PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل بسته شدن سرور های ما

sarwhost
December 6th, 2016, 08:38
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان گرامی چه اونهایی که دوست هست چه اونهایی که....
همانگونه که همه خدارو شکر در جریان هستند پنل ما برای بار دوم بسته شد
دلیل اولین بار کلاهبرداری از من بودو پول داده بودیم و پرداخت مشکل داشت و هنوز که هنوزه نتونستیم اون طرف رو پیدا کنیم
این سری وقتی پنل بسته شد و علت ان ابیوزها بودن دیتاسنتر رسما عضر مارو خواست و هر چی التماس و هر چی تمنا نا دیده گرفت
حدودا 1 ماه پیش ایمیلی برای من دیتاسنتر دو سه بار فرستاد

Dear Mr ,

This is an official warning to let you know that your account
K has been marked as high risk. We will no longer be accepting
new IP or server orders from you.

We have recived a lot of reports of spam hacking network(DEEl-SERVER) coming from your servers. This
has been going on for a long time, and recently the reports have
increased by a lot, showing that the issue is getting worse, not better.
We don't tolerate spam hacking network, so please resolve this as soon as possible. If
we continue getting so many reports of spam from your servers in the
future we will be forced to cancel your account.

Since you have been with us for over ... years we are sending this email
as a courtesy to you. If the spam issue is resolved, we will allow you
to order more IPs and servers again.

که ما رسیدگی کردیم چندتا روتر دوباره کانفینگ کردیم و کارهای معمول اما اصلا نمیدانستیم مسئله به این اندازه حقیقت داشته باشد و دیتاسنتر بخواد پنل ما رو کامل ببنده و هر سری که درخواست میدادیم جوابی جز اینکه از اطلاعاتتون بکاب بگیرید و ما نمیتوانیم میزبان شما باشیم بجوابی نگرفتیم
حتی به دیتاسنتر اعلام کردیم که حاضریم جریمه پرداخت کنیم اما به هیچ عنوان جواب مثبت به ما ندادن
در این میان سیل اعظیمی از دوستان که حتی از ما سریس نداشتن اقدام به تخریب ما در جای جای نت کردن
چه حرفهایی به کارمندان شرکت چه فهشهایی که ندادن
اینجا من یک سوال دارم اون عزیزانی که میگفتید بخاطر پرداخت بسته شده من مدام اعلام میکردیم برید از اقای ال حسینی مدیر سرور وی دی اس بپرسید که ایا پرداخت بنده توسط ایشون چندین ماهه انجام شده یا خیر
هر چند چندین نفر پرسیدن
به دو سه نفر از دوستان دسترسی دادم پنل رو دیدن و دیدن هیچ فاکتوری نداریم که پرداخت نشده باشه
حال اقای ایکس واقعا چطور میخواهی اون دنیا این تهمت عظیمی که به من دادی رو جواب بدی اگر به اون دنیا اعتقادی داری
از این رو من حدودا 25 عدد سرور دیگر با ستاپ برای مشتری ها به رایگان تحویل دادم ایا من عقلم کم بود پرداخت نکنم از این ور بیام این همه ضرر بدم و ستاپ پرداخت کنم ؟؟
از روی دیگر وقتی دیتاسنتر سرور رو به خاطر پرداخت ببنده کلا داونش میکنه نه اینکه سرورها روشن و از طریق شبکه المان میشه دیدشون
این موضوع خودتون خوب میدونید که دیتاسنتر باز گذاشته بود تا بکاب برداریم
متاسفانه در این به بوهه شدید و فشارهای روانی یکی هم که شیر پاک خورده از من به کلک دسترسی میگیره به عنوان کسی که کمک کنه و میاد ا.ون حرفهای زشت رو به اسم من به مشترکین من میفرسته
هر چند حتی یک نفر هم باور نکردن و همه برای من تسکین شدند
عاجزانه و عارفانه ازتون خواهش دارم اگر حرفی حدیثی دارید از طریق سایتمون با من مکاتبه کنید
سعی نکنید برای برهم اندازی یکی تلاش کنید بخدا وبه خدا این دنیا بی صاحب نیست جواب تهمتهارو خواهید دید با تهمتهاتون رو من چه فشاری اوردید
با تشکر از مدیران گرامی انجمن

jackhaman
December 6th, 2016, 08:48
سلام
شما اگر ابیوز ها رو مدیریت می کردید و management خوبی داشتید ؛ هیچ گاه این مشکل پیش نمی آمد .

