PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه من از خرید هاست در parsvps و i-whost

kurdcoffee
December 5th, 2016, 21:02
سلام دوستان
این اواخر خواستم گریزی به هاستینگ های دیگه بزنم اتفاقی به اون دو هاستیگ نام برده برخوردم جاهایی هم تعریف ازش شنیدم و امتحانشون کردم
parsvps.com تیک ها رو خیلی دیر جواب میده و تغریبا اگر سایت حساسی داشته باشید بیچاره میشید مثل من که مجبور شدن هاستم رو بی خیال بشم و برم جایی که دامین گرفتم هاست بخرم به خاطر جا به جایی دامین قبلی از هاست 10 هزار تومن ازم خواست برای اولین بار بود چنین چیزی میدیم!!
i-whost هم که بی خیال اصلا نابوده وب سایتش در حد وبلاگه یه دامین خریدم ازش اونم 60 رزش تموم بشه انتقال میدم یه جا دیگه !!
تصویر زیر هم اخرین امیل parsvps

34401

n4ser
December 5th, 2016, 23:27
این چیز جدیدی نیست خیلیارو سراغ دارم که دیدم اینجوری بودن متسفانه بعضیا فقط یاد دارند پول بگیرن بعدشم خدافظ ........ ما یک دقیقه دیر جوب مشتری رو میدیم استرس داریم که مشتری بابت همون یک دقیقه دیر کرد ناراضی نباشه اونوقت بعضیا.....

kurdcoffee
December 6th, 2016, 11:42
این اخری واقعا تعجب بر انگیز بود!! 10 تومن بده دامینت رو روی هسات ست کنم!!!
ببخشید این شماره تلگرام شماست؟
+63 938 055 3466

viasky
December 6th, 2016, 11:54
این اخری واقعا تعجب بر انگیز بود!! 10 تومن بده دامینت رو روی هسات ست کنم!!!
ببخشید این شماره تلگرام شماست؟
+63 938 055 3466

10 هزارتومان برای تغییر Main Domain?

Sajad
December 6th, 2016, 11:55
احتمالا شما قصد تغییر main domian هاست رو داشتید که بعضی شرکت‌ها اجازه چنین کاری نمیدن یا با هزینه انجام میدن. البته میتونید اونکار رو انجام ندید و با addon یا park کارتون رو انجام بدید.

hostorder
December 6th, 2016, 11:57
هر شرکت سیاست خاص خودش رو داره و هیچ شخصی نمیتونه چیزی بگه شما هم در زمان خرید قوانین شون رو قبول کردید که خرید انجام دادید ما خودمون رایگان این کار رو انجام میدیم

viasky
December 6th, 2016, 12:00
احتمالا شما قصد تغییر main domian هاست رو داشتید که بعضی شرکت‌ها اجازه چنین کاری نمیدن یا با هزینه انجام میدن. البته میتونید اونکار رو انجام ندید و با addon یا park کارتون رو انجام بدید.
تغییر Main Domain یک عمل اصلاحی روی حساب کاربری در Cpanel محسوب میشه
با همین سیاست بخواییم پیش بریم تغییر پسورد هم برای 3 هزار تومان کارمزد داشته باشه
درسته باید پول خدمات و گرفت و بنده هم موافق هستم
ولی دیگه پول گرفتم بابت هیچی اصلا کار درستی نیست ( اگر تغییر main domain باشه)
هیچ سرویس دهنده مطرحی هم برای این عمل درخواست وجه نمی کنه ( حتی OVH)
پیروز باشید

