PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل نصب شده ی whmcs

goldinsite
December 7th, 2016, 16:09
سلام دوستان من تازه دادم که برام whmcs رو نصب کنن, اونا فیل رو تو ریشه اصلی نصب کردن.
میخواستم بدونم که مشکلی پیش نمیاد اگه من فایل نصب شده whmcs رو انتقال بدم به یه فولدر؟

relaxhost
December 15th, 2016, 09:10
سلام . نه مشکل پیش نمیاد . فقط قبلش داخل پوشه ادمین آدرس محل نصب رو تغیر بده به آدرس که میخوای انتقال بدی.

shatech
December 24th, 2016, 17:05
سلام دوستان من تازه دادم که برام whmcs رو نصب کنن, اونا فیل رو تو ریشه اصلی نصب کردن.
میخواستم بدونم که مشکلی پیش نمیاد اگه من فایل نصب شده whmcs رو انتقال بدم به یه فولدر؟

مشکلی پیش نمیاد اما شما باید در دیتابیس و کانفیگتون اطلاعات آدرس رو دامنه رو عوض کنید که آسان ترین راه از تنظیمات در ادمین خود whmcs هست

dizaji_saeed
December 24th, 2016, 20:24
درود

دوست عزیز از بخش تنظیمات داخلی خوده whmcs آدرس محل نصب اسکریپت رو اول تغییر بدین و در مرحله دوم فایلها رو به مسیری که وارد کردین ، منتقل کنین.

البته دقت کنین که اگه تنظیمات امنیتی اسکریپت ، مانند انتقال پوشه های attachment و downloads و... به یک مسیر بالا ، باید در فایل configuration.php ، ادرس جدید رو وارد بفرمایید