PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار گوگل به سایت های متقلب !!!

IFACO.Net
December 6th, 2010, 00:26
مقامات گوگل به ضعف جستجوگر خود در زمينه رتبه بندي نتايج جستجو اعتراف كردند.

به گزارش فارس به نقل از اينفورميشن ويك، Amit Singhal يكي از مهندسان گوگل در وبلاگ خود تاييد كرده كه برخي شركت هاي تجاري و افراد تلاش مي كنند نتايج جستجوگر گوگل را دستكاري كنند تا لينك هاي مربوط به سايت هاي وابسته به آنها در صفحه اول نمايش داده شود و اين در حالي است كه بسياري از اين سايت ها تبليغاتي بوده و فاقد نتايج مفيد و قابل استفاده براي كاربر هستند.

به گفته وي، عليرغم تلاش گوگل، حذف اين لينك هاي مزاحم از نتايج جستجو به علت پيچيده تر شدن تكنيك هاي به كار رفته براي فريب اين موتور جستجو كار دشواري است.

البته وي وعده داده كه به منظور تنبيه افرادي كه از چنين روش هايي استفاده مي كنند تلاش مي شود تا سايت هاي مربوط به آنها از جستجوگر گوگل كنار گذاشته شود.

به گفته وي، الگوريتم جستجوي جديدي در گوگل در حال طراحي است كه سايت هاي فريبنده و غير مفيدي تجاري را شناسايي كرده و آنها را حذف مي كند. هر چند تا تكميل اين الگوريتم راه درازي در پيش است.

abod_black
December 6th, 2010, 01:45
والا ما دستکاری نکردیم.
بزنید انجمن تخصصی سینما ، اولی یا دومی سایت ما میاد:d

taghikhani
December 6th, 2010, 05:06
خدا خیرشون بده. خسته شدیم از این سایتهای مزخرف

delta
December 6th, 2010, 08:25
خدا خیرشون بده. خسته شدیم از این سایتهای مزخرف

نه تنها خیرشون بده بلکه واقعا باعث شده کلی سایت مفید واقعی نتونن رتبه بگیرند و تو ته صف گیر کنند! مطالب سایت ما رو وقتی میگردی صد تا سایت میاد که همشون تبلیغاتی هست!

1eng.ir
December 6th, 2010, 09:36
والا ما دستکاری نکردیم.
بزنید انجمن تخصصی سینما ، اولی یا دومی سایت ما میاد:d
تبلیغ میکنی ؟! :دی
نه چهارمی!
1. cine-7.net
2. forum.persiantools.com/t121706-post3190829.html
3. forum.4dl4.com
4. 3.cinema7.net/thread3601.html
رو سئوش خوب کار نکردی :) بده بروبکس vbskin (بهرام) یه سر و دستی روش بکشه ;)

iNicz.Com
December 6th, 2010, 09:55
ممد جان سئو که کاری نداره- باور نداری تو google پایین هارو یزن ببین من کدام page هستم <):)

فروش سرور اختصاصی
فروش سرور مجازی
فروش هاست
----
فروش سرور اختصاصی المان
فروش سرور اختصاصی فرانسه
فروش سرور اختصاصی آمریکا
......

abod_black
December 6th, 2010, 19:02
تبلیغ میکنی ؟! :دی
نه چهارمی!
1. cine-7.net
2. forum.persiantools.com/t121706-post3190829.html
3. forum.4dl4.com
4. 3.cinema7.net/thread3601.html
رو سئوش خوب کار نکردی :) بده بروبکس vbskin (بهرام) یه سر و دستی روش بکشه ;)

اینجا که همه مدیر سرورن واسه کی تبلیغ کنم :دی

تازه اول بودیم هی چیلتر میکنند هی عقب میمونیم تا دوباره برسیم جلو.:d
این سئو هم دادم یکی تنظیم کرده ولی مطمئن نیستم خوب بوده یا نه.