sarwhost
December 6th, 2016, 08:52
سلام
شما اگر ابیوز ها رو مدیریت می کردید و management خوبی داشتید ؛ هیچ گاه این مشکل پیش نمی آمد .
ما میامدیم روتر رو از نو کانفینگ میکردیم حتی شده بود بیشتر از 1 هفته مشتری درخواست انلاک داده بود و بخاطر امنیت ارجاع نمیدادیم تا مشتری کامل بررسی کنه و اطمینان کامل
در شرایطی واقعا امکان مدیریت سرورهای مشتری نبود
بله در ظاهر ما مقصریم اما در باطن مشترکی که مثلا پورت 25 رو 48 ساعت میبند بعد از انلاک دوباره ....

jackhaman
December 6th, 2016, 08:57
ما میامدیم روتر رو از نو کانفینگ میکردیم حتی شده بود بیشتر از 1 هفته مشتری درخواست انلاک داده بود و بخاطر امنیت ارجاع نمیدادیم تا مشتری کامل بررسی کنه و اطمینان کامل
در شرایطی واقعا امکان مدیریت سرورهای مشتری نبود
بله در ظاهر ما مقصریم اما در باطن مشترکی که مثلا پورت 25 رو 48 ساعت میبند بعد از انلاک دوباره ....

سلام
دقیقا مشکل همینجاست
شما باید ابیوز ها رو در لحظه پاسخ بدید ؛ نه 1 هفته بعد .
ابیوز یک اخطار هست که از سمت دیتاسنتر ارسال میشه و یک دد لاین داره و میخوان تا اون تایم رفع کنید
رفع نکنید آی پی بلاک میشه !
همین ابیوز های رفع نشده باعث این مشکل شده است و سایر کاربران و افرادی که با هر دیتاسنتری کار می کنند این مورد را می دانند .

viasky
December 6th, 2016, 08:58
سلام
باسلام
واقعا نمیشه عزیز
پورت 80 هم ممکنه به شما ابیوز بده
تنها راه حل اینه که دیتاسنتر با شما همکاری کنه
یعنی هر ابیوزی که میاد و داخل شبکه برای شما ببنده که دیگه تکرار نشه
که البته من اطلاعی ندارم این دیتاسنتر تا این حد همکاری میکنه یا خیر
ایشون کمی ملایمت به خرج دادن برای کاربران خاطی متاسفانه
آی پی مسدود شده نباید باز می شد - کاربری که ابیوز بالایی داره سرور باید کنسل می شد ( البته با حفظ شرایط انتقال)
متاسفانه مراعات بیش از حد هم گاهی نتیجه عکس میده
پیروز باشید

jackhaman
December 6th, 2016, 09:02
باسلام
واقعا نمیشه عزیز
آی پی مسدود شده نباید باز می شد - کاربری که ابیوز بالایی داره سرور باید کنسل می شد ( البته با حفظ شرایط انتقال)
پیروز باشید

سلام
این دیتاسنتر خوبی هست و هماهنگی های لازم رو انجام میده ؛ اما تحمل ابیوز نداره که solve نشه .
همچنین بار ها و بار ها اخطار ارسال شده ؛ ایشون اگر management داشتند؛ همون افرادی که ابیوز بالایی داشتند رو باید کنسل می کردند به راحتی و از سرویس دهی خودداری می نمودند و نکردند؛ باور کنید شاید سره ابیوز های 1 سرور و رفع نشدنشون ؛ ایشون این همه ضرر را باید تحمل کنند .
با تشکر .

