PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا گوشی ***ی واقعا قابل ردگیریست؟

delta
December 4th, 2016, 19:33
سلام.یه گوشی داریم هواوی قیمتش 400 تومان - 500 هست..متاسفانه ***یده شده.بهم میگن برو شکایت کن پیدا میکنن.والا روراست خیلی ها میگن دیگه رفت نمیتونی پیدا کنی..بیخیالش شو.خواستم نظر دوستان رو بدونم ایا واقعا مخابرات وقت میزاره پیگیر گوشی ***ی باشه؟ این همه گوشی ***ی تو ایران یعنی همه رو مخابرات پیگیری میکنه؟ ایا امیدی به پیدا شدنش هست؟
کسی تجربه شکایت داره یا پیدا کرده گوشی گم شدشو؟

almandata
December 4th, 2016, 19:36
سلام

کارتون داشته باشه

رد شو میزنن

البته مخابرات نه

بچه های بالا رد شو میزنن:دی

delta
December 4th, 2016, 19:38
سلام

کارتون داشته باشه

رد شو میزنن

البته مخابرات نه

مگه شکایت میشه به بچه های بالا میشه؟ تا جایی که میدونم مخابرات رد میزنه که انم میگن الکیه بیشتر مواقع..

mizban97
December 4th, 2016, 19:44
سلام.یه گوشی داریم هواوی قیمتش 400 تومان - 500 هست..متاسفانه ***یده شده.بهم میگن برو شکایت کن پیدا میکنن.والا روراست خیلی ها میگن دیگه رفت نمیتونی پیدا کنی..بیخیالش شو.خواستم نظر دوستان رو بدونم ایا واقعا مخابرات وقت میزاره پیگیر گوشی ***ی باشه؟ این همه گوشی ***ی تو ایران یعنی همه رو مخابرات پیگیری میکنه؟ ایا امیدی به پیدا شدنش هست؟

سلام
عزیز خود گوگل مپ یه قابلیتی داره اگر زمانی گوشی شما گم شد از طریق جی پی اس قابل رهگیری هست.
کافیه تو مپ دنبال گوشی خودتون باشید بهتون میگه دقیقا کدوم نقطه گوشی قرار داره.:52:
دیگه نیازی به مخابرات نیست خودتون میرید پیداش میکنید.

delta
December 4th, 2016, 19:47
سلام
عزیز خود گوگل مپ یه قابلیتی داره اگر زمانی گوشی شما گم شد از طریق جی پی اس قابل رهگیری هست.
کافیه تو مپ دنبال گوشی خودتون باشید بهتون میگه دقیقا کدوم نقطه گوشی قرار داره.:52:
دیگه نیازی به مخابرات نیست خودتون میرید پیداش میکنید.

انو میدونم..منتهی برای زمانیه که طرف گوشی رو با همون جیمیل و.. من استفاده کنه نه اینکه بیاد فلش بزنه..که مطمئنم اینقدرا احمق نیست طرف..منظورم رهگیری از سریال گوشی هست توسط مخابرات و.. میخوام بدونم واقعا پیدا میکنن یا نه وقت طلف کردنه؟

mizban97
December 4th, 2016, 19:52
انو میدونم..منتهی برای زمانیه که طرف گوشی رو با همون جیمیل و.. من استفاده کنه نه اینکه بیاد فلش بزنه..که مطمئنم اینقدرا احمق نیست طرف..منظورم رهگیری از سریال گوشی هست توسط مخابرات و.. میخوام بدونم واقعا پیدا میکنن یا نه وقت طلف کردنه؟

فکر نکنم مخابرات همچین کاری بکنه.
الان یکی از آشنا های ما گوشی خودش که 1.5 تومان خریده بود گم کرد یکسال شده هنوز پیدا نکرده.
حتی پلیس مراجعه کرد ولی نتیجه ای نداد.
باید قید گوشی رو بزنید از این به بعد بیشتر حواستون جمع کنید تا گم نشه یا *** نزنه. اصلا گوشی گران قیمت خودتون بیرون نیارید خیلی خطری هست.

babelirani
December 4th, 2016, 19:53
با سلام

از طریق سریال گوشی بله میشه ولی مشکل اینجاست که برید شکایت کنید بگیرن گوشی رو هم به جیب شما نمیره به جیب کسی دیگه میره اون وسط

