PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام درگاه واسط لینک پرداخت میده

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 14:18
با سلام و احترام دنبال درگاهی هستم سایت نداشته باشیم درگاه بدهند که فقط امکان لینک پرداخت کار میکنیم در حال حاظر 2 جا درگاه داریم یکیش bigpal که ای بعد 2 روز تسویه میکنه و تیکت هم اصلا جواب نمیده نمیدونم چرا جای خوبی میشناسید ؟ بقیه درگاه ها هم که میدونید بسته شدن .
piratepay هم اگر کسی کار کرده میشناسه اطلاعاتش رو بده

Amy
December 8th, 2016, 14:28
با سلام و احترام دنبال درگاهی هستم سایت نداشته باشیم درگاه بدهند که فقط امکان لینک پرداخت کار میکنیم در حال حاظر 2 جا درگاه داریم یکیش bigpal که ای بعد 2 روز تسویه میکنه و تیکت هم اصلا جواب نمیده نمیدونم چرا جای خوبی میشناسید ؟ بقیه درگاه ها هم که میدونید بسته شدن .

درود :53:
A-bank.ir
صفحه ی پرداخت شخصی ارائه میده
ولی تا حالا باهشون کار نکردم و نظری ندارم
و piratepay هم دوستانم کار میکنند
میگن خوبه هم پشتیبانی و هم تسویه
اما زرین پال فکر میکنم این امکان رو داشته باشه
و از همه لحاظ هم معتبره

موفق باشید

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 14:32
خودشون بیان در این تاپیک حاظر بشند که امکان لینک پرداخت دارند و ایا به کسی که سایت نداره این سرویس امکان رو میدند یا نه خیلی خوب میشه

peyman_m
December 8th, 2016, 14:52
با سلام
جواب سوال شمارو در لینک زیر دادم چون امکان پاسخ به سوال خصوصی برای بنده فعال نیست نتونستم پیغام شمارو پاسخ بدم

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=178399

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 14:59
با سلام
جواب سوال شمارو در لینک زیر دادم چون امکان پاسخ به سوال خصوصی برای بنده فعال نیست نتونستم پیغام شمارو پاسخ بدم

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=178399
الان ثبت نام کنم فعال میکنید درگاه را به این صورت هست مبلغ دلخواه وارد کنیم لینک اختصاصی را در مسنجر به مشتری بدهیم پرداخت کنه من اینطوری کار میکنم مال شمام به همین شکل هست ؟ و بفرمائید چند ماه یا سال هست فعالیت دارید در این ضمینه؟
کامزد و تسویه شما چند ساعته هست ؟

peyman_m
December 8th, 2016, 15:09
الان ثبت نام کنم فعال میکنید درگاه را به این صورت هست مبلغ دلخواه وارد کنیم لینک اختصاصی را در مسنجر به مشتری بدهیم پرداخت کنه من اینطوری کار میکنم مال شمام به همین شکل هست ؟ و بفرمائید چند ماه یا سال هست فعالیت دارید در این ضمینه؟
کامزد و تسویه شما چند ساعته هست ؟

پس از ثبت نام و تکمیل پروفایل میتوانید از قسمت ثبت درگاه ( درگاه شخصی ) ویا ( تجاری ) ثبت کنید

پروفایل و مشخصات شما بررسی و به همراه درگاه های ثبت شده تائید میشوند

در خصوص لینک :
از داخل پنل کاربری از قسمت ( درخواست پول / ارسال فاکتور ) براحتی میتوانید برای طرف مقابل فاکتور صادر کنید و از طریق ایمیل یا پیامک بصورت آنی براشون بصورت رایگان ارسال کنید

کارمزد به ازای هر تراکنش با هر مقدار مبلغی فقط 500 تومان میباشد

تسویه همانند psp ها میباشد یعنی تمامی تراکنش هایی که در طول روز انجام میگیرد در اولین روز کاری ساعت 7 الی 10 صبح با ثبت تسویه حساب از جانب شما تسویه میشود

فعالیت سایت از سال 1394 میباشد و دارای پرونده نماد الکترونیک به شماره 25043879 و در سایت ساماندهی وبسایتهای اینترنتی نیز ثبت شده که قابل استعلام میباشد

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 15:12
میخوام ثبت نام کنم کد ملی را میزنه صحیح نیست در صورتی من درست میزنم اعداد رو در ضمن تسویه حساب چند ساعته هست پایا ؟ و کامزد 1 % هست ؟

peyman_m
December 8th, 2016, 15:17
میخوام ثبت نام کنم کد ملی را میزنه صحیح نیست در صورتی من درست میزنم اعداد رو در ضمن تسویه حساب چند ساعته هست پایا ؟ و کامزد 1 % هست ؟

