PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن تابعیت کشور های همسایه

P30Amin
December 2nd, 2016, 15:00
سلام

دوستان اگر بخوام برای اینکه در پی پال بتونم اکانت بسازم با مشخصات خودم ناچارا باید تابعیت یک کشور دیگه رو بگیری . مثلا یک شهروند کشور ترکیه هم هستی ...

حالا کدوم کشور های همسایه رو میشه شهروند اون کشور شد؟ آیا اصلا میدن یا اگر میدن هزینه هاش چطوریه و چه شرایطی داره؟

کدوم کشور همسایه بهتره ؟(ترکیه- امارات- ترکمنستان و....)

delta
December 2nd, 2016, 18:25
شهروندی کشورها رو که کلا بیخیال شو.به این راحتی که شهروندت نمیکنند حتی افغانستان!! اما از نظر ارزانی یک سر برو اذربایجان. با 1 میلیون میتونی یک هفته تو کشورشون لذت تمام ببری و از نحوه حساب باز کردن هم مطلع شوی..هم فاله هم تماشا.. تازه بقیه پولم برات میمونه..با اتوبوس برو.. جاذبه های توریستی غیر اسلامی و اسلامی توش زیاده ..هم عیش و نوش و ...
خدایی با این پول بری ایالات خراسان هم پول کم میاری..

P30Amin
December 2nd, 2016, 19:59
شهروندی کشورها رو که کلا بیخیال شو.به این راحتی که شهروندت نمیکنند حتی افغانستان!! اما از نظر ارزانی یک سر برو اذربایجان. با 1 میلیون میتونی یک هفته تو کشورشون لذت تمام ببری و از نحوه حساب باز کردن هم مطلع شوی..هم فاله هم تماشا.. تازه بقیه پولم برات میمونه..با اتوبوس برو.. جاذبه های توریستی غیر اسلامی و اسلامی توش زیاده ..هم عیش و نوش و ...
خدایی با این پول بری ایالات خراسان هم پول کم میاری..

دوست و فامیل دور هم داشته باشی راهی نداره؟ مثلا در ترکیه
خوب نمیخام با مدارک تقلبی باشه باز چند سال دیگه اذیت بشم
یک بار درست کن همیشه ازش استفاده کن

farshid17
December 2nd, 2016, 20:05
دوست عزیز به طرف تابعیت کشور امارت نرید برای گرفتن تابعیت این کشور اولا خیلی سخته دوما یکی از بایدهاش هم اینه که خونه داشته باشه و قیمتش بالا یک میلیون درهم باشه تازه مراحل گرفتن شروع میشه

ولی طبق شنیده هام ترکیه و ارمنستان اسونه ومن پیشنهاد میدم شما ترکیه رو بگیرید

ولی برای حساب پی پال ارزش اینکار هارو نداره

alirad
December 2nd, 2016, 22:04
تا جایی که میدونم پی پال با شخص ایرانی مشکل نداره.با کسایی که توی ایران زندگی میکنن مشکل داره.یعنی اگه یه آمریکایی بیاد و توی ایران زندگی کنه نمیتونه از پیپال استفاده کنه.به خاطر این مهمتر از اینکه بخوای تابعیت یه کشور دیگه رو بگیری اینه که بتونی یه آدرس خارج از ایران به پیپال معرفی کنی که اگه فامیل دارید خارج که مشکلی نیست اگه نداری باید بیفتی دنبال خونه خریدن توی کشورهای همسایه(اگه بشه.که میدونم توی ترکیه میشه.که اگه خونه بخری کم کم تابعیت هم بهت میدن) یا خونه اجاره کردن(که خیلی سخته باید ویزای کار بگیری و ....)بعدشم که میدونی دیگه از ایران نباید بری توی حسابت و اینا...... در کل بیخیال بشی بهتره

alimosavi
December 2nd, 2016, 22:15
پیپال دیگه در ترکیه فعالیتی نداره . ...

esmaeil95
December 2nd, 2016, 22:37
پیپال تابعیت رو تحریم نمیکنه مکان زندگی تحریم هست حتی یک فرد امریکایی ساکن ایران باشه اجازه استفاده از خدمات مالی پی پال نداره

+تابعیت گرجستان حدود 200-300 ملییون و 3-4 سال
+تابعیت ترکیه خرید ملک + حظور حداقل 5 سال د 7 سال در ترکیه بدون اجازه کار بجز هزینه ملک و هزینه زندگی حدود 100 ملییون و زمان 7 تا 8 سال
+تابعیت عراق حدود 200 تا 300 ملییون سرمایه گزاری 2 تا 3 سال
+آزبایجان شرایط بسیار سخت و عملا نمیشه
+روسیه سرمایه گزاری 2 تا 3میلیارد بین 5 تا 10 سال

P30Amin
December 3rd, 2016, 08:19
پیپال دیگه در ترکیه فعالیتی نداره . ...