اگه بچه هایه بالا نیمه اشنایی هم داری خیلی ریز میاد تو جیب خودت

gholamkale
December 4th, 2016, 19:56
سلام

کارتون داشته باشه

رد شو میزنن

البته مخابرات نه

سلام
کاملا درسته بچه های بالا سریع ردشو میزنن
گوشی یکی از آشناهای ما تو یه مهمونی گم شد بچه های بالا سر دو هفته شماره *** و آدرسشو دادن
طرف شماره رو توی تلگرام وارد کرد دید *** یکی از فامیلای دوره :| از رو عکس پروفایل شناختش
خلاصه باید همه جا آشنا داشته باشی از مخابرات بخار درنمیاد (کارتون گوشی هم لازمه)

delta
December 4th, 2016, 20:01
شماها خیلی موضوع رو پیچیده میکنید..بابا داعش و جاسوس بازی نیست که به خاطرش برم بچه های بالا..عزیز من که نمیتونم برم بچه های بالا بگم گوشی 400 تومانی من گم شده!! ردشو بزنید..تنها جایی که باید برم یا کلانتری هست یا مخابرات..اینها هم میگن امیدی نیست و خیلی زور بزنن یک هفته بررسی میشه بعد بیخیال میشن..

menalgeya
December 4th, 2016, 20:02

دوست عزیز اینا همش حرفه من زیر دوربین مدار بسته موتوری چاقو گذاشت زیر گردنم گوشیم رو برد سامسونگ اس ۵ بود

رفتم شکایت کردم فیلم دوربین هم بهشون دادن هنوز خبری نشده

چند وقت پیش رفتم گفت شش ماه گذشته مختومه شده

دنبالش نرو خیلی راحت تری

irhost.net
December 4th, 2016, 20:02
سلام و درود دوست عزیز از طریق مشخصات روی جعبه گوشی براتون ردیابی میکنن و گوشی رو براتون پیدا میکنن

gholamkale
December 4th, 2016, 20:04
شماها خیلی موضوع رو پیچیده میکنید..بابا داعش و جاسوس بازی نیست که به خاطرش برم بچه های بالا..عزیز من که نمیتونم برم بچه های بالا بگم گوشی 400 تومانی من گم شده!! ردشو بزنید..تنها جایی که باید برم یا کلانتری هست یا مخابرات..اینها هم میگن امیدی نیست و خیلی زور بزنن یک هفته بررسی میشه بعد بیخیال میشن..

عزیز بچه های بالا که همینجوری کاری انجام نمیدن و اصلا قبول نمیکنن چنین کارایی رو، مگر اینکه خیلی رابطه نزدیکی داشته باشی در غیر اینصورت باید قید گوشی رو بزنی

tikweb.ir
December 4th, 2016, 20:06
اگر بخواید بصورت عادی شکایت کنید یک چیز شانسی هست
ممکن هست پیدا بشه ممکن هست نشه

اما اگر اشنا داشته باشید سریع براتون پیداش میکنن چون imei گوشی هیچ جوره تغییر نمیکنه (تقریبا)

almandata
December 4th, 2016, 20:08
ببین
برادر من
اگه فقط یه گوشیه اطلاعاتی روش نیستش بیخیالش شو
چون کلی زمان میبره و هزینه بر هم هستش

اما اگه اطلاعات مهمی داخلش هستش میتونی پیداش کنی اگه یکی از همون بچه باالاها فامیل یا ..... باشه
وگرنه اطلاعات باشه کسی نباشه پیگیر کارهات باشه
بازهم به جایی نمیرسی

Netfollower
December 4th, 2016, 20:11

همانطور که ذکر کردید
بله فیلم جنایی نیست - یک شکایت سادست
تشریف ببرید کلانتری
انشالا پیداش میکنند
نه هزینه ای داره نه وقتتون تلف میشه
یکی از دوستان هم کلانتری رفتن نتیجه گرفتن

esmaeil95
December 4th, 2016, 20:15
مدل چی هست اگرcpu mtk باشه به راحتی سریالش چنچ میشه
اگر Qcom باشه به این راحتی ها نمیشه سریالش عوض کرد

hamid.soltani92
December 4th, 2016, 20:16
سلام. داستان این بچه‌های بالا چیه!؟:دی
چرا مساله رو انقدر میپیچونید؟! شما میرید یه شکایت میکنید و از مقام قضایی مجوز ردگیری گوشی رو میگیرید.
imei گوشی از روی جعبه خونده میشه و به تمام اپراتورها اعلام میشه. به محض روشن شدن گوشی شماره سیم‌کارت فعال روی گوشی و همچنین موقعیت جغرافیایی با تکنیک CTT به دست میاد و به پلیس اعلام میشه.
البته گوشی‌های اینچنینی که لوازم تعمیرشون به وفور یافته میشه رو بعد از به سرقت رفتن imeiشون رو تغییر میدن که امیدوارم در مورد شما چنین موردی رخ نداده باشه.