دوستانی که انجمن (VBulletin) دارند و میخوان تو گوگل خوب بیان بالا تو تنظیماتش کلمه کلیدی وارد کنن که خیلی تاثیر داره.:53:

MihanServer.com
December 6th, 2010, 19:12
منم این لینک ها خیلی اذیت کرده مخصوصا جدیدا خیلی رشد داشته امیدوارم یه راه حلی براش اکی کنند تا از شر این سایت ها خلاص شیم [-(

hiss
December 6th, 2010, 22:35
دوستان میتونن اینجا گزارش سایت هایی که اسپم هستن در واقع بدن .
https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=fa&pli=1

mr.bahram
December 6th, 2010, 23:07
جانم فدای گوگل
بلخره این گوگل داره حال بعضی ها رو که از برنامه هایی برای بالا بردن رنگ و غیره استفاده می کنن رو میگیره

kingoftehran
December 6th, 2010, 23:33
جالب هم اینجاست که وقتی می ری توی این سایت های تبلیغاتی اصلا محتوایی ندارد و تازه می فهمی که رکب خوردی مثلا این نیاز روز شورشا در آورده

nasa_de
December 7th, 2010, 00:28
abod_black @

اینجا که همه مدیر سرورن واسه کی تبلیغ کنم :دی

تازه اول بودیم هی چیلتر میکنند هی عقب میمونیم تا دوباره برسیم جلو.:d
این سئو هم دادم یکی تنظیم کرده ولی مطمئن نیستم خوب بوده یا نه.

دوستانی که انجمن (VBulletin) دارند و میخوان تو گوگل خوب بیان بالا تو تنظیماتش کلمه کلیدی وارد کنن که خیلی تاثیر داره.:53:

مسیرش رو میفرمایید ( تازه کار هستیم در امر VB دی: )

abod_black
December 7th, 2010, 13:00
abod_black @

مسیرش رو میفرمایید ( تازه کار هستیم در امر VB دی: )

وقتی MR.Bahram اینجا هست من چیکارم. من هر چی یاد گرفتم از ایشون هست.:67:
این مسیر رو برید.
تنظمیات اصلی انجمن>تنظمیات اصلی انجمن>تنظیمات عمومی>کلمات کلیدی و توضیحات سایت
و کلمات را با , از هم جدا کنید.

موفق باشید.

mr.bahram
December 7th, 2010, 13:51
این مسیر رو برید.

موفق باشید.

عبود جان این حرفا چیه برادر
من هم در خیلی از موارد شاگردی بیش نیستم

nasa_de
December 7th, 2010, 14:06
این مسیر رو برید.

موفق باشید.

به mr.bahram زحمت ها دادیم که خدا میداند . :)

__________________________________________________ _________

کاش میشد یک فکری هم به حال این سایتهای افزایش رنک و ... کرد.
قبلا یک صفحه بود که در اون ریپورت میشد داد.
بعضی از سایت ها هم هستند که کلی کلمات کلیدی نا مرتبط قرار میدن و در صفحات اول هستند.
جالب اینجاست که این کار بیشتر تو سایت های فارسی زبان میبینم , سایت های انگلیسی کمتر دیدم به این شکل , اگر هم دیده باشم گوگل خودش بهم از طریق گوگل آلرت ریپورت میده.

hostgozar
December 7th, 2010, 15:21
گوگل واقعا توپه،دمش گرم.واقعا اگه گوگل نباشه همه تو مارامون مي مونيم >:d<

hubakht
December 7th, 2010, 21:04
ايشالا زودتر درستش كنه ، واقعن بعضي هاشون هيچي هيچي ندارن!
يا آموزش بستن شال و روسريه يا فروش dvd

rozdata
December 7th, 2010, 21:40
یه دومین مسخره که این روزا خیلی تو سرچ ها بهش برخورد میکنم و واقعا محتوا نداره هنوز 2 ماه از ثبتش نگذشته که زیر 900 ایران شده #-oX-(/:):-w:-|

abod_black
December 9th, 2010, 19:35
من تو یه چیزی موندم.
من انجمن دارم و کاربرای آنلاین و کاربران 24 ساعت گدشته بازدید کردند رو با یک انجمن دیگه که مقایسه میکنم بیشتره. من این مقایسه رو یک ما انجام دادم، رنک من آروم میفت جلو ولی رنک اون انجمن فلفل خورده بود و دوبل میرفت جلو.
بازدیدش نصف من نیست ولی رنکش بیست و خورده ایی هزار هستش.