sarwhost
December 6th, 2016, 09:03
باسلام
واقعا نمیشه عزیز
پیروز باشید
دقیقا
متاسفانه ای پی باز نمیکردیم کاربر برای ما مشکل ایجاد میکرد باز میکردیم ابیوز دوباره و...
یک اعترافی بکنم اون اینکه دلیل ملایمت من ارائه سرور اقساطی بود مثلا اقساط 5 ماهه میداد من استاپ رو داده بودم از این ورد دستم بسته بود که مشتری رو تحت فشار بگذارم چون ستاپ نداده بود واقعا برای من تجربه شد اومیدوارم برای دیگر دوستان هم تجربه من بشه و سرور اقساطی ندن

- - - Updated - - -

سلام
این دیتاسنتر خوبی هست و هماهنگی های لازم رو انجام میده ؛ اما تحمل ابیوز نداره که solve نشه .
همچنین بار ها و بار ها اخطار ارسال شده ؛ ایشون اگر management داشتند؛ همون افرادی که ابیوز بالایی داشتند رو باید کنسل می کردند به راحتی و از سرویس دهی خودداری می نمودند و نکردند؛ باور کنید شاید سره ابیوز های 1 سرور و رفع نشدنشون ؛ ایشون این همه ضرر را باید تحمل کنند .
با تشکر .
بله
دقیقا حق با شماست در شرایطی این محقق بود که اقساطی نبود اینجا بزرگترین اشتباه تصمیم گیری من بود که اقساطی دادم و خودمم اینجا اعتراف میکنم کار بسیار اشتباهی کردم

koreanfa
December 6th, 2016, 09:11
با سلام خدمت همه دوستان عزیز .

بنده خودم تقریبا یک سال و نیمه مشتری سرو آی تی هستم و همه جور سرویس دهی ازشون دارم . مثل خرید ده دامنه . دو سرور هاستینگ حرفه ای برای میزبانی سایت . هاست دانلود . چندین سرور اختصاصی و .... خدا رو شکر تا حالا هیچ مشکلی نداشتیم با سرو آی تی و در همه مواقع مشکلات ما رو با حوصله تمام انجام می دادن . ولی متاسفانه اخیرا این مشکل پیش اومد و واقعا هم برامون گرون تموم شد . چون هزینه ستاپ چند تا سرور رو که داده بودیم و بسته شدن و ما حالا مجددا باید هزینه ستاپ بدیم و .... ولی در تماسی که با این شرکت داشتیم در راستای حمایت از ما قبول کردن که سرورها رو با هزینه ستاپ اقساطی مثلا ماهی 25 تومن برامون مجددا خریداری و کانفیگ رایگان بکنند که جای تشکر داره . امیدواریم دیگه از این مشکلات پیش نیاد . البته اون افرادی که این وسط سوء استفاده کردن و در حق کاربران هم بدی کردن نشانه بی شخصیتی خودشون بود .

مینا-صیفی
December 6th, 2016, 09:32
ادم تا زمین نخوره نمیتونه پیروز بشه و این 2 بار زمین خوردن باعث میشه قوی تر بشید و دیگر تکرار این اشتباهات و بی تجربگی ها را نکنید به امید خدا دیگه تکرار نشه این مشکل براتون از صداقت و پشتیبانی کاربران کاربرانتون که قدر شما را نمیدونند خیلی جای تاسف داره من که خواندم پست شما رو دلم سوخت و ...

Sarv-It The Power House Of The Sheild

farssub
December 6th, 2016, 10:12
پنل ایشون رو بنده مشاهده کردم ، هیچ مشکل پرداختی درش نبود!

irhost.net
December 6th, 2016, 10:32
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان گرامی چه اونهایی که دوست هست چه اونهایی که....
همانگونه که همه خدارو شکر در جریان هستند پنل ما برای بار دوم بسته شد
دلیل اولین بار کلاهبرداری از من بودو پول داده بودیم و پرداخت مشکل داشت و هنوز که هنوزه نتونستیم اون طرف رو پیدا کنیم
این سری وقتی پنل بسته شد و علت ان ابیوزها بودن دیتاسنتر رسما عضر مارو خواست و هر چی التماس و هر چی تمنا نا دیده گرفت
حدودا 1 ماه پیش ایمیلی برای من دیتاسنتر دو سه بار فرستاد

Dear Mr ,

This is an official warning to let you know that your account
K has been marked as high risk. We will no longer be accepting
new IP or server orders from you.

