست.
یک شکایت در سامانه 195.ir ثبت کردم تا ببینم مشکل حل میشه یا نه !
از دوستان کسی تجربه ثبت شکایت از طریق این سامانه رو داره ؟

navid2zp
December 10th, 2016, 12:31
هفته قبل مشکل قطع و وصل شدید داشتیم
شکایت ثبت شد و 5 روز خسارت از مخابرات دریافت شد.

قبلا هم یکبار سرویس رو بدون اطلاع تغییر داده بودند که شکایت ثبت شد و تماس گرفتند و عذر خواهی کردند و گفتند می تونیم هزینه رو برگردونیم یا هر پلنی رو که تمایل دارید براتون شارژ کنیم.
توی شکایت مخابرات اعلام کرد که رضایت مشتری جلب شد که از خود 195 تماس گرفتند و پرسیدند مشکلتون رو حل کردن یا خیر؟ که گفتم بله.

دفعه اول هم سر کاهش قیمت ها بود که 2 روز تاخیر داشتند. تماس گرفتند و عذر خواهی کردند.

mizban97
December 10th, 2016, 13:01
هفته قبل مشکل قطع و وصل شدید داشتیم
شکایت ثبت شد و 5 روز خسارت از مخابرات دریافت شد.

قبلا هم یکبار سرویس رو بدون اطلاع تغییر داده بودند که شکایت ثبت شد و تماس گرفتند و عذر خواهی کردند و گفتند می تونیم هزینه رو برگردونیم یا هر پلنی رو که تمایل دارید براتون شارژ کنیم.
توی شکایت مخابرات اعلام کرد که رضایت مشتری جلب شد که از خود 195 تماس گرفتند و پرسیدند مشکلتون رو حل کردن یا خیر؟ که گفتم بله.

دفعه اول هم سر کاهش قیمت ها بود که 2 روز تاخیر داشتند. تماس گرفتند و عذر خواهی کردند.

چقدر خسارت گرفتید؟
ما اینجا رشت همش قطعی داریم. :39:

navid2zp
December 10th, 2016, 13:05
چقدر خسارت گرفتید؟
ما اینجا رشت همش قطعی داریم. :39:
بنده هم رشت هستم اتفاقا
5 روز اضافه کردند به سرویس

Kian
December 10th, 2016, 13:16
سلام
اینترنت 4 مگابیت از مخابرات خریداری کرده ام ولی 1 مگابیت دریافت می کنم. چند بار مسئولین اینترنت مخابرات تماس گرفتم یا پاسخگو نیستن یا اصلا براشون مهم نیست.

فاصله شما از مرکز مخایراتی و همچنین کیفیت اتصالات سیم مسی در داخل منزل و در بین راه و ... و نویز موجود در آنها، همگی بر سرعت اینترنت شما تاثیر دارند،
بطور مثال ما هم اینترنت 8 مخابرات گرفتیم ولی به خاطر کیفیت بسیار پایین اتصالات تلفن در بین راه و خود مخابرات و نویز زیاد، در حدود 4 مگابیت دانلود داریم.

X2Maxer
December 10th, 2016, 13:21
فاصله شما از مرکز مخایراتی و همچنین کیفیت اتصالات سیم مسی در داخل منزل و در بین راه و ... و نویز موجود در آنها، همگی بر سرعت اینترنت شما تاثیر دارند،
بطور مثال ما هم اینترنت 8 مخابرات گرفتیم ولی به خاطر کیفیت بسیار پایین اتصالات تلفن در بین راه و خود مخابرات و نویز زیاد، در حدود 4 مگابیت دانلود داریم.
مشکل کیفیت خط ندارم:

SNR Margin:
Downstream 37.0 db
Upstream: 24.1 db

Max Rate:
Downstream 16884 kbps
Upstream 1183 kbps

GOD
December 10th, 2016, 13:24
ما هم مشکل داشتیم با مخابرات حل شد

مینا-صیفی
December 10th, 2016, 13:25
مشکل کیفیت خط ندارم:

SNR Margin:
Downstream 37.0 db
Upstream: 24.1 db

Max Rate:
Downstream 16884 kbps
Upstream 1183 kbps
کیفیت خط شما بسیار خوب هست تا 16مگابیت هم میکشه مشکلی اصلا از سمت شما نیست حتما شکایت کنید پیگیری میکنند .

dertgtr
December 10th, 2016, 13:43
بله شکایتی داشتم به 195 فرداش رسیدگی کردن خیلی خوب هم بررسی می کنن واقعا من تعجب کردم تو ایران و این کیفیت رسیدگی ! خخخ

st3205
December 10th, 2016, 13:48
سلام

سلام.

بنده هم همین نت 4مگ رو خریداری کردم ولی سرعت همون 1مگ هستش،از وقتی هم 4مگ کردم سرعت آپلودم خیلی پایین اومدهو تو بازی آنلاین لگ دارم هم قطع و وصلی،دیشب گفتن امروز پیگیری میکنن اگه امروز حل نشد منم از طریق 195 شکایت میکنم.

dertgtr
December 10th, 2016, 14:18
سلام.

بنده هم همین نت 4مگ رو خریداری کردم ولی سرعت همون 1مگ هستش،از وقتی هم 4مگ کردم سرعت آپلودم خیلی پایین اومدهو تو بازی آنلاین لگ دارم هم قطع و وصلی،دیشب گفتن امروز پیگیری میکنن اگه امروز حل نشد منم از طریق 195 شکایت میکنم.

واقعیتش مسئول فنی مخابرات در تماس تلفنی که با خود من داشت می گفت که به دلیل دوری از مرکز مخابرات و کیفیت خطوط خود من اصلا نمی تونم از یک حدی بالاتر سرعت خریداری کنم شاید مورد شما هم همین باشد !

OmizbanCo
December 10th, 2016, 14:21
سلام

سلام و درود
مستندات ارسال کنید خیلی خوب پیگیری میکنن در عرض 1 الی 3 روز باهاتون تماس میگیرن
بنده سرعت 8 گرفته بودم و 4 دریافت میکردم تماس گرفتم و مشکل رو حل کردن
خیلی خوب پیگیری میکنن
موفق باشید

sahar_tym
December 10th, 2016, 14:42
سلام
سلام.دوست عزیز کلا با شرکت هایی مثل ینترنتو دیجیکالا و همراه اول وخلاصه ازاین نوع شرکتا و سازمانا به راحتی به عنوان ولی نعمت میتونین صحبت کنیین که خسارت روپ رداخت کنن.فقط باید مدام تماس بگیرید. چون یادشون میره. تیکت نمیکنن اپراتورهام هی عوض میشن.:63:

behravesh
December 10th, 2016, 16:35
195
خیلی خوب پیگیری میکنه
تجربه برای اپراتور ایرانسل داشته ایم