تسویه همانند psp ها میباشد یعنی تمامی تراکنش هایی که در طول روز انجام میگیرد در اولین روز کاری ساعت 7 الی 10 صبح با ثبت تسویه حساب از جانب شما تسویه میشود

در صورتی در کد ملی مشکل داشتید از طریق تلگرام @Poshtiban_A_Bank_ir در ارتباط باشید

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 15:19

در صورتی در کد ملی مشکل داشتید از طریق تلگرام @Poshtiban_A_Bank_ir در ارتباط باشید
همه جا 1% هست کامزد نه 500 تومان اینکه خیلی زیاده هر تراکنش 500 تومان کم بشه !!!
اسکایپ دارید ؟ یا ایمیل

peyman_m
December 8th, 2016, 15:24
همه جا 1% هست کامزد نه 500 تومان اینکه خیلی زیاده هر تراکنش 500 تومان کم بشه !!!
اسکایپ دارید ؟ یا ایمیل

اینکه میفرمائید 1% بله کاملا صحیح میباشد ولی این رو در نظر داشته باشید که تا سقف کسر 5000 تومان قرار میدهند

درحالی که در سایت ما شما چه 10 هزار تومان تراکنش داشته باشید چه 100 هزار تومان و یا چند میلیون ، فقط 500 تومان کسر میشود و دیگه سقف کسر کارمز وجود ندارد

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 15:27
درسته ای کاش اونجوری بود پس نمیخوام اینطوری چون تراکنش ها من پایینه و نمیصرفه برام 500 کم بشه اما خیلی خوب هست این قاونینتون ولی بدرد من نمیخوره .خیلی ممنون دوستان منتظر دیگر درگاه ها هستم اگر هم تونستید برای من اختصاصی 1% بذارید ایمیل دادم بهتون به همون ادرس میل بدید

peyman_m
December 8th, 2016, 15:33
درسته ای کاش اونجوری بود پس نمیخوام اینطوری چون تراکنش ها من پایینه و نمیصرفه برام 500 کم بشه اما خیلی خوب هست این قاونینتون ولی بدرد من نمیخوره .خیلی ممنون دوستان منتظر دیگر درگاه ها هستم اگر هم تونستید برای من اختصاصی 1% بذارید ایمیل دادم بهتون به همون ادرس میل بدید

خیلی ممنون و سپاسگزارم از توجهتون . چشم بررسی میشه

mohsensoltani
December 8th, 2016, 16:15

با سلام و احترام
آیا داشتن فرم پرداخت مشکلتون رو حل می کنه؟

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 16:18
با سلام و احترام
آیا داشتن فرم پرداخت مشکلتون رو حل می کنه؟
سایت ندارم و فقط لینک پرداخت ازونایی که تو سایت شما مثلا مبلغ رو میدم بعد لینک اخصتصای میده اونو به مشتری میدم پرداخت میکنه اینجوری منظورمه حالا این چیزی که میگید نمیدونم منظورتون رو .

mohsensoltani
December 8th, 2016, 16:21
سایت ندارم و فقط لینک پرداخت ازونایی که تو سایت شما مثلا مبلغ رو میدم بعد لینک اخصتصای میده اونو به مشتری میدم پرداخت میکنه اینجوری منظورمه حالا این چیزی که میگید نمیدونم منظورتون رو .

میتونید یک وبلاگ ایجاد کنید و از پرداخت با مبلغ ثابت یا متغیر استفاده کنید(فرم پرداخت)
نیازتون رو برطرف می کنه؟
اگر موضوع فعالیتتون رو مطرح کنید(از طریق ایمیل info@bitpay.ir) میتونیم همفکری بهتری برای رفع نیازتون داشته باشیم

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 16:24
میتونید یک وبلاگ ایجاد کنید و از پرداخت با مبلغ ثابت یا متغیر استفاده کنید(فرم پرداخت)
نیازتون رو برطرف می کنه؟
اگر موضوع فعالیتتون رو مطرح کنید(از طریق ایمیل info@bitpay.ir) میتونیم همفکری بهتری برای رفع نیازتون داشته باشیم
ممنون نه جاه های دیگه هم اینو گفتند من وبلاگ اینا نمیخوام حوصله اصلا ندارم فقط لینک پرداخت میخواهم کار کنم اگر مشکلی برای شما ایجاد کردم اصلاعاتم رو به پلیس بدید دیگه اون میدونه با من . من هیچ گونه مشکلی ایجاد نمیکنم خیالتون راحت . وقتی شما شماره حساب شبا کارت نام و خانوادگی و ایپی ورود دراید نیازی نیست به این چیزا و اینکه ترسی به دلتون راه بدید قانون ایمیل میده بهتون میگه این اقا یا خانم خلاف کرده شما اصلاعات رو راحت میدید کاری نداره که .

