PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه بسیار تلخ از بد قولی رایان بوک - چگونه شکایت کنیم؟

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 09:52
با سلام
دوستان من یه خرید رو مدتی پیش از رایا بوک داشتم (بانک کتاب رایا (https://rayabook.net/))
از طرف من واسه تمام بچه های دانشگاه کتاب خریدم
بار اول کتاب رو اشتباه ارسال کرد و بسیار ما رو اذیت کردند
اینقدر طول کشید که امتحان میانترم و کلی لغو شد و فردا هم اخرین جلسه هست
هفته پیش هم قرار بود حتما کتاب رو ارسال کنند

حالا نه کتاب ارسال شد و نه پول بازگشت داده شد
امتحانات لغو شد و هیچ جلسه ای تشکیل نشد و همه باید درس رو لغو کنند
بخاطر این بعضی دانشجو های ترم اخری هم باید یک ترم عقب بمونن واسه کتاب
و از همه مهم تر با ابروی من بازی کردند و همه دانشجو ها و مسئولین دانشگاه فکر میکنند عمدا این کار رو کردم

فروشگاه رایا بوک: https://rayabook.net

اصلا این فروشگاه معتبر هست؟ چطوری میتونیم این رو گزارش بدیم؟ کجا باید شکایت کنیم؟

irhost.net
December 6th, 2016, 10:12
با سلام
دوستان من یه خرید رو مدتی پیش از رایا بوک داشتم (بانک کتاب رایا (https://rayabook.net/))
از طرف من واسه تمام بچه های دانشگاه کتاب خریدم
بار اول کتاب رو اشتباه ارسال کرد و بسیار ما رو اذیت کردند
اینقدر طول کشید که امتحان میانترم و کلی لغو شد و فردا هم اخرین جلسه هست
هفته پیش هم قرار بود حتما کتاب رو ارسال کنند

حالا نه کتاب ارسال شد و نه پول بازگشت داده شد
امتحانات لغو شد و هیچ جلسه ای تشکیل نشد و همه باید درس رو لغو کنند
بخاطر این بعضی دانشجو های ترم اخری هم باید یک ترم عقب بمونن واسه کتاب
و از همه مهم تر با ابروی من بازی کردند و همه دانشجو ها و مسئولین دانشگاه فکر میکنند عمدا این کار رو کردم

فروشگاه رایا بوک: https://rayabook.net

اصلا این فروشگاه معتبر هست؟ چطوری میتونیم این رو گزارش بدیم؟ کجا باید شکایت کنیم؟

سلام بزرگوار وقت بخیر

به نظر بنده شما اشتباهی نکردین چون سایت موردنظر دارای نماده .

شما در مرحله اول سعی کنید با مسئولین سایت ارتباط برقرار کنید.

اگر موفق نشدین . می تونید با سند و مدرک به وزارت صنعت معدن تجارت مراجعه کنید قطعا برخورد میشه .

سایتی که نماد داره نباید همچین تخلفاتی را انجام بده حتی شما می توانید ادعای خصارت کنید ..

امیدوارم مشکل رفع بشه . موفق باشید .

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 10:17
سلام بزرگوار وقت بخیر

به نظر بنده شما اشتباهی نکردین چون سایت موردنظر دارای نماده .

شما در مرحله اول سعی کنید با مسئولین سایت ارتباط برقرار کنید.

اگر موفق نشدین . می تونید با سند و مدرک به وزارت صنعت معدن تجارت مراجعه کنید قطعا برخورد میشه .

سایتی که نماد داره نباید همچین تخلفاتی را انجام بده حتی شما می توانید ادعای خصارت کنید ..

امیدوارم مشکل رفع بشه . موفق باشید .

اخه چه خسارتی میتونه این رو جبران کنه؟
ابروی من رفته - درس رو همه باید لغو کنیم! اخر سال هست و نمیشه درسی جایگزین کرد - همه به شدت ناراحت هستند و لطمه بزرگی به همه وارد شده

دست اخر هم بهم میگن:
هیچ کتابی براتون ارسال نمیکنیم! هزینه بازگشت داده شد

این جواب اعتماد ما به این فروشگاه بود؟؟؟

واسه ارسال شکایت و مدارک به وزارت صنعت و معدن باید چیکار کنیم؟ میخوایم به صورت گروهی با همه دانشجو ها بریم گزارش بدیم

