PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل Kick نشدن یوزر ها در IBSng

raminzzz
December 3rd, 2016, 01:28
سلام دوستان وقتتون بخیر
متاسفانه به یکباره کلی مشکل برام پیش اومد ... یوزر ها کیک نمیشند ... بعد از قطع آنلاین نشون میده همچنان ... بعد از اتمام زمان Kill نمیشند ...
با تغییر Check Online مشکل آنلاین موندن و کیک نکردن اوکی شده اما الان بعد از اتمام زمان یوزر ها Kill نمیشند در ضمن باید عرض کنم که 2 تا سرور دارم و به یکباره این مشکل بر روی هر 2 سرور پیش اومده
نکته جالب اینکه تو بخش Console logs این ارور رو میده Invalid return payload: enable debugging to examine incoming payload
فعلاً مشکل kill نشدن خیلی واجب تره به نظرم

- - - Updated - - -

یک چیز جالب فهمیدم
وقتی برای گروه یا کاربر یه تایم مشخص میکنم مثلاً 2 دقیقه بعد از اتمام Kill میکنه اما season time out رو که میزارم رو 120 کیل نمیکنه ... قبلاً مشکلی نداشت چون یه دفعه دیدم یه یوزر نزدیکه 20 دقیقه با اکانت تست آنلاین شده و کیک هم نمیشد ! مجبور شدم از میکروتیک کیک کنم !!
دقیقاً مشکل چیه ؟

raminzzz
December 3rd, 2016, 02:44
مشکل ارور لاگ کنسول هم با پاک کردن لاگ ها حل شد فقط مشکل اینه که Season timeout رو 120 ثانیه میزارم کیل نمیکنه قبلاً مشکلی نداشت !!

hassanshaikhi
December 3rd, 2016, 09:00
ibs خودش کاری انجام نمیده فقط دستورات رو میفرسته سمت میکروتیک و عمل kill شدن اونجا انجام میشه.پس میکروتیک هم یه چک کنید.
توی ibs قسمت ras یوزر پسورد میکروتیک درست وارد شده؟ پورت ssh تغییری نکرده؟ بعد از 120 ثانیه لاگ میکروتیک هم نگاه کنید.
واسه یوزر تست هم مستقیم میتونید توی خود میکروتیک بسازید و season timeout رو همونجا براش تنظیم کنید.

yourhosting
December 3rd, 2016, 11:00
مشکل ارور لاگ کنسول هم با پاک کردن لاگ ها حل شد فقط مشکل اینه که Season timeout رو 120 ثانیه میزارم کیل نمیکنه قبلاً مشکلی نداشت !!

clear + kill بزنید

raminzzz
December 3rd, 2016, 12:33
ibs خودش کاری انجام نمیده فقط دستورات رو میفرسته سمت میکروتیک و عمل kill شدن اونجا انجام میشه.پس میکروتیک هم یه چک کنید.
توی ibs قسمت ras یوزر پسورد میکروتیک درست وارد شده؟ پورت ssh تغییری نکرده؟ بعد از 120 ثانیه لاگ میکروتیک هم نگاه کنید.
واسه یوزر تست هم مستقیم میتونید توی خود میکروتیک بسازید و season timeout رو همونجا براش تنظیم کنید.
سلام من هیچ چیزی رو تغییر ندادم به یکباره این شکلی شد ! بازم چک کردم همه چیز اوکی بود پورت 22 هم برای SSH باز بود ...
چرا وقتی exp time میدم کاربر ها kill میشند اما وقتی Season timeout میدوم نمیشند ... مشکل چیه به نظر شما

- - - Updated - - -

clear + kill بزنید
سلام
ممنون از شما دفعه بعدی حتماً تست میکنم ...

- - - Updated - - -

راستی یک سوال دیگه کاربرام دائماً ارور 691 دریافت میکنند به نظرتون چک آنلاین رو 2000 کنم ؟ عدد 2 بود من به 5 تغییر دادم

raminzzz
December 4th, 2016, 01:38
میشه راهنماییم کنید چطوری تو میکروتیک اکانت بسازم ؟

hassanshaikhi
December 4th, 2016, 01:46
توی ppp/profile یه پروفایل جداگونه ایجاد کنید و تنظیماتش شبیه پروفایل دیفالت باشه بعد قسمت limits محدودیت season timeout براش بذارید only one هم no بذارید تا چندین نفر بتونن وصل بشن بعد توی ppp/secrets یه یوزر بسازید و اون پروفایل جدیدی که ساختید رو بهش بدید.

raminzzz
December 4th, 2016, 02:29
توی ppp/profile یه پروفایل جداگونه ایجاد کنید و تنظیماتش شبیه پروفایل دیفالت باشه بعد قسمت limits محدودیت season timeout براش بذارید only one هم no بذارید تا چندین نفر بتونن وصل بشن بعد توی ppp/secrets یه یوزر بسازید و اون پروفایل جدیدی که ساختید رو بهش بدید.
بله همین کارو کردم ... فقط جسارتاً نگرانی بابت اینکه اینم به مشکل بخوره نداشته باشم ؟ چون تو IBSng نیست بخوام چک کنم یه موقع خدایی نکرده یوهو یه نفر باهاش 1 ساعت آنلاین باشه ... ! این IBSng که خیلی مارو اذیت کرد

hassanshaikhi
December 4th, 2016, 10:06
نه احتمال اینکه اینم به مشکل بربخوره خیلی کم هست چون مستقیم از خود میکروتیک کنترل میشه.