PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس از فتا

sour
December 5th, 2016, 15:57
درود
طی چند روز اخیر یک شماره Private با بنده تماس گرفت و اعلام کردن که از پلیس فتا هستند. سوال پرسیدن که تنها خودمون از درگاه استفاده میکنیم یا به کس دیگه ای هم درگاه دادیم و بنده جواب دادم که فقط خودمون استفاده میکنیم. فقط همین! چیز دیگه ای نگفتن . از درگاه فقط خودم استفاده میکنم ولی در دو دامنه که فقط یکی نماد داره.
دوستان تابحال مورد این چنینی داشتند؟ این مورد عادی هست؟

mizban97
December 5th, 2016, 16:09
درود
طی چند روز اخیر یک شماره Private با بنده تماس گرفت و اعلام کردن که از پلیس فتا هستند. سوال پرسیدن که تنها خودمون از درگاه استفاده میکنیم یا به کس دیگه ای هم درگاه دادیم و بنده جواب دادم که فقط خودمون استفاده میکنیم. فقط همین! چیز دیگه ای نگفتن . از درگاه فقط خودم استفاده میکنم ولی در دو دامنه که فقط یکی نماد داره.

=))
حاجی سر کارت گذاشتن
پلیس فتا با شماره Private تماس گرفت؟
از این شماره ها دست تمام افراد هست.

sour
December 5th, 2016, 16:13
=))
حاجی سر کارت گذاشتن
پلیس فتا با شماره Private تماس گرفت؟
از این شماره ها دست تمام افراد هست.

اطلاعات ثبت شده در درگاه بانکی و نماد را داشتند و اول با منزل تماس گرفتن چون خونه نبوم بعد به همراهم زنگ زدن

iranian-portal
December 5th, 2016, 16:13
فتا ترسی از کسی نداره یا علتی برای مخفی کردن شماره اش نداره دوست عزیز!!!!

شماره Private از طریق تماس با اسکایپ هم امکان پذیره.

irhost.net
December 5th, 2016, 16:20
درود

سلام خدمت شما /

فکر نکنم فتا از شماره Private
استفاده کنه .

در ضمن راهی هست برای Private کردن شماره .

خریدCredit مسنجر skype و تماس با مسنجر اسکایپ (بعضی اوقات Private Number میندازه.)

موفق باشید

sour
December 5th, 2016, 16:28
مطمئنم تماس از فتا بود. لطفا بفرمایید این نوع پیگیری ها طبیعی هست یا خیر؟
دردسر نشه برامون

k-pax
December 5th, 2016, 16:31
قبلا یه بار با فتا باهام تماس گرفتن اولش با ایرانسل زنگ زد و چند سوال پرید مثلا میخواست یه دستی بزنه و مچمو بگیره بعدش یه شماره Private زنگ زد گفت از فتا هستند و باید برم خودم فتا معرفی کنم . منم رفتم و یه پرونده بود که من وسط قرانی شده بودم و الکی اسمم رفته بود تو پرونده

اگه نگفتن بیا مشکلی. نیست شاید دشاتند سایتت بررسی میکردن .

مثلا همون سایتی که دارید و نماد نداره ! مجازه یا غیر مجاز ؟

چون بعضیها از درگاه سایت مجازشون برای فروش محصول غیرمجاز استفاده میکنن!

n4ser
December 5th, 2016, 16:34
مطمئنم تماس از فتا بود. لطفا بفرمایید این نوع پیگیری ها طبیعی هست یا خیر؟
دردسر نشه برامون

شما نگران چیزی نباشید اگر موردی باشه پرونده تشکیل نامه دادسرا براتون چون رو دامنه بدون نماد درگاه استفاده میکنید شک کردن تماس گرفتند احتمالا سرور یا سایتتون تو ایران هست یا هزار دلیل دیگه و سپاه فتا ارگان های مهم هیچ وقت با شماره خودشون تماس نمیگیرند به حساسیت بالای کارشون و شما اگر موارد خلاف قوانین جمهوری تو سایتتون نباشه مشکلی پیش نمیاد

sour
December 5th, 2016, 16:44
قبلا یه بار با فتا باهام تماس گرفتن اولش با ایرانسل زنگ زد و چند سوال پرید مثلا میخواست یه دستی بزنه و مچمو بگیره بعدش یه شماره Private زنگ زد گفت از فتا هستند و باید برم خودم فتا معرفی کنم . منم رفتم و یه پرونده بود که من وسط قرانی شده بودم و الکی اسمم رفته بود تو پرونده

اگه نگفتن بیا مشکلی. نیست شاید دشاتند سایتت بررسی میکردن .

مثلا همون سایتی که دارید و نماد نداره ! مجازه یا غیر مجاز ؟

چون بعضیها از درگاه سایت مجازشون برای فروش محصول غیرمجاز استفاده میکنن!

