PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد دامنه های رز بلاگ

imaniy
December 3rd, 2016, 01:06
رزبلاگ فک کنم 3 تا دامنه داره این کار باعث سردرگمی گوگل نمیشه یا برای seo بد نیست؟ یا مثالا دامنه اختصاصی هم که بخری وبلاگ بازم با دامنه های قبلی باز میشه باید چه کرد؟ ایا این کار رو کنم خوبه؟ (بیام مثالا دامنه r98.ir و rozblog.ir رو کد ریدایکرت بزنم همه برن به rzb.ir) ایا این کار خوبه؟ یا کلا یه دامنه اختصاصی بخرک 3 تا دامنه رز بلاگ رو ریدایکرت کنم به دامنه اختصاصی !

کلا وبلاگ نویسی تو دنیا چیز معروفی هستش خیلی از سرمایه دار ها خبرنگار ها دکتر ها و... همه وبلاگ نویس هستن ولی متاسفانه تو کشور ها نگاه خوبی نارن همه دوست دارن یایا سایت داشته باشن یا تمام تلاششون رو میکنن یه جوری وبلاگ رو سایت نشون بدن http://forum.soft98.ir/images/smilies/yahoo/22.gif

حتما باکسی رو دیدن که به صورت راندوم یه فال یا جمله زیبا میگه من یه باکس میخاستم که بتونم به جای اینا خودم بهش شعر اضافه کنم و هر دفعه که یکی میاد تو وبلاگم یه شعر تصادفی تو باکس برای کاربر نمایش داده بشه.

در ضمن میخام متنی که نوشته ادامه مطلب رو کاری کنم که تکون بخوره راهی داره؟ مثالا با css ؟

به کسی که کمک کنه یه هدیه کوچیک هم میدم.

ایدی تلگرام من در صورت نیاز :

imaniy

reza7023
December 3rd, 2016, 01:26
درود

در مورد سئوال اول تون : رزبلاگ این امکان رو به شما میده تا تمام ساب دامنه های وبلاگ رو به یک آدرس یا دامنه اختصاصی خودتون انتقال بدید ، البته بهتره روی یک دامین تمرکز کنید .

در مورد سئوال دوم و سوم تون هم باید با یک کدنویس (برای ایجاد باکس) و یک طراح قالب (برای ویرایش css ) صحبت کنید .

در انجمن اسکینک میتونید مطرح کنید .

موفق باشید