PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید تحریم ها و افزایش قیمت دلار به بالای 3900 تومان

rouhallah
December 2nd, 2016, 23:11
سلام
با توجه با تمدید تحریم ها و قطعی شدن ان، قطعا بهانه برای افزایش دلار ایجاد شده است
به نظر من قیمت دلار افزتیشخیلی زیادی خواهد داشت

چه کنیم با افزایش قیمت دلار؟

alirad
December 2nd, 2016, 23:20
بزرگوار چرا اینجوری تیتر میزنید؟ مثل اینکه بدتون نمیاد دلار 5000 بشه

alimosavi
December 2nd, 2016, 23:23
نترس عزیز . ما ملتی هستیم که خوب سازگاری پیدا می کنیم . از حمله اسکندر مقدونی و مغول ها تا تحریم و دلار 5 تومنی به قول شما ....

armin.rf
December 2nd, 2016, 23:23
سلام
با توجه با تمدید تحریم ها و قطعی شدن ان، قطعا بهانه برای افزایش دلار ایجاد شده است
به نظر من قیمت دلار افزتیشخیلی زیادی خواهد داشت

بهاش 100 درصد زیاد میشه اما بعید میدونم به 5000 تومن برسه !
تایتل خوف انگیز بود :d

irhost.net
December 2nd, 2016, 23:28
سلام
به نظر من قیمت دلار افزتیش خیلی زیادی خواهد داشت

سلام خدمت شما ...

والا ما نمیتونیم کاری انجام بدیم فقط باید دعا کنیم . نزر کنیم بلکه درست بشه در غیر این صورت باید بسوزیم و بسازیم .

farshid17
December 2nd, 2016, 23:36
بزاريد بهتون يه چيز بگم فردا قيمت دلار و درهم سقوط ميكنه شايد بگيد چرا بخاطر اوپك كه به تمام كشور گفته توليد نفت بيارن پايين و قيمت نفت رفته بالا از پنج شنبه و ايران اجازه بهربرداري بيشتري نسبت به قبل گرفته و اينجاست كه قيمت دلار و درهم دست دولت ميفته اگه دولت بخواد ميتونه دلار به زير 3000 هم برسونه

Rezash
December 2nd, 2016, 23:37
نترس عزیز . ما ملتی هستیم که خوب سازگاری پیدا می کنیم . از حمله اسکندر مقدونی و مغول ها تا تحریم و دلار 5 تومنی به قول شما ....

کاش فقط سازگاری بود ! دلار بشه ۵ تومن بالای ۵ میلیون جک جدید می سازیم !

auuob
December 2nd, 2016, 23:47
امیدوارم تجربه و درسی بشه............

masteryi
December 2nd, 2016, 23:53
کاکو این چه عنوانیه !
سکته کردم :-|

ColdWorld
December 3rd, 2016, 00:01
برادر خواهش میکنم ازت لطفاً عنوان درست انتخاب کنید اینطوری به انجام این کار دامن میزنید و مردم رو به شنیدن این نرخ هم عادت میدید.

این عنوان رو که دیدم واقعاً نگران و اذیت شدم!

HNet
December 3rd, 2016, 00:10
10 سال این تحریم بوده حالا تمدید شده.
دلیل منطقی افزایش نداره.

chaishpish
December 3rd, 2016, 00:30
خوب شما میگید چیکار کنیم در زمینه هاستینگ و سرور مجبوریم میخریم،اگر سرور ها و هاستینگ خودمون فیتله نجومیشونو بکشن پائین همه از سرور های داخلی سرویس تهیه میکنند .