نگفتن جایی برم فقط گفتند استفاده شخصی میکنید یا به کس دیگه هم درگاه دادید گفتم شخصی و تمام!
سایتی که روش استفاده میکنم مجاز هست ولی نماد نداره ( فروش اکانت آپلودسنترها )

- - - Updated - - -

شما نگران چیزی نباشید اگر موردی باشه پرونده تشکیل نامه دادسرا براتون چون رو دامنه بدون نماد درگاه استفاده میکنید شک کردن تماس گرفتند احتمالا سرور یا سایتتون تو ایران هست یا هزار دلیل دیگه و سپاه فتا ارگان های مهم هیچ وقت با شماره خودشون تماس نمیگیرند به حساسیت بالای کارشون و شما اگر موارد خلاف قوانین جمهوری تو سایتتون نباشه مشکلی پیش نمیاد

سایت مجاز هست فقط نماد نداره. اتفاقا سایت روی سرور ایران هست.

seokaran.org
December 5th, 2016, 16:57
از پلیس فتا نبوده و سر کارت گذاشتن
خودمم قبلا ها از این شیوه برای ترسوندن رقیب ها استفاده میکردم :d

dertgtr
December 5th, 2016, 17:13
بله متاسفانه فتا با شماره
Private تماس میگیره و من هم یه بار این مورد برام پیش اومده ! منم فکر کردم کسی می خواد اذیت کنه و برای همین توجهی نکردم بعد چند بار تماس از همین شماره Private با یه شماره ایران سل تماس گرفتند و ....

mizban97
December 5th, 2016, 17:16
از پلیس فتا نبوده و سر کارت گذاشتن
خودمم قبلا ها از این شیوه برای ترسوندن رقیب ها استفاده میکردم :d

:-| :-|

pardishosting
December 5th, 2016, 17:36
بله از شما privet هم تماس می گیرن.

bepad
December 5th, 2016, 17:49
با سلام

شما میتوانید برای سوالات خود به سایت پلیس فتا مراجعه کنید و به صورت آنلاین هر ساعات از شبانه روز با بخش پشتیبانی آنلاین این مرکز تماس بگیرید و اینطور مستقیم و بدون واسطه و انحراف میتوانید به پاسخ سوالات خود نزدیکتر شوید

cyberpolice.ir

با تشکر

k-pax
December 5th, 2016, 18:23
اگه سایتتون مجازه و براتون پرونده نساختن و چیزی نگفتن جای نگرانی نیست

بعضی مواقع موقع بررسی سایت ها شاید این کار می کنن

sepahanserver
December 5th, 2016, 18:26
فتا ترسی از کسی نداره یا علتی برای مخفی کردن شماره اش نداره دوست عزیز!!!!

شماره Private از طریق تماس با اسکایپ هم امکان پذیره.

معمولا با شماره های private تماس میگیرن ، قبلا با بنده تماس گرفتن برای تکمیل پرونده گفتن بیایید فتای اصفهان ، نوبت دادن و منم هم رفتم و تماسشون هم مجدد میگم از شماره private بود .

hamid.soltani92
December 5th, 2016, 18:33
سلام.
پلیس فتا گاهی اوقات از خطوط امین و گاهی اوقات از خطوط دیگه‌ای زنگ میزنه که شماره نداره یا به اصطلاح private هست. این مورد تاییدی بر سرکاری بودن تماس نیست و ممکنه تماس واقعی باشه.
تماس‌های اسکایپ هم معمولا با تاخیر زیاد همراه هستند و به سادگی قابل شناسایی‌اند.

almandata
December 5th, 2016, 18:35
پلیس فتا زنگ بزنه

میزنه شماره خصوصی اصلا شماره اونجا نمیافته

پیگیری طبیعیه

بخصوص فتای مشهد و اراک خیلی فعالن

Nomix
December 5th, 2016, 18:39
بله ، با من هم قبلا با شماره private تماس گرفتند و درخواستی داشتند من هم از اونجایی که فکر کردم شاید سرکاری باشه گفتم در خواستتون ایمیل کنید اون ها یک ایمیل از cyberpolice.ir ارسال کردن
و دوباره برای پیگیری ، مجدد با همین شماره تماس گرفتند .

Netfollower
December 5th, 2016, 18:51
درود

عرض ادب
سرکاری بوده
اصلا چنین شماره های private
حتی جوابم نباید بدید

Club4fun
December 5th, 2016, 18:57
بیشتر دوستان درست میگن با شماره خصوصی یا پراوایت زنگ میزنن البته به من زنگ زدن گفتن فلان چیز رو حذف کن بعدش من پیگیری کردم که این مورد که میگید مجاز هستش و دوباره زنگ زدن و هیچ توجیهی نداشتن جز اینکه با یه ایمیل در ارتباط باشید ...