esmaeil95
December 4th, 2016, 20:18
به صورت عادش سکایت کردیم 2 ماهه پیدا شد
روش پیدا کردنم این طوری هست که imei گوشی رو میزارن روی مانیتور
تا یک سیم کارت روش گزاشته بشه ئوشخص میشه فلان شماره روی این سریال گزاشته شده
اون سیم کارت که روی گوشی گزاشته شده به نام هر کسی باشه ایشون مسول هست و تحت پیگرد قرار میگیره

Rezash
December 4th, 2016, 20:36
سلام
یک شکایت ساده بکنید
اما برای پیگیری گوشی مفقوی خیلی راحت با هزینه اندک از اپراتورها کمک بگیرید. در صورت شناسایی گوشی توسط اپراتور در شبکه با نامه قضایی میتونید اطلاعات رو بدست مراجع قضایی برسونید.
https://irancell.ir/portal/home/?131601/%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%81%D9%82%D9%88%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%87
https://www.mci.ir/mobile-tracking

- - - Updated - - -

به صورت عادش سکایت کردیم 2 ماهه پیدا شد
روش پیدا کردنم این طوری هست که imei گوشی رو میزارن روی مانیتور
تا یک سیم کارت روش گزاشته بشه ئوشخص میشه فلان شماره روی این سریال گزاشته شده
اون سیم کارت که روی گوشی گزاشته شده به نام هر کسی باشه ایشون مسول هست و تحت پیگرد قرار میگیره

شکایت رو باید پیگیرش باشید !
یکی از بستگان گزارش سرقت ماشین داد و شکایت کرد.
بعد از یک هفته از طریق یکی از آشناها در اداره پیگیری کردیم دیدیم هنوز حتی در سیستم پلاک ماشین رو سرقتی اعلام نکردند !!! ولی با پیگیری مداوم بعد از ۲ ماه پیدا شد

babelirani
December 4th, 2016, 21:11
سلام. داستان این بچه‌های بالا چیه!؟:دی
چرا مساله رو انقدر میپیچونید؟! شما میرید یه شکایت میکنید و از مقام قضایی مجوز ردگیری گوشی رو میگیرید.
imei گوشی از روی جعبه خونده میشه و به تمام اپراتورها اعلام میشه. به محض روشن شدن گوشی شماره سیم‌کارت فعال روی گوشی و همچنین موقعیت جغرافیایی با تکنیک CTT به دست میاد و به پلیس اعلام میشه.
البته گوشی‌های اینچنینی که لوازم تعمیرشون به وفور یافته میشه رو بعد از به سرقت رفتن imeiشون رو تغییر میدن که امیدوارم در مورد شما چنین موردی رخ نداده باشه.
من دوستی داشتم در این بخش کار میکرد تقریبا میگفت گوشی هایه پیدا شده معمولا ۹۰٪ شو خودشون برمیدارن از این درصد هم هر بار ۱-۲ تا میدن به سرباز ها

مگر اینکه چی بشه که گوشی به شما داده بشه اونم معمولا کسایی هستن که خیلی اطلاعات گوشی براشون مهمه و خیلی دنبالشن

k-pax
December 4th, 2016, 21:34
والا گوشی من دزیدن رفتم شکایت کردم

دادگاه نامه داد به ایرانسل و همراه اول برای ردیابی بعد از یک سال هیچ خبری نشید ! هیچ ردی ازش پیدا نشد !

Sajad
December 4th, 2016, 21:37
***ا عاقلتر از این حرفها هستند که سریع سیم کارت بذارن ولی اینم برای سیم کارت همراه اول https://www.mci.ir/mobile-tracking
امیدوارم که گوشیتون رو پیدا کنید :105:

karjoo
December 4th, 2016, 22:00
شکایت کن
5ت خرجش بیشتر نیست
من گوشیم گم شد شکایت کردم 1 ماهه پیدا شد و ازطرف گرفتمش
شانسیه
ولی حتما شکایت کن

Ringmoon
December 4th, 2016, 22:01
سلام
تقریبا 50 50 هست دقیقا همینطور که دوستان گفتن اول باید شکایت کنید بعد از اون بهتون نامه میدن باید ببرید مرکز اصلی اپراتور ها نه نمایندگی های فروش بعد از اونم اگه طرف زیاد حرفه ای نباشه احتمالا فقط گوشیو ریست کرده بعدش هم فروخته که اگه اینطور باشه پیدا میکنید همین، بعضی دوستان زیادی قضیرو جنایی کردن به نظرم برید دنبالش شاید پیدا بشه.