Sajad
December 6th, 2016, 12:16
تغییر Main Domain یک عمل اصلاحی روی حساب کاربری در Cpanel محسوب میشه
با همین سیاست بخواییم پیش بریم تغییر پسورد هم برای 3 هزار تومان کارمزد داشته باشه
درسته باید پول خدمات و گرفت و بنده هم موافق هستم
ولی دیگه پول گرفتم بابت هیچی اصلا کار درستی نیست ( اگر تغییر main domain باشه)
هیچ سرویس دهنده مطرحی هم برای این عمل درخواست وجه نمی کنه ( حتی OVH)
پیروز باشید
این موضوع توی توافق نامه اگر ذکر شده باشه جای اعتراضی نیست. همه چیز هم به اینکه اونکار ساده هست یا نه و اینکه شرکت‌های دیگه چکار میکنند ارتباطی نداره (جدای از بحث رقابتی) معمولا قوانین شرکتها دو طرفه تعیین میشه. اگر چنین بندی داخل قوانینش هست، احتمالا علاقه زیادی به این نوع خدمات دهی ندارد پس کسی که دنبال چنین خدماتی هست که تغییر روی دامنه بده از اون شرکت سرویس نمیگیره. ولی اینکه کار ساده هست یا همه شرکت‌ها انجام میدن پس باید انجام بشه دلیل مناسبی نیست. بماند که این موضوع یک تبلیغ منفی برای شرکت ارائه دهنده حساب میشه و ممکنه بخاطر همین بند بسیاری از مشتری‌هاشو از دست بده (که گاها این انتخاب خود سرویس دهنده هست). این موضوع در مورد رمز هم میتونه صادق باشه. شما میتونی قانونی توی سازمان خودت بذاری که به ازای هر بار درخواست رمز به درگاه پرداخت هدایت بشی و ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کنی تا اجازه تغییر رمز داشته باشی. اما چون برای همه مثل روز روشن هست که این اتفاق منجر میشه هیچ مشتری‌ای نیاد اینکار انجام نمیشه.

اصل هدف و منظورم این هست وقتی قراره از سرویسی استفاده کنیم همه جوانب اون رو در نظر بگیریم و اگر مناسب کارمون هست انتخاب کنیم. نه اینکه بخواهیم هر چی دوست داریم و علاقه داریم انجام بشه را به سرویس دهنده تحمیل کنیم و خودمون رو تحت فشار قرار بدیم. (البته اگر عکسش رو طی هر اطلاعیه / قانون یا چیزی اعلام کرده بودند.)

kurdcoffee
December 6th, 2016, 12:22
بله چون دامین من از شرکت دیگری بود و هاست از parsvps
name server رو ست کردم روی دامین منتظر بودم هاست هم main رو تغییر بده به دامین جدیدم بعد از دو روز جواب داد 10 تومن باید بدی
البته این جواب رو هم بعد از اعتراضم داد وگرنه فکر نمی کنم جواب میداد
من همین کار رو بدون اینکه بگم میهن وب هاست برام انجام داد چون می دونستن اگر این کار رو نکنن سایت بالا نمیاد

14m6
December 6th, 2016, 12:28
مشکل از شماست:|
بدلیل اینکه قبل خرید کنی سرچ نکردی در گوگل سرچ میکردی کسی راضی نیس ازشون تاپیک های شکایت زیاد دارند یوزرهاشون بن شده است

kurdcoffee
December 6th, 2016, 12:29
سرچ کردم کلی تعریف شنیدم ازشون نامردا هدفمند تبلیغ کرده بودن حتما :-?:-?:-?:-?

n4ser
December 6th, 2016, 12:36
ای خوب میکنن همینا اگر به مشتری روو بدی پررو میشه باید تا میتونی بچزوووونیا سرخ لبویی بشه

شما اداب برخورد و پاسخ دهی به مشتری رو یاد ندارین لطفا از اظهار نظر خوداری کنید گرامی همیشه حق با مشتری بوده و هست