mohsensoltani
December 8th, 2016, 16:37
ممنون نه جاه های دیگه هم اینو گفتند من وبلاگ اینا نمیخوام حوصله اصلا ندارم فقط لینک پرداخت میخواهم کار کنم اگر مشکلی برای شما ایجاد کردم اصلاعاتم رو به پلیس بدید دیگه اون میدونه با من . من هیچ گونه مشکلی ایجاد نمیکنم خیالتون راحت . وقتی شما شماره حساب شبا کارت نام و خانوادگی و ایپی ورود دراید نیازی نیست به این چیزا و اینکه ترسی به دلتون راه بدید قانون ایمیل میده بهتون میگه این اقا یا خانم خلاف کرده شما اصلاعات رو راحت میدید کاری نداره که .

بنده قصد جسارت نداشتم و فکر کنم از صحبت بنده برداشت بدی داشتید

ما از سال 90 در این حوزه فعالیت داریم ، مواردی که میفرمایید درسته اما یک بحث نظارتی هم وجود دارد به همین دلیل بنده این مورد را سوال کردم

ایجاد وبلاگ و درج فرم هم صرفا برای یکبار است(بعید میدونم زمان زیادی از شما بگیره) ، اما بزودی صفحه پرداخت شخصی برای دریافت هزینه هم در bitpay راه اندازی خواهد شد

AtrafNet
December 8th, 2016, 17:16
سلام
شاید درست خواسته شما رو متوجه نشده باشم ولی تا اون جایی که می دونم حتی زرین پال هم که همه ساده ترین نوع درگاه پرداخت می دونن هم در پنلش امکان ایجاد لینک پرداخت با مبلغ و سایر شرایط اختصاصی داره چطور شما دنبال چنین امکان ساده ای میگردید؟

armin.rf
December 8th, 2016, 17:17
درود
میتونید از درگاه هایی که با xPay راه اندازی میشه استفاد کنید
همه لینک پرداخت دارن بدون نیاز به ایجاد وبلاگ و ...

موفق و موید باشید

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 17:35
درود
میتونید از درگاه هایی که با xPay راه اندازی میشه استفاد کنید
همه لینک پرداخت دارن بدون نیاز به ایجاد وبلاگ و ...

موفق و موید باشید
چند جا ایمیل زدم دارند اما نمیدن میگن سایت نداری .
اما 2.3 جا میدن که من دارم جواب تیکیت نمیدن 1 جا دیگه هم تسویه دیر میکنه 1 جا میده که کامزدش بالاست 1 جا دیگه هم اعتماد ندارم . حالا سایتی مشناسید این امکان را داشته باشه بدونه اینکه سایت داشته باشیم بده با کامزد 1 %

tenpay
December 8th, 2016, 17:39

سلام دوست عزیز؛
در مجموعه تن پی امکان دریافت لینک پرداخت و صفحه دریافت شخصی پول وجود دارد.

پیشنهاد میکنم از امکانات و خدمات استفاده نمایید
https://tenpay.ir

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 17:42
سلام دوست عزیز؛
در مجموعه تن پی امکان دریافت لینک پرداخت و صفحه دریافت شخصی پول وجود دارد.

پیشنهاد میکنم از امکانات و خدمات استفاده نمایید
https://tenpay.ir
الان ثبت نام کنم فعال میکنید سایت ندارما بهم میدید فقط از این طریق استفاده کنم ؟
کارمزد شما چقدره و تسویه پایا رایگان دارید ؟ و سابقه فعلیتتون چقدره ؟

tenpay
December 8th, 2016, 18:34
ضمن تشکر از انتخاب شما،
ابتدا مدارک خود را ارسال تا وضعیت هویت شما بررسی گردد.
تسویه حساب پایا نیز وجود دارد.
کارمزد درگاه مستقیم 0.5 درصد
غیر مستقیم 0.25 صدم درصد

سابقه فعالیت از اردیبهشت ماه سال 1395 می باشد.

Raymvnd
December 8th, 2016, 18:39
درود..زرین پال این قابلیت رو داره ولی هنوز فعال نشده...
یینگ پی خوبه می تونید صفحه اختصاصی واریز وجه ایجاد کنید..
https://www.payping.ir/

مینا-صیفی
December 8th, 2016, 18:45
ممنون از تن پی این قابلیت و چیزی که من میخواهم را میده دیگه قسمت شد از ایشون بگیرم در مرحله راه اندازی هستند برام پیشتبانیشون هم سریع پاسخ میده خوبه انشالاه همیشه همینطور باشه