- - - Updated - - -

ای کاش بحث پول کتاب بود!
حاضرم همین الان یک میلیون پرداخت کنم ولی این کتاب تا پایان امروز به دستم برسه و ابری من جلوی استاد حفظ بشه :63:
حاضرم هر کاری کنم که فقط یه دونه از این کتاب تا پایان امروز به دستم برسه

irhost.net
December 6th, 2016, 10:27
اخه چه خسارتی میتونه این رو جبران کنه؟
ابروی من رفته - درس رو همه باید لغو کنیم! اخر سال هست و نمیشه درسی جایگزین کرد - همه به شدت ناراحت هستند و لطمه بزرگی به همه وارد شده

دست اخر هم بهم میگن:
هیچ کتابی براتون ارسال نمیکنیم! هزینه بازگشت داده شد

این جواب اعتماد ما به این فروشگاه بود؟؟؟

واسه ارسال شکایت و مدارک به وزارت صنعت و معدن باید چیکار کنیم؟ میخوایم به صورت گروهی با همه دانشجو ها بریم گزارش بدیم

درورد بر شما ...

والا اگر بنده جای شما بودم به دلیل حساس بودم مسئله / حضوری کتابارو می خریدم . چون تو فضای مجازی به همچین سایت هایی نمیشه اعتماد کرد حرفی که قبل زدم رو اصلاح می کنم .

با مشاهده چنین مشکلاتی سایت های دارای نماد هم دیگر قابل اعتماد نیستن

بنظر شخصی بنده دریافت نماد خیلی راحت شده / و هرکسی بخواد می تونه نماد تهیه کنه .

در مورد شکایت هم باید بگم . لینک را مشاهده کنید (https://www.enamad.ir/opinions.aspx) فکر می کنم به صورت حضوری هم میشه شکایت تنظیم کرد .

mha1368
December 6th, 2016, 10:28
سلام...
شکایت کنید..تمام ضرر و زیان رو هم ازش بگیرید...

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 10:40
درورد بر شما ...

والا اگر بنده جای شما بودم به دلیل حساس بودم مسئله / حضوری کتابارو می خریدم . چون تو فضای مجازی به همچین سایت هایی نمیشه اعتماد کرد حرفی که قبل زدم رو اصلاح می کنم .

با مشاهده چنین مشکلاتی سایت های دارای نماد هم دیگر قابل اعتماد نیستن

بنظر شخصی بنده دریافت نماد خیلی راحت شده / و هرکسی بخواد می تونه نماد تهیه کنه .

در مورد شکایت هم باید بگم . لینک را مشاهده کنید (https://www.enamad.ir/opinions.aspx) فکر می کنم به صورت حضوری هم میشه شکایت تنظیم کرد .

متاسفانه ما در شهرستان هستیم و کتاب در هیچ جای استان فارس پیدا نمیشد
بخش آموزش دانشگاه پیشنهاد کرد که از رایا بوک بخریم
منم دیدم که نماد اعتماد داره خریدم
بار اول ۷ کتاب رو به قیمت هر کتاب ۱۸ هزار تومان خریدم. چند روز بعد تماس گرفت و گفت قیمت ها ۲۴ تومن بوده و اشتباهی درج شده. منم بقیه پول رو واریز کردم و کتاب رو ارسال کردند
وقتی کتاب رسید دیدم که اشتباهی ارسال کردند. کتاب ها رو با هزینه خودم عودت دادم به ادرس ارسال شده (خودشون گفتن این کار رو کنم) بعد کتاب ها بازگشت داده شد چون ادرس دفترشون رو تغییر داده بودن و دوباره با هزینه خودم ارسال کردم به ادرس جدید
در همان زمان تماس گرفتند و گفتند قیمت هر کتاب ۳۰ تومن میشه و باز هم اشتباه کردند. گفتم بچه ها کتاب رو با این قیمت نمیخوان. یه دونه ارسال کنید تا بدم به استاد و جزوه بگه بنویسیم
همون یه دونه هم قرار بود هفته قبل ارسال بشه و شنبه به دست ما برسه که باز هم ارسال نشده

حالا هم بدون هیچگونه عذرخواهی با پر رویی میگن: کتابی برای شما ارسال نمیکنیم و هزینه بازگشت دادند

استاد هم تماس گرفته و میگه درس رو حذف کنید یا مشروط بشید! منم فقط ۱۴ واحد برداشتم و اگه حذف کنم خیلی عقب می افتم. بعضی ها هم ترم اخری هستند و دیگه دارن تموم میکنن و این کار بهشون لطمه میزنه!