Coderx
February 20th, 2017, 23:04
یکی از سرور های i-whost الان سه روزی هست مشکل داره و دو روزه که تمامی سایتهایی که روی اون سرور بودن از دسترس خارج شدن و هیچ چوابی هم نمیدن
متاسفانه شماره تلفن هایی که درسایت زده شده هم یکی در بخش تماس با ما اصلا هیچکس گوشی رو بر نمیداره و یکی دیگه هم که در بخش پشتیبانی وجود داره اصلا معتبر نیست
بخش پشتیبانی آنلاین هم که زده وقتی وارد میشید منتقل میشید به ناحیه کاربری و تیکت و حالا خودتون رو شما خفه کنید کسی جواب شما رو نمیده
طی این 48 ساعت قطعی تنها به دادن یک لینک اطلاعیه (https://my.i-whost.net/announcements/123/--.html) بسنده کردن و هی میگن به این لینک مراجعه کنید!
به هیچ عنوان هم جوابگو نیستن و ما رو پیش مشتری ها و کسایی که کار کردیم بی ابرو کردن .
ابدا انتظار چنین رفتاری رو نداشتم . اگر میگفتن مشکل پیش اومده ما تا فلان جا رفتیم الان این بخش مشکل هست نیاز به زمان داریم مثلا فلان قدر ساعت صبر کنید انشاالله اکی میشه
اما ابدا از این خبرا نیست و تجربه خیلی خیلی بدی رو بوجود اوردن
البته این رو باید بگم که قبلا انقدر بد نبود! معمولا پشتیبانی سریع جواب میداد اما این برخورد اخیر افتضاح و غیر حرفه ای بوده اونم با کسانی که بیش از 4 5 ساله مشتریشون هستن!

SilverScent
February 21st, 2017, 00:19
میهن وب هاست هم یه مدت و هنوزم کمو بیش همه جا تبلیغ گذاشته بود و خودشون هی از خودشون تبلیغ میکردند ما یک دفعه واسه تست یک هاست ازشون گرفتیم CentOS بود اون موقع اولا سرورشون پوشه های home home1 home2 همه سطح دسترسی 755 داشتند و اون زمان هم سی پنل سطح دسترسی public_html رو روی 755 ست میکرد خودکار حدود یه 400 تا یوزری روی سروره بود ...

این جریان مال چند سال پیش بود همین چند ماه پیش هم یک اکانت انتقال میدادیم بکاپ گیری بسته بود تیکت دادیم بعد دو روز گفتند بازه برین خودتون اقدام کنید و ...

کلا عزیز من شرکت هاستینگ باید وژدان داشته باشی وگرنه چه فرد تنها باشی چه شرکت بزرگ به مرور زمان مشتری مداری میره کنار و فقط پول رو میشناسی .

هرکی هم خواست پولو بشناسه به مرور زمان مشتریاش میپره ...

parsvps
February 21st, 2017, 00:55
سرچ کردم کلی تعریف شنیدم ازشون نامردا هدفمند تبلیغ کرده بودن حتما :-?:-?:-?:-?
سلام دوستان
لطفا این سرویس دهنده با ما اشتباه نگیرید
شما تاپیک های ما رو سرچ کردید مطمعنا و رفتید از ایشون خرید کردید
دامنه های ما parsvps.net و parsvps.co هستند
و زمانی ک ما در اوج فعالیت بودیم این سرویس دهنده تازه فعالیت خودشو شروع کرده بود

om!d-D
February 21st, 2017, 09:51
برخی موارد جزو اصلاحیه های لازم محسوب میشه و سرویس دهنده بهتره برای مشتری انجام بده.اینکه قوانین خودشون هست خب مسلما جای بحثی نداره اما حداقل اگر برای یکی دوبار اول رایگان انجام میدادند بهتر بود.چون بعضی اوقات هم یه سری سایتها هستند مرتبا ف ی لتر میشن و یا دامنه عوض میکنن و خب اینکه سرویس دهنده بخواد سریعا و به دفعات دامنه عوض کنه خودش یکمی آزار دهندس.
مورد شما اگر قانون کار سرویس دهندتونه خیلی قانون سخت گیرانه ای هست !!

saeid1346
February 21st, 2017, 09:56
این سیاست های تیغ زدن کاربر تمومی نداره ! :-|