We have recived a lot of reports of spam hacking network(DEEl-SERVER) coming from your servers. This
has been going on for a long time, and recently the reports have
increased by a lot, showing that the issue is getting worse, not better.
We don't tolerate spam hacking network, so please resolve this as soon as possible. If
we continue getting so many reports of spam from your servers in the
future we will be forced to cancel your account.

Since you have been with us for over ... years we are sending this email
as a courtesy to you. If the spam issue is resolved, we will allow you
to order more IPs and servers again.

که ما رسیدگی کردیم چندتا روتر دوباره کانفینگ کردیم و کارهای معمول اما اصلا نمیدانستیم مسئله به این اندازه حقیقت داشته باشد و دیتاسنتر بخواد پنل ما رو کامل ببنده و هر سری که درخواست میدادیم جوابی جز اینکه از اطلاعاتتون بکاب بگیرید و ما نمیتوانیم میزبان شما باشیم بجوابی نگرفتیم
حتی به دیتاسنتر اعلام کردیم که حاضریم جریمه پرداخت کنیم اما به هیچ عنوان جواب مثبت به ما ندادن
در این میان سیل اعظیمی از دوستان که حتی از ما سریس نداشتن اقدام به تخریب ما در جای جای نت کردن
چه حرفهایی به کارمندان شرکت چه فهشهایی که ندادن
اینجا من یک سوال دارم اون عزیزانی که میگفتید بخاطر پرداخت بسته شده من مدام اعلام میکردیم برید از اقای ال حسینی مدیر سرور وی دی اس بپرسید که ایا پرداخت بنده توسط ایشون چندین ماهه انجام شده یا خیر
هر چند چندین نفر پرسیدن
به دو سه نفر از دوستان دسترسی دادم پنل رو دیدن و دیدن هیچ فاکتوری نداریم که پرداخت نشده باشه
حال اقای ایکس واقعا چطور میخواهی اون دنیا این تهمت عظیمی که به من دادی رو جواب بدی اگر به اون دنیا اعتقادی داری
از این رو من حدودا 25 عدد سرور دیگر با ستاپ برای مشتری ها به رایگان تحویل دادم ایا من عقلم کم بود پرداخت نکنم از این ور بیام این همه ضرر بدم و ستاپ پرداخت کنم ؟؟
از روی دیگر وقتی دیتاسنتر سرور رو به خاطر پرداخت ببنده کلا داونش میکنه نه اینکه سرورها روشن و از طریق شبکه المان میشه دیدشون
این موضوع خودتون خوب میدونید که دیتاسنتر باز گذاشته بود تا بکاب برداریم
متاسفانه در این به بوهه شدید و فشارهای روانی یکی هم که شیر پاک خورده از من به کلک دسترسی میگیره به عنوان کسی که کمک کنه و میاد ا.ون حرفهای زشت رو به اسم من به مشترکین من میفرسته
هر چند حتی یک نفر هم باور نکردن و همه برای من تسکین شدند
عاجزانه و عارفانه ازتون خواهش دارم اگر حرفی حدیثی دارید از طریق سایتمون با من مکاتبه کنید
سعی نکنید برای برهم اندازی یکی تلاش کنید بخدا وبه خدا این دنیا بی صاحب نیست جواب تهمتهارو خواهید دید با تهمتهاتون رو من چه فشاری اوردید
با تشکر از مدیران گرامی انجمن

سلام خدمت شما .

متاسفم برای مشکل شما / امید وارم هرچه سریع تر مشکلتون رفع بشه

موفق باشید .

goldenhost.org
December 6th, 2016, 13:03
قطعا با کسب تجربه از قبل قوی تر ادامه خواهید داد (انشاا..)

OmizbanCo
December 6th, 2016, 13:11
امیدوارم دیگه چنین مشکلاتی واستون پیش نیاد :53::53::53:تشکر از شما بابت بازگشت وجه

mehrshad.ho
December 6th, 2016, 22:37
پنل ایشون رو من چک کردم مشکلی نداشتند قبلا هم در تاپیک قبلی گفته بودم که جای نگرانی نیست و مهندس اسکندری مشکل رو رفع می کنند فقط نیاز به کمی زمان هست