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

عبود جان این حرفا چیه برادر
من هم در خیلی از موارد شاگردی بیش نیستم

خواهش میکنم بهرام جان ، شما خیلی بهم کمک کردید.
ازتون واقعا سپاسگذارم.

nasa_de
December 9th, 2010, 22:06
من تو یه چیزی موندم.
من انجمن دارم و کاربرای آنلاین و کاربران 24 ساعت گدشته بازدید کردند رو با یک انجمن دیگه که مقایسه میکنم بیشتره. من این مقایسه رو یک ما انجام دادم، رنک من آروم میفت جلو ولی رنک اون انجمن فلفل خورده بود و دوبل میرفت جلو.
بازدیدش نصف من نیست ولی رنکش بیست و خورده ایی هزار هستش.

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

خواهش میکنم بهرام جان ، شما خیلی بهم کمک کردید.
ازتون واقعا سپاسگذارم.

شاید لینک هایی به اون سایت داده شده زیاده

abod_black
December 9th, 2010, 22:27
شاید لینک هایی به اون سایت داده شده زیاده

همش این خرید پستی های چرت هست که اصلا ربطی به سرچی که میکنی نداره.
فک کنم یک میلیون تگ کذاشتن.

Ariya
December 9th, 2010, 23:26
مقامات گوگل به ضعف جستجوگر خود در زمينه رتبه بندي نتايج جستجو اعتراف كردند.

به گزارش فارس به نقل از اينفورميشن ويك، Amit Singhal يكي از مهندسان گوگل در وبلاگ خود تاييد كرده كه برخي شركت هاي تجاري و افراد تلاش مي كنند نتايج جستجوگر گوگل را دستكاري كنند تا لينك هاي مربوط به سايت هاي وابسته به آنها در صفحه اول نمايش داده شود و اين در حالي است كه بسياري از اين سايت ها تبليغاتي بوده و فاقد نتايج مفيد و قابل استفاده براي كاربر هستند.

به گفته وي، عليرغم تلاش گوگل، حذف اين لينك هاي مزاحم از نتايج جستجو به علت پيچيده تر شدن تكنيك هاي به كار رفته براي فريب اين موتور جستجو كار دشواري است.

البته وي وعده داده كه به منظور تنبيه افرادي كه از چنين روش هايي استفاده مي كنند تلاش مي شود تا سايت هاي مربوط به آنها از جستجوگر گوگل كنار گذاشته شود.

به گفته وي، الگوريتم جستجوي جديدي در گوگل در حال طراحي است كه سايت هاي فريبنده و غير مفيدي تجاري را شناسايي كرده و آنها را حذف مي كند. هر چند تا تكميل اين الگوريتم راه درازي در پيش است.

چه عجب گوگل غير كارهاي جاسوسي يك كار مفيد انجام داد.

hamed_mp
December 10th, 2010, 01:32
قبلا یه طرحی زده بودن که هر کابری می تونست این سایتها رو شناسایی کنه و در خود سرچ علامت بزنه که دیگه تو سرچ بعدیش نیاد نمی دونم چرا این سری دیگه این امکانات رو در جلوی لینکها نمی بینم
البته دنبالش هم نگشتم ولی در کل مفید بود

این که بخوان کلا جلوی این سایتها رو بگیرن کار بیهوده ای هست ولی با آسان کردن *****ینگ دستی این سایتها توسط خود افراد جستجو گر، می تونند به راحتی این سایتها رو کم کم حذف کنن

nasa_de
December 10th, 2010, 14:29
امروز کل ایندکس های من پرید / هیچ تقلبی نکردم / تا دیروز 2004 تا بود / نمیدونم از چه میتونه باشه / تازه یم هفته هست که سایت مپ رو ثبت کرده بودم / بر میگرده؟ / آیا اگه گوگل جریمه کرده باشه , پیام هم میفرسته؟ :(