بخدا اینقدر ناراحت هستم که حاضرم هر چقدر پول رو پرداخت کنم و یکی یه کتاب (حتی دست دوم) رو به دست من برسونه تا فقط آبروی من جلوی مسئولین دانشگاه و دانشجو ها حفظ بشه[-(

- - - Updated - - -

اگه کسی هست که میتونه یه دونه کتاب رو تا پایان امروز به دست من برسونه حاضرم هر چقدر پول که میخواد بهش بدم!

- - - Updated - - -

لینک باز نمیشه و ارور میده

irhost.net
December 6th, 2016, 10:49
متاسفانه ما در شهرستان هستیم و کتاب در هیچ جای استان فارس پیدا نمیشد
بخش آموزش دانشگاه پیشنهاد کرد که از رایا بوک بخریم
منم دیدم که نماد اعتماد داره خریدم
بار اول ۷ کتاب رو به قیمت هر کتاب ۱۸ هزار تومان خریدم. چند روز بعد تماس گرفت و گفت قیمت ها ۲۴ تومن بوده و اشتباهی درج شده. منم بقیه پول رو واریز کردم و کتاب رو ارسال کردند
وقتی کتاب رسید دیدم که اشتباهی ارسال کردند. کتاب ها رو با هزینه خودم عودت دادم به ادرس ارسال شده (خودشون گفتن این کار رو کنم) بعد کتاب ها بازگشت داده شد چون ادرس دفترشون رو تغییر داده بودن و دوباره با هزینه خودم ارسال کردم به ادرس جدید
در همان زمان تماس گرفتند و گفتند قیمت هر کتاب ۳۰ تومن میشه و باز هم اشتباه کردند. گفتم بچه ها کتاب رو با این قیمت نمیخوان. یه دونه ارسال کنید تا بدم به استاد و جزوه بگه بنویسیم
همون یه دونه هم قرار بود هفته قبل ارسال بشه و شنبه به دست ما برسه که باز هم ارسال نشده

حالا هم بدون هیچگونه عذرخواهی با پر رویی میگن: کتابی برای شما ارسال نمیکنیم و هزینه بازگشت دادند

استاد هم تماس گرفته و میگه درس رو حذف کنید یا مشروط بشید! منم فقط ۱۴ واحد برداشتم و اگه حذف کنم خیلی عقب می افتم. بعضی ها هم ترم اخری هستند و دیگه دارن تموم میکنن و این کار بهشون لطمه میزنه!

بخدا اینقدر ناراحت هستم که حاضرم هر چقدر پول رو پرداخت کنم و یکی یه کتاب (حتی دست دوم) رو به دست من برسونه تا فقط آبروی من جلوی مسئولین دانشگاه و دانشجو ها حفظ بشه[-(

- - - Updated - - -

اگه کسی هست که میتونه یه دونه کتاب رو تا پایان امروز به دست من برسونه حاضرم هر چقدر پول که میخواد بهش بدم!

- - - Updated - - -

لینک باز نمیشه و ارور میده

درورد بر شما /

بالاخره مشکلیه که پیش امده / اما واقعا با توضیحات شما سایت فروشنده خیلی کوتاهی کرده . واقعا پیگیر بشید هم خسارت بگیرین هم درس عبرتی بشه دیگه از این کارا نکنن /

عزیزم شما استان فارس هستین / برای تهیه کتاب راه های زیادی هست | سفارش به یکی از لوازم تحریری های شهرتون | و یا یک روز میومدین تهران از انقلاب کتابو تهیه می کردین .

اما در هر صورت پیگیر باشید / کمکی هم خواستین در تلگرام در تماس باشید . موفق پیروز باشید

WAREZZ
December 6th, 2016, 11:52
اگر اینقدر عجله ای هستش با خود سایت تماس بگیرید و بگید.

اگر طبق چیزی که گفتید هست که چند بار قیمت رو افزایش دادن کتاب رو اشتباه فرستادن و و آخر سر هم وقتی گفتید یک دونه میخام اون جمله رو گفتن... که واقعا در این سایت رو باید تخته کرد!
بهشون پیام بدید با ملایمت بگید که وضعیتم به این شکل در اومده و لطفا برام بفرستید حالا یک عدد یا چند عدد
اگر نفرستادن بگید پولم رو برگشت بدید و پول رو بگیرید و از جای دیگه خرید کنید
بعدا سر فرصت به حسابشون برسید!

