PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از افراد با تجربه در مورد اینترنت

HRE2012
December 5th, 2016, 21:26
سلام خدمت دوستان گرامی
قراره یک اینترنت واسه یک مدرسه راه اندازی کنیم چند تا سوال دارم از خدمتتون،لطفا دوستان با تجربه جواب بدن.
1_قراره چهارتا سیستم به یک مودم وصل بشن چه طرحی بگیریم که جوابگو باشه قیمتشم مناسب باشه؟(البته کاره خواستی نمیخوان انجام بدن،
نهایت چهارتا سایت بازکنن)
2_اگر چهار تا سیستم به یک مودم چهار پورت وصل بشن تنظیمات خاصی میخواد؟ یا نه همون تنظیمات عادی مث زمانیکه یک سیستم به مودم وصله
ممنون میشم جواب بدین.

venuswebhost
December 5th, 2016, 21:31
سلام خدمت دوستان گرامی
قراره یک اینترنت واسه یک مدرسه راه اندازی کنیم چند تا سوال دارم از خدمتتون،لطفا دوستان با تجربه جواب بدن.
1_قراره چهارتا سیستم به یک مودم وصل بشن چه طرحی بگیریم که جوابگو باشه قیمتشم مناسب باشه؟(البته کاره خواستی نمیخوان انجام بدن،
نهایت چهارتا سایت بازکنن)
2_اگر چهار تا سیستم به یک مودم چهار پورت وصل بشن تنظیمات خاصی میخواد؟ یا نه همون تنظیمات عادی مث زمانیکه یک سیستم به مودم وصله
ممنون میشم جواب بدین.

سلام
1/ بستگی به بودجه انتخاب کنید برای مدارس فکر کنم آموزش پرورش یه چیزی در اختیارتون بزاره
2/تنظیمات خاصی لازم نیس میتونید هر 4 تا رو با کابل وصل کنید

HRE2012
December 5th, 2016, 21:39
سلام
1/ بستگی به بودجه انتخاب کنید برای مدارس فکر کنم آموزش پرورش یه چیزی در اختیارتون بزاره
2/تنظیمات خاصی لازم نیس میتونید هر 4 تا رو با کابل وصل کنید
بین 40 تا 90 اگه بخوان هزینه کنن چه طرحی بهتره بگیرن

مینا-صیفی
December 5th, 2016, 21:47
بستگی به تعرفه های شرکت داره از کدوم شرکت میخواهید بگیرید لینک تعرفه ها رو نشون بدید ماهی 5 گیگ فعلا بگیرید تا اگر کم امد ارتقا بدید تا مصرف مشخص مورد نیاز در بیاد اینجوری هیچکس نمیتونه بگه چقدر .

n4ser
December 5th, 2016, 23:22
در صورتی بیشتر از 4تا سیستم قراره با کابل به مودم وصل بشوند بهتره سوییچ استفاده بشه چون اکثر مودم تا 4 پورت 10 گیابایتی رو ساپورت میکنن و دارن سوییچ میتونه تعداد زیادی به مودم متصل کنه کارش اینکه یک کابل میاد به سوییچ و از سوییچ به تعداد پورت های داره کابل لن متصل میشه و در صورتی که قصد قرار وایرلس سیستم ها منصل بشوند بهتره از رادیو میکروتیک یا رادییو یوپی کیوتی استفاده بشه بستگی به معماری که قراره پیاده بشه داره

SamaN DL
December 6th, 2016, 11:24

درود

بهترین سرویس دهنده https://www.hiweb.ir/home-services/adsl/adsl-pricelist

در رابطه با اتصال سیستم ها میتونید از مودم و سویچ که دوستان فرمودند استفاده کنید, سویچ کاربردی تر میباشد زیرا که امکان دارد در آینده به پورت بیشتری نیاز باشه.

seokaran.org
December 6th, 2016, 14:35
از مخابرات بگیرین
به صرفه تره

st3205
December 6th, 2016, 15:49
سلام.اگر در استان گلستان هستید سرویس مخابرات طرح سرعت 4مگ 1ساله 30گیگ قیمت 27000 تومن رو بگیرید بهتره.