PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید ادونیس

MihanServer.com
December 6th, 2010, 15:23
سلام من سیستم ادونیس میخوام بخرم شماره تماس و ایمیل اقای داوری را دارم هیچ کدام جوابگو نیستن میخواستم بدونم کسی هست شماره تماس جدید و یا ایمیلی که جواب بدن در اختیار من قرار بده تا بتونم ارتباط برقرار کنم خیلی کارم گیره !

tak2media
December 6th, 2010, 15:36
php.mohsen AT gmail.com

دو روز پیش با ایشون صحبت کردم در مورد خرید سیستم آدونیس ...

سلام
قیمت ۱۲۰ تومن نقدا و ۱۴۰ تومن قسطی هست.( ۳۰ تومن پیش پرداخت و ماهیانه ۱۰
تومن یا ۵۰ تومن پیش پرداخت و ماهیانه ۵ تومن )
ماژول سفارش آنلاین هست که ۴۵ تومن قیمت داره + ماژول پرداخت آنلاین بانک
ملت ۴۰ تومن + ماژول فایل هاستینگ ۱۵ تومن + ماژول ارسال پیامک ۱۵ اومن +
ماژول ثبت آنلاین دامین در دایرکت آی ۴۵ تومن + ماژول پرداخت آنلاین
پاسارگاد ۳۵ تومن
تبدیل psd به قالب بین ۱۵ تا ۳۰ تومن هزینه داره
ورژن های مختلفی از سیستم هست که ما همیشه آخرین نسخه را میدیم و برای
مشتریان قبلی ( حداکثر ۶ ماه از خرید آنها گذشته باشد ) به صورت رایگان
آپدیت میکنیم.

موفق باشید ...

mr.he3am
December 6th, 2010, 16:50
شماره ها همون شماره ها هستند
داوری کلا اینجوری هست جواب درست حسابی نمیده
به ما که اصلا جواب نمیده و پول ما رو کشیده بالا

MihanServer.com
December 6th, 2010, 18:55
منم بار اول تماس گرفتم جواب داد بار دیگه ما رو تو بلک لیست قرار داد. :-|

parsibox
December 6th, 2010, 22:52
فقط از طریق ایمیل هر کاری دارید بگید.
سامانه ی پشتیبانی هم هست.
php.mohsen@gmail.com
سیستم حسابداری ->ورود (http://mohsendavari.com/hesabdari)

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

شماره ها همون شماره ها هستند
داوری کلا اینجوری هست جواب درست حسابی نمیده
به ما که اصلا جواب نمیده و پول ما رو کشیده بالا
ما با هم کاری نداریم.
شما خودت خوب میدونی چی هست
در ضمن هنوز از پولت یه مقداری بدهکار هستی.

---
December 6th, 2010, 23:31
فقط از طریق ایمیل هر کاری دارید بگید.
سامانه ی پشتیبانی هم هست.
php.mohsen@gmail.com
سیستم حسابداری ->ورود (http://mohsendavari.com/hesabdari)

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

ما با هم کاری نداریم.
شما خودت خوب میدونی چی هست
در ضمن هنوز از پولت یه مقداری بدهکار هستی.

والا آقا محسن ما خبر نداریم اما جواب تلفن نمی دی ساپورت خوب هم نمی کنی :71::d یه سری باهاتون تماس گرفتم هرچی از دهنتون در اومد گفتید(البته ایشون فحش ندادن بگم قابل توجه دوستان و قضیه ماله اوایل 88 هست ) البته آخر شب زنگ زدید و یه سری بهانه اوردید دعواتون شده و این حرفا بازم بی خیال . یکم ساپورت رو ببری بالا سطحشو همچین بدک نیست من بیخیال شدم و سایتمو رو یه سیستم دیگه بالا آوردم
اولش بگید ساپورت نمی دیم بهتر از اینه که آخرش اون طوری حرف بزنید و ... (انتقاد کردم اما محترمانه و جواب رو هم محترمانه یگیرم نه با طعنه و کنایه و سر کوفت )

parsibox
December 6th, 2010, 23:36
ما از اول گفتیم ساپورت تلفنی نداریم.
۲۰۰ بار هم گفتیم.
شما را هم اصا یادم نمیاد.

البته آخر شب زنگ زدید
اشتباه میکنی.من به کسی زنگ نمیزنم.
الکی جو نده.

