PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

Iman.r
December 5th, 2010, 20:40
سلام دوستان

می خواستم راهنماییم کنید که برای ارائه خدمات هاستینگ چه مقدار سرمایه لازمه؟؟؟ و باید از کجا شروع کنم؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنید :53:

Warez-Host.IR
December 5th, 2010, 21:03
با سلام
من مثل بقيه نميگم تو اين راه نيايد بيايد ولي با فكر و هزينه اي كه قبلاً كنار گذاشته ايد بيايد
من هيچ وقت سرور مجازي و نمايندگي را براي شروع پيشنهاد نميكنم
اول بريد سرور مجازي بگيريد چند ماهي خودتون كاركنيد و حرفه اي كه شديد بعد تازه بگيد بسم الله
تو مدتي هم كه سرور مجازي داريد بيخيال فروش هاست بشيد ، چون دردسرش بيشتر هست و اعتبار و آبروتون هم از دست ميره
نصب برنامه ها و كانفيگ اوليه و ... را كه خوب آموختيد بعد يك سرور اختصاي تهيه كنيد و شروع كنيد
سرور اختصاي را هم سعي كنيد نهايت بودجه را براش بزاريد و با 6 گيگ رم شروع نكنيد كه خوب نيست
حداقل از من ميشنويد 10 - 12 گيگ رم داشته باشه سرور و يك پورت مناسب بسته به نياز شما
در انتخاب پردازنده خوب دقت كنيد كه بهترين گزينه را انتخاب كنيد
و ...
به هرحال اگر شروع كرديد انشاا... موفق بشيد

Fracture
December 5th, 2010, 21:38
از رسلری شروع کنید و یا سرور مجازی.

Iman.r
December 5th, 2010, 21:55
دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون
من تا حدی اطلاعات لازم رو دارم و با یه خورده فعالیت مطمئنا اطلاعاتم کامل میشه

کسی سایتی میشناسه که سرورهای اختصاصی خوبی داشته باشه (منظورم سایته خارجیه)
و این که ارتباط با این سایت های خارجی چجوری باید انجام بشه؟

kingoftehran
December 5th, 2010, 22:40
با سلام
از iweb استفاده کنید پشتیبانیش خوب نیست ولی بین مشتریان اعتبار خوبی داره

Iman.r
December 5th, 2010, 23:12
فکر کنم پشتیبانی از همه چیز مهم تر باشه دوست عزیز

asrhosting
December 5th, 2010, 23:31
پیشنهاد صادقانه من که بارها و بارها گفتم : قید هاستینگ رو بزنید و طرفش نیاین !

اگر می خوایین در آمد اینترنتی داشته باشید بهتره یه طراحی وب حرفه ای بشید و یا یه فروشگاه بزرگ بزنید .
تو هاستینگ نیاین چون هر روز یکی از راه می رسه یه قیمتی می ده کار شما خراب میشه . انقدر شرکت بزرگ هم هست که ... به هر حال دلسردتون نمی کنم سود هم داخل هاستینگ زیاد هست ولی دردسر و ... زیاد تره !

انتخاب با خودتون هست