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 12:35
اگر اینقدر عجله ای هستش با خود سایت تماس بگیرید و بگید.

اگر طبق چیزی که گفتید هست که چند بار قیمت رو افزایش دادن کتاب رو اشتباه فرستادن و و آخر سر هم وقتی گفتید یک دونه میخام اون جمله رو گفتن... که واقعا در این سایت رو باید تخته کرد!
بهشون پیام بدید با ملایمت بگید که وضعیتم به این شکل در اومده و لطفا برام بفرستید حالا یک عدد یا چند عدد
اگر نفرستادن بگید پولم رو برگشت بدید و پول رو بگیرید و از جای دیگه خرید کنید
بعدا سر فرصت به حسابشون برسید!
مشکل اینه که فردا صبح اخرین مهلت هست باید ساعت ۶ به دست استاد برسه
فروشگاه هم میگه ۲-۳ روز طول میکشه به دستم برسه
توی شیراز هم دوستم رفته و گیرش نیومد
واقعا این سایت همه ما رو بدبخت کرد

WAREZZ
December 6th, 2016, 13:25
مشکل اینه که فردا صبح اخرین مهلت هست باید ساعت ۶ به دست استاد برسه
فروشگاه هم میگه ۲-۳ روز طول میکشه به دستم برسه
توی شیراز هم دوستم رفته و گیرش نیومد
واقعا این سایت همه ما رو بدبخت کرد

خوب با استاد صحبت کنید بگید چند روز دیگه هم صبر کنه
بهش توضیح بدید قشنگ
همین استاد بهتون این سایت رو معرفی کرد یا کسی دیگه بود؟

Netfollower
December 6th, 2016, 13:33
من اگر دلیل
غرور کاذب بعضی از دکتر ها و اساتید رو بدونم نصف مشکلاتم حل میشه
دانشجو رو عذاب میدن که حرف حرف خودشون باشه
واقعا خود منو تو دوره کارشناسی خیلی اذیت کردند
با وجود اینکه ازاد بود
شهرستان و تهرانم نداره . همه جا همینه

ashadata
December 6th, 2016, 13:42
اسم کتاب رو لااقل بگید بتونیم کمکتون کنیم شاید

l0ig
December 6th, 2016, 13:46
به نظر بنده هر چیزی هم بشه؛ سایت مربوطه هم کتاب رو به دست شما نرسونه حتی؛
شما حق نداشتید با برند یک سایت بازی کنید
آن هم به این شکل !
متاسفم .
اونوقت یکی دیگه هم از این سایت خرید کنه و باز هم مشکل ایشون براش پیش بیاد کی جوابگو هستش؟
اگر اطلاع رسانی اشتباهه پس چ کاری درسته؟

ashadata
December 6th, 2016, 13:46
در مورد این هم که میگید گفتن اشتباه زدن تو سایت و ... باید شکایت کنید

من خودم از یک سایتی یک کتاب خریدم 7 هزار تومان بعد از چند روز تماس گرفتن گفتن شرمنده تمام کرده بودیم

بعد بدون هیچ هزینه اضافه کتاب نسخه جدید که 25 تومان بود رو ارسال کردن ( نسخه کامل تر )

و با هواپیما فرستادن که هزینه ارسال هم خودشون دادن و 15 تومان شده بود

من واقعا خاطره خوب اون خرید تو ذهنم مونده

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 20:00
به نظر بنده هر چیزی هم بشه؛ سایت مربوطه هم کتاب رو به دست شما نرسونه حتی؛
شما حق نداشتید با برند یک سایت بازی کنید
آن هم به این شکل !
متاسفم .

دوست عزیز
یک کتابفروشی به با نماد اعتماد
۲ بار قیمت رو اشتباهی درج کرده - کتاب اشتباهی ارسال کرده - با تغییر ادرسش چیزی به ما نگفته و ما دو بار ضرر ارسال کتاب کردیم
دست اخر هم پولی که برگشت داده از مبلغ ما کمتر بوده
با سرنوشت ما بازی کرده
کاری کرده که بعضی دانشجو ها باید یک ترم هزینه اضافی پرداخت کنند واسه یک کتاب
کاری کرده که همه باید کتاب ۳ واحدی تخصصی که درس کنکور ارشد هم هست حذف کنیم
الان کلی استاد من رو دعوا کرده و جلو همه آبروی من رفته
اخرش هم بجای عذر خواهی میگه: کتاب براتون ارسال نمیکنیم و مبلغ رو بازگشت میزنیم

میشه یه این گفت کتابفروشی؟
چرا نباید اطلاع رسانی کنیم؟؟؟ اتفاقا باید خوبی و بدی همه چیز رو گفت!

