PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه دانلود iso وی ام ویر در یکی از هارد ها

rezaah
December 6th, 2016, 18:03
سلام

دوستان من لارا گرفتم از دیتاسنتر و با یک راهنما میخواستم vmware نصب کنم فقط در یک جا موندم که چطوری باید ISO را داخل هارد دانلود کنم و سپس در لارا اونو مانت کنم ؟
ssh هم داره سرورم .

samihost
December 6th, 2016, 18:47
سلام

دوستان من لارا گرفتم از دیتاسنتر و با یک راهنما میخواستم vmware نصب کنم فقط در یک جا موندم که چطوری باید iso را داخل هارد دانلود کنم و سپس در لارا اونو مانت کنم ؟
ssh هم داره سرورم .

درود.
فایل iso باید در سیستم خودتان حالا فرقی نمیکند البته بهتر است با vps ویندوز اینکار را انجام دهید ذخیره شود.
سپس فایل iso را باید از هارد سرور ویندوز یا سیستم خودتان بر روی لارا مانت کنید.

rezaah
December 6th, 2016, 18:49
درود.
فایل iso باید در سیستم خودتان حالا فرقی نمیکند البته بهتر است با vps ویندوز اینکار را انجام دهید ذخیره شود.
سپس فایل iso را باید از هارد سرور ویندوز یا سیستم خودتان بر روی لارا مانت کنید.

پس توی لارا Connect ISo رو بزنم می پرسه که از کجا میخوای Mount کنی و من هم مسیر همان هارد VPS را میدهم درسته ؟

samihost
December 6th, 2016, 18:51
پس توی لارا Connect ISo رو بزنم می پرسه که از کجا میخوای Mount کنی و من هم مسیر همان هارد VPS را میدهم درسته ؟

بله کاملا درسته

sarwhost
December 6th, 2016, 18:54
ظاهرا چند وقتی هست دیتاسنتر برای مونت کردن ایزو مبلغی نمیگیره ازشون بخواید ایزو منت کنند
یا از طریق صفحه وب لارا