PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکن رنگی کارت ملی برای ای پی اختصاصی

alirad
December 2nd, 2016, 23:12
من به هاستم درخواست ای پی اختصاصی دادم(واسه نصب ssl که از Let's Encrypt میخوام بگیرم) میگه باید اسکن رنگی کارت ملی بدی.آیا این کار قانونیه؟برای شما پیش اومده؟

auuob
December 2nd, 2016, 23:20
سلام.

در صورتی که خواستین در هر سایتی کارت ملی و مدرک دیگه ای ارسال کنین ، حتما روی اون بنویسین "جهت ارایه به سایت site.com".
که هم از مدرکتون در جاهای دیگه سو استفاده نشه. هم اگر اتفاقی افتاد بتوان پیگیری کرد

irhost.net
December 2nd, 2016, 23:21
من به هاستم درخواست ای پی اختصاصی دادم(واسه نصب ssl که از Let's Encrypt میخوام بگیرم) میگه باید اسکن رنگی کارت ملی بدی.آیا این کار قانونیه؟برای شما پیش اومده؟

سلام خدمت شما بله امکان این درخواست وجود دارد .

هر سایت برای خود قانونی دارد . که طبق قوانین درج شده در سایت فعالیت می کند .

بنظر شخصی بنده این کار درست می باشد . چراکه ممکن از مشتری با سرویس یا ایپی یا هر محصول دیگری دست به خلاف و کلاهبرداری زند . معمولا مدارک دریافت می شود تا اگر با مشتری به مشکل خوردن از مشتری مدرکی سندی .... داشته باشند ....

امیدوارم توجیح شده باشید.

موفق سربلند باشید

alirad
December 2nd, 2016, 23:23
سلام.

در صورتی که خواستین در هر سایتی کارت ملی و مدرک دیگه ای ارسال کنین ، حتما روی اون بنویسین "جهت ارایه به سایت site.com".
که هم از مدرکتون در جاهای دیگه سو استفاده نشه. هم اگر اتفاقی افتاد بتوان پیگیری کردبله من این کارو میکنم ولی زیاد فایده نداره حداقل نمی ذاره سیاه سفید بفرستیم.ولی در کل این درخواست اونا قانونیه؟اگه اسکن جعلی بدیم چی؟(البته درصورتی که درخواستشون قانونی نباشه)

525214
December 3rd, 2016, 00:24
http://www.cyberpolice.ir/information/42961

alirad
December 3rd, 2016, 00:31
http://www.cyberpolice.ir/information/42961تشکر.حالا اگه کارت ملی جعلی بفرستم همین پلیس فتا نگه چرا جعلی فرستادی؟

525214
December 3rd, 2016, 13:54
تشکر.حالا اگه کارت ملی جعلی بفرستم همین پلیس فتا نگه چرا جعلی فرستادی؟
اونش رو نمیدونم دیگه.
میتونید به استناد این لینکی که دادم به سرویس دهنده بگید کارشون قانونی نیست و مجبور نیستین اسکن کارت ملی بدین بهشون!

learn30t
December 3rd, 2016, 14:00
تشکر.حالا اگه کارت ملی جعلی بفرستم همین پلیس فتا نگه چرا جعلی فرستادی؟

مطمعناً این کار جرمه ، شما داری شخصیت یکی دیگه رو جعل میکنی

ماده 2- اشخاص زیر به حبس از 91 روز تا یک سال و یا به پرداخت جزای نقدی از 200/000 ریال تا 1/000/000 و یا به هر دو مجازات محکوم می شوند.

ب- ... و یا از شناسنامه دیگری خواه صاحب آن زنده و یا مرده باشد به نام هویت خود استفاده نمایند.

lemo1996
December 3rd, 2016, 17:48
سلام

در صورتی که هاست سایتتون ایران باشه ، ممکنه این درخواست رو کنند ، با توجه به اینکه Whois ای پی ها به نام اون شرکت باشه و جهت جلوگیری از سوِء استفاده و یا در زمانی که مشکلی پیش بیاد بتونند به فتا گزارش بدن .

ولی برای سرویس های خارج از کشور که به نام دیتاسنتر هستند این کار معمولا اتفاق نمیافته .

خیلی چیز عجیبی نیست این مورد ، هر سرویس دهنده قوانین خاص خودشون برای حفظ امنیتی سرویس هاشون داره .

AMIB
December 3rd, 2016, 18:08
برای تهیه‌ی SSL اگر سرور شما امکان SNI داشته باشه برای نصب SSL نیازی به IP اختصاصی و پرداخت وجه اضافه ندارید
بهشون اطلاع بدید که این نرم‌افزارشون رو به روز کنن و SNI رو فعال کنن
اگر قبول نکردن می‌تونید از شرکت‌های دیگه که این امکان روشون فعال هست استفاده کنید و هزینه اضافی پرداخت نکنید

با امکان جدید cPanel و Let's Encrypt رمزگزاری ارتباط سرور و مشتری کاملا رایگان شده