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

البته این رو هم عرض کنم که تو پنل webmaster ایندکسی نشون نمیده دیگه اما وقتی ایم سایت رو site:mydomain میزنم حدود 500 تا ایندکس دارم که نسبت به دیروز رشد هم داشته

Skoot
December 10th, 2010, 15:27
دمشون گرم
چیز خوبیه
اینجوری امپراطوری گوگل داره نابود میشه(تا بفهمن نباید ما رو تحریم کنن)

می تونیم ادعا کنیم ما ایرانیها گوگل رو پایین کشوندیم.!!!!

nasa_de
December 10th, 2010, 16:05
دمشون گرم
چیز خوبیه
اینجوری امپراطوری گوگل داره نابود میشه(تا بفهمن نباید ما رو تحریم کنن)

می تونیم ادعا کنیم ما ایرانیها گوگل رو پایین کشوندیم.!!!!

عزیز دل برادر , این فرمایشتون , فرمایشی بود یا عقل مایشی؟

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

طبق مستندات اینجا :
Site removed from the Google index - Webmaster Tools Help (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=40052)

در پنل وبمستر یک پیغامی میاد , اما نیومده. عجیبه. :(

mojtaba_gk671
January 27th, 2011, 23:32
برای سایت های بی فرهنگ در زمینه وب متاسفم امیدوارم روزی برسه که به جای این همه فیلی شدن اشتباه اون سایت های اسپم رو هم فیلی کنند

B2C
February 5th, 2011, 15:20
کسی از دوستان میدونه این کار و چطور و با چه اسکریپتی انجام میدن؟

atilnic
February 5th, 2011, 17:08
کسی از دوستان میدونه این کار و چطور و با چه اسکریپتی انجام میدن؟
بله
با اسکریپت روبو میهن و ...
تو گوگل و سایت های دیگه سرچ کنی پیدا می کنی
ممنون

Sajad
March 14th, 2011, 14:00
به نقل از پایگاه اینترنتی دیجیتال ترند ،شرکت گوگل چندی پیش الگوریتم جستجوی خود را برای بهبود کیفیت جستجو و همچنین حذف کردن وب سایت‌های کم ارزش به روز کرد و حالا شرکت گوگل با یک راهکار جدید که در بروز رسانی موتور جستجوگر خود اعمال کرده است کاربران را در خلاصی از وب سایت‌های کم ارزش و مزاحم یاری کرده است.
این راهکار جدید به این صورت است که کاربران وقتی در نتایج جستجوی خود یک وب سایت را مزاحم و بدون محتوا ارزش یابی کردند به راحتی می‌توانند با زدن گزینه Block در کنار نام وب سایت ،این وب سایت را از فهرست جستجوی خود مسدود کرده و به این ترتیب دیگر در نتایج جستجوی خود آن وب سایت را مشاهده نخواهند کرد.
این کار علاوه بر مزیت بسیار برای کاربران ،یک مزیت بزرگتر نیز برای گوگل در پی دارد و آن این است که این شرکت به صورت کاملا رایگان ،از کاربران در مورد وب سایت‌های کم ارزش نظر سنجی کرده و وب سایتهای در صدر فهرست را از بانک اطلاعاتی خود به صورت کامل حذف می‌کند و در بلک لیست قرار می‌دهد.
در ضمن اگر شما بخواهید که وب سایت‌های مسدود کرده خود را مدیریت کنید و یا اینکه وب سایتی را از لیست سیاه خارج کنید باید در پست الکترونیکی خود لاگین کرده تا بتواندی این فرایند را نیز انجام دهید.
این قابلیت برای تمام کاربران انگلیسی زبان در طی امروز و فردا فعال شده و برای سایر کاربران نیز به تدریج راه اندازی خواهد شد و از نسخه کروم ۹ ،فایر فاکس ۳٫۵ و اینترنت اکسپلورر ۸ به بالا پشتیبانی می‌کند.

Ramin
March 14th, 2011, 14:31
برای ما هنوز فعال نشده .

asdesz
March 14th, 2011, 18:59
یک ترفندی بود برای اینکه این سایت ها را به گوگل معرفی کنید که فراموش کردم ولی منبع ترفندستان بود