خرید های من از آمازون امریکا هم اینقدر دردسر نداشته که یه کتابفروشی با ما این کار رو کرده

دوست عزیز! این دانشجو ها دانشجوی پیام نور هستند نه آزاد! دانشگاه الکی نیست که نمره بده! میگه یا حذف کنید یا امتحان سراسری بدید!

الان هم من فقط تجربه تلخ خودم رو نوشتم و هیچ توهینی نکردم! حتی لینک این تاپیک رو به کتابفروشی دادم تا اگه میتونن از خودشون دفاع کنند

چون واقعا الان ناراحت هستم! الان همه فکر میکنند من سرکارشون گذاشتم و آبرو برای من نمونده! فردا خجالت میکشم برم دانشگاه! برم بگم چی شده؟؟؟؟؟؟

در ضمن: اگه این کتابفروشی یه برند بود حاضر میشد حتی با ضرر کردن هم که شده مشتری های خودش رو راضی نگه داره! دیجی کالا حاضر شد روی یه کالا کاملا ضرر کنه اما ما ناراضی نباشیم! اما اینا چی؟؟؟

- - - Updated - - -

من امشب واسه اینکه آبروی من حفظ بشه ۲۰۰هزار تومان هزینه کردم و یه نفر رو فرستادم شیراز و متاسفانه کتاب گیرمون نیومد. باز هم ضرر...

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 20:08
اسم کتاب رو لااقل بگید بتونیم کمکتون کنیم شاید

کتاب طراحی و معماری کامپیوتر
مولف: دیوید پترسون-جان هنسی
مترجم: حمید رضا رضایی نیا - مسعود هوشمند - فاطمه رضایی

همین الان حاضرم هر چقدر هزینه کنم اما کتاب تا اخر شب به دستم برسه

- - - Updated - - -

واقعا برای اون سر نوشت؛ اُستاد و دانشگاهی که شما درش هستی متاسفم .
کالای دیجیتال اونم خرید از دیجی کالا با یک کتاب فروشی فرق داره .

سیستم دانشگاه پیام نور همینه دوست عزیز
فروشگاه ها هیچ فرقی در این زمینه با هم ندارن! اتفاقا کالای دیجیتال خرابی داره اما کتاب نداره!

8110829
December 6th, 2016, 20:14
درود دوست عزیز یه نگاهی به این سایت بندازید پی دی اف گذاشته هم انگلیسی هم فارسی
http://electrovolt.ir/دانلود-کتاب-طراحی-و-معماری-کامپیوتر-پت/

auuob
December 6th, 2016, 20:15
کتاب طراحی و معماری کامپیوتر
مولف: دیوید پترسون-جان هنسی
مترجم: حمید رضا رضایی نیا - مسعود هوشمند - فاطمه رضایی

همین الان حاضرم هر چقدر هزینه کنم اما کتاب تا اخر شب به دستم برسه

سلام.

شاید مورد استفاده قرار گرفت:
http://www.mohandes.org/?p=210

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 20:16
درود دوست عزیز یه نگاهی به این سایت بندازید پی دی اف گذاشته هم انگلیسی هم فارسی
http://electrovolt.ir/دانلود-کتاب-طراحی-و-معماری-کامپیوتر-پت/

دانلود کردم اما خودش نبود
میگن حتما باید مترجم هاش "حمید رضا رضایی نیا - مسعود هوشمند - فاطمه رضایی" باشه.

- - - Updated - - -

سلام.

شاید مورد استفاده قرار گرفت:
http://www.mohandes.org/?p=210

این هم خودش نیست

hamad
December 6th, 2016, 20:32
http://www.niaze-danesh.com/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85

این نیست؟

سیدرضا بازیار
December 6th, 2016, 20:34
http://www.niaze-danesh.com/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85

این نیست؟

نه. این نسخه قدیمی کتاب هست که این ترم تغییر کرده
متاسفانه رایا بوک هم اشتباها این نسخه رو ارسال کرده بود و همه دانشجو ها هم قبلا به اشتباه این رو خریداری کردند. اما این کتاب تغییر کرده

gholamkale
December 6th, 2016, 21:40
سلام
این رو هم چک کنید
http://s2.picofile.com/file/7144807090/memari.rar.html