---
December 6th, 2010, 23:44
ما از اول گفتیم ساپورت تلفنی نداریم.
۲۰۰ بار هم گفتیم.
شما را هم اصا یادم نمیاد.

اشتباه میکنی.من به کسی زنگ نمیزنم.
الکی جو نده.

جو چی برادر مگه ننوشتی تلفن 6 تا 12 نصف شب
مگه نگفتی ساعت 6 زنگ بزن زنگ زدم کسی برداشت گفت پشت فرمونی بعدش دیگه بر نداشتی و تا ساعت شد 8.30 یه بار دیگه زنگ زدم برداشتید گفتید آقا من نخوام تلفن شما رو بردارم به کی بگم ؟ من نخوام با شما صحبت کنم به کی بگم ؟ نمی خوام بردارم پس کم زنگ بزنید اصلا دلم نمی خواد بردارم و ... نه گذاشتی سلام کنم و نه گذاشتی خدا حافظی من عین کلمات رو یادمه بعدشم گفتی دعوام شده این حرفا حالا نمی دونم با کسی اشتباه گرفتی یا کلا آخه به جز یه آرش شمس دیگه هم بود(من فامیلیم پیشوند داره ) خلاصه خوشم نیومد اصلا از اون حرکت جو هم نمی دم پدر کشتگی که باهات ندارم

parsibox
December 6th, 2010, 23:53
بله حالا یادم اومد که از صبح ۲۰۰ بار روی گوشی من زنگ زده بودید.
نخیر ننوشتیم برای ساپورت زنگ بزنید.
نوشتیم فقط در موارد ضروری و اون هم به شرطی که ۲۴ ساعت قبلش ایمیل زده باشید و به ایمیلتون جوابی داده نشده باشه از سایت ۷ شب تا ۱۰ شب تماس بگیرید.
نیازی به توضیح اگه داره بگید؟ و این که بد نیست بگید چقدر برای سیستم به چه کسی پرداخت کرده بودید و...؟؟؟!!!

irlogo
December 6th, 2010, 23:59
این تاپیک عجب داره

---
December 7th, 2010, 00:12
بله حالا یادم اومد که از صبح ۲۰۰ بار روی گوشی من زنگ زده بودید.
نخیر ننوشتیم برای ساپورت زنگ بزنید.
نوشتیم فقط در موارد ضروری و اون هم به شرطی که ۲۴ ساعت قبلش ایمیل زده باشید و به ایمیلتون جوابی داده نشده باشه از سایت ۷ شب تا ۱۰ شب تماس بگیرید.
نیازی به توضیح اگه داره بگید؟ و این که بد نیست بگید چقدر برای سیستم به چه کسی پرداخت کرده بودید و...؟؟؟!!!

اگه یادتون باشه گفتید که تماس بگیرید شب من بهتون بگم نمونه قالب چقدر هزینش میشه اگه یادتون بیاد من قرار بود سیستم و قالب رو باهم تحویل بگیرم هزینه هنوز پزداخت نکردم که بعد از اون قضیه کلا بیخیال شدم
خوب شما یه تیم ساپورت جمع کنید که بیخیال زنگ و ایمیل بشید :-ssچیزی که ریخته آدم بیکاره 5 نفرو بیارید که ازین اتفاقات نیوفته
منم ساعت 2 بعد از ظهر به هیچ کس زنک نمی زنم کلا به هیچ کس زنک نمی زنم مگر اینکه زنگ کاری باشه هیچ کس یادش نمیاد من بهش زنگ زده باشم حالشو پرسیده باشم :d:d اما بهر حال ساپرت و پشتیبانی از جمله وظایفتون هست همچنین مشتری مداری

parsibox
December 7th, 2010, 00:28
گل پسر ببین وقتی من از اول دارم میگم ساپورت تلفنی نداریم پس مشکلت با چی هست؟
خوب نداریم.اجباریه؟
سامانه ی مشتری هامون هم اینجا هست سیستم حسابداری ->ورود (http://mohsendavari.com/hesabdari)
در کمتر از ۲۴ ساعت به تیکتی که میزنند جواب میدند.
مشتری هدفش برطرف شدن مشکلش هست نه اینکه زنگ بزنه و صدای منو بشنوه.
بهترین راه برای رفع مشکلات ارسال تیکت از طریق پشتیبانی هست (http://mohsendavari.com/hesabdari/support.php)