مشکل ما ایرانیا اینه همه چیز رو خارجی میخوایم اینم به خاطر کیفیت اجناس ایرانی هستش که اونم باز به خاطر دلال که نمیزاره جنس داخلی کیفیتش رو بالا ببره.

delta
December 3rd, 2016, 09:07
فدای سرتون..قیمت اگر بالاتر رفت با مشت های گره کرده مشت محکمی بر دهان امریکا خواهیم زد :111:

yasserhost
December 3rd, 2016, 09:53
امروز کاهش خوبی داشته که بازم بد نیست:d

ParsIranic
December 3rd, 2016, 13:18
این ما مردم هستیم که باعث افزایش قیمت های ناگهانی میشویم.
این تحریم ها از قدیم بوده و خبر جدیدی محسوب نمیشود.
زمان دلار 1000 تومانی هم تحریم بودیم ، زمان دلار 5000 تومانی هم همینطور !
به نظر من جو سازی غلط تنها ممکن است باعث این مشکلات شود.
از طرفی همه این مسائل تنها بازی سیاسی سیاست مداران میباشد نه کمتر نه بیشتر !

Raymvnd
December 3rd, 2016, 13:34
درود...قیمت نفت بالا ببره دلار میاد پایین..الانم قیمت دلار ۳۹۰۰ تومان به ۳۷۰۰ تومان کاهش داشته...
احتمالا دولت قیمت رو پایین میاره...

persiancoder
December 3rd, 2016, 13:39
ما همون سرور 300 تومنی رو میخریم گناهه آورسلش گردن عامریکا :104:

Raymvnd
December 3rd, 2016, 13:43
دوستان دنبال هاستینگی باشید که با ارز محلی پرداخت انجام بدهد نه دلار..اینجوری ارزون تر در مقابل دلار در میاد...

hoka
December 3rd, 2016, 14:28
دوستان دنبال هاستینگی باشید که با ارز محلی پرداخت انجام بدهد نه دلار..اینجوری ارزون تر در مقابل دلار در میاد...

هاستینگ که خیر ولی فکر کنم یک دیتاسنتر فقط در آمریکا هست که صاحبش ایرانی هست و با ریال هم میشه پرداخت کرد که اسم نمیبرم البته دوستان میدونن

محمد محمدیی
December 3rd, 2016, 15:13
فدای سرتون..قیمت اگر بالاتر رفت با مشت های گره کرده مشت محکمی بر دهان امریکا خواهیم زد :111:

برادر سر و صورت نزن دیه گران شده

#-o

Meistero
December 3rd, 2016, 20:50
الان مهمترین فاکتور برای فیمت دلار درآمد نفتی دولته .یعنی دولت کمبود ارزی نداشته باشه (که نداره و نخواهد داشت).پس منتظر افزایش چند سد دلاری نداشته باشید.
ولی عوامل دیگه ای هنوز وجود دارن مثل عرضه و تقاضا یا روی کار اومدن دولت ترامپ که بطور قطع فشار روی ایران رو خواهد افزود! الان همین نامشخص بودن وضعیت کشور در رابطه با دولت ترامپ هستش که باعث جهش قیمت شده!

بطور کلی کنترل قیمت ارز (پایین نگه داشتن عمدی)و پیش گیری از مکانیسم بازار کار نادرستی بوده و هست و خواهد بود.حتی اگر بعضی از ماها ضرر کنیم ولی در نهایت کشور سود میبره!

mizban97
December 3rd, 2016, 21:09

این همه مشت زدیم چیزی عوض شد ؟:59:

rouhallah
December 27th, 2016, 22:34
سلام
من روزی که این تاپیک را با عنوان تمدید تحریم های و افزایش قیمت دلار به بالای 5000 تومان زدم
خیلی ها پیام دادند چه سودی می بری از افزایش قیمت دلار
قطعا من هیچ بردی نخواهم کرد
قیمت ها هر چی بالاتر بره اول فروشنده ضرر میکنه

ما تمامی سرویس هامون وابسته ارز است و قیمت ها را مجبوریم افزایش بدیم
خیلی از دوستان تمدید نمی کنند و این به ضرر ما است

دولت ها برای اینکه کسری های خودش را جبران کنه ارز را به بازار ازاد منتقل می کنه
پس هرچی ارز گرونتر بفروشه به نفعش هست

فقط من نمی دونم به جا بابک زنجانی کی را قرار دادند تا دلار را ببره بازار ازاد!!