karjoo
December 4th, 2016, 22:04
100 درصد دروغه
گوشیرو که اونا نمیگیرن
پیدا بشه نامه میدن شما میری کلانتری و دادگاه با اون طرف روبرو میشی
مگه کشکیه گوشی روبردارن ررای خودشون
بعدم گوشی بدون کارتون به چه دردشون میخوره
الکی بدون اطلاع حرف نزنید لطفا

من دوستی داشتم در این بخش کار میکرد تقریبا میگفت گوشی هایه پیدا شده معمولا ۹۰٪ شو خودشون برمیدارن از این درصد هم هر بار ۱-۲ تا میدن به سرباز ها

مگر اینکه چی بشه که گوشی به شما داده بشه اونم معمولا کسایی هستن که خیلی اطلاعات گوشی براشون مهمه و خیلی دنبالشن

- - - Updated - - -

100 درصد دروغه
گوشیرو که اونا نمیگیرن
پیدا بشه نامه میدن شما میری کلانتری و دادگاه با اون طرف روبرو میشی
مگه کشکیه گوشی روبردارن ررای خودشون
بعدم گوشی بدون کارتون به چه دردشون میخوره
الکی بدون اطلاع حرف نزنید لطفا

vahab00
December 4th, 2016, 22:58
آقا کارتون ببر دادسرا راحت شکایت میکنی
گوشی معمولی رو پیدا کردن برای دوستم
اینکه اندرویده و...

spalisp
December 4th, 2016, 23:00
سلام . نه برادر اصولا که پیدا نمیشه مگه اینکه سارقش حرفه ای نباشه چون گوشی های سرقتی رو سریع سریالش رو مسوزونن و دیگه به هیچ عنوان قابل پیگیری نیست و بعدش میارن دم پاساژ علاء الدین و میفروشن . گوشی من رو هم حدود 7-8 ماه پیش ***یدند ولی پیدا نشد . شانسی هست بستگی به سارقتون داره

HRE2012
December 5th, 2016, 21:18
سلام خدمت دوستان
چند مدت پیش گوشی یکی از دوستامو ***یدن الان بعد چند مدت طرفو پیدا نکردن فقط ***ه سیم کارت میزاره رو گوشی بعد زنگ میزنه به یک نفر دیگه
الان دادگاه این طرفو گرفته و پوله گوشیو ازش گرفتیم به همین سادگی .حتما پیگیری کن
طرف کافیه سیم کارت بزاره.آمارشو در میارن

cacodemon
December 6th, 2016, 08:23
نظرات و خوندم بعضا یا خواستن جک بگن یا ....

میرید کلانتری شکایت میکنید به همراه جعبه گوشی
به تعداد اپراتور ها نامه میدن همراه اول ایرانسل و رایتل و....
نامه هارو به اپراتور ها میدید اونا میزارن توی لیست
-- اپراتور تا 1 ماه مانینتور میکنه اگر سیم کارتی توی اون گوشی باشه چون در زمان رجیستر شدن گوشی روی برج مخابراتی imei دریافت میشه پس سریال و شماره سیمکارت با هم ارتباط پیدا میکنن
صاحب سیمکارت به مراجعی قضایی معرفی میشه
هر دو به دادگاه احضار میشید
قاضی از دارنده تلفن میخواد مدارک خرید مثل فاکتور و ... ارائه بده اگر بتونه بده میرن سراغ کسی که فاکتور داده ولی اگر نتونه خودش مقصر شناخته میشه
شما گوشیو میگیری حتما
ولی بسته به قاضی برای طرف حکم میزنن و خسارت هم شاید بتونید بگیرید

ولی موارد اشکال
- فقط یک ماه شماره سریال مانیتور میشه (شاید یک ماه و بیشتر کرده باشن ولی نمیدونم) پس بعد دوره مونیتور دیگه چک نمیکنن
- اگر ***یده نشده باشه و گم شده باشه پیدا نمیشه چون کسی سیم نمیزاره توش
- قاضی ها با ملایمت برخورد میکنن در این موارد گوشیو میگیرن ولی طرف آه و ناله کنه ولش میکنن که حرص ادم درمیاد
- اگر قابلیت این باشه سریال چنج بشه هم احتمال پیدا شدن به صفر میل میکنه