چرا به ترکیه هم خدمات نمیده؟ از قبل این طور بود یا جدیدا این مشکل پیش اومده براشون؟

پیپال تابعیت رو تحریم نمیکنه مکان زندگی تحریم هست حتی یک فرد امریکایی ساکن ایران باشه اجازه استفاده از خدمات مالی پی پال نداره

+تابعیت گرجستان حدود 200-300 ملییون و 3-4 سال
+تابعیت ترکیه خرید ملک + حظور حداقل 5 سال د 7 سال در ترکیه بدون اجازه کار بجز هزینه ملک و هزینه زندگی حدود 100 ملییون و زمان 7 تا 8 سال
+تابعیت عراق حدود 200 تا 300 ملییون سرمایه گزاری 2 تا 3 سال
+آزبایجان شرایط بسیار سخت و عملا نمیشه
+روسیه سرمایه گزاری 2 تا 3میلیارد بین 5 تا 10 سال

ازکجا این اعداد و ارقام رو میگید؟
منبع؟
یا طبق تجربه و شنیده هاتونه.

alimosavi
December 3rd, 2016, 08:23
از چندماه پیش دیگه به ترکیه خدمات نمی ده

P30Amin
December 3rd, 2016, 08:33
از چندماه پیش دیگه به ترکیه خدمات نمی ده

عجیبه این آمریکا هم هر روز رنگ عوض میکنه برا خودش !

یعنی یکی مثلا 5 سال پیش توی ترکیه اکانت پی پال ساخته و اعتبار خوبی داره و داشته کار میکرده برای اون رو هم قطع میکنن؟

کویت قطر عربستان اینا وضعیت گرفتن تابعیتشون چطور هست؟ یک دوستی از توشون مثلا پیدا کنی بگی اجاره میشینم اونجا اینم خونم
ترفندی نمیشه زد به این صورت؟
به غیر از اینکه خونه داشته باشی مبلغ گزافی هم میگیرن؟

sarvar
December 3rd, 2016, 08:47
چرا به ترکیه هم خدمات نمیده؟ از قبل این طور بود یا جدیدا این مشکل پیش اومده .
سلام
پي پال كلا حساب هاي كه از تركيه باز شده بود بست و ديگه اجازه باز كردن حساب هم نميده به شهروندان تركيه
البته فكر كنم به درخواست خود تركيه بوده

alimosavi
December 3rd, 2016, 08:57
برو دانشجو شو . اونوقت فکر کنم بتونی باز کنی .

kavoshco
December 3rd, 2016, 09:03
عجیبه این آمریکا هم هر روز رنگ عوض میکنه برا خودش !

یعنی یکی مثلا 5 سال پیش توی ترکیه اکانت پی پال ساخته و اعتبار خوبی داره و داشته کار میکرده برای اون رو هم قطع میکنن؟

کویت قطر عربستان اینا وضعیت گرفتن تابعیتشون چطور هست؟ یک دوستی از توشون مثلا پیدا کنی بگی اجاره میشینم اونجا اینم خونم
ترفندی نمیشه زد به این صورت؟
به غیر از اینکه خونه داشته باشی مبلغ گزافی هم میگیرن؟

طبق تصمیم دولت ترکیه این اتفاق افتاده و امریکا و paypal هیچ نقشی در این جریان ندارن ...

- - - Updated - - -

برو دانشجو شو . اونوقت فکر کنم بتونی باز کنی .

یکی از اقوام امریکا دانشجو هست ، pp گرفته درست ، اما شدیدا لیمیت هست و تحت نظر (فقط تراکنش های محدود و مربوط به امور روزمره و دانشجویی)

P30Amin
December 3rd, 2016, 09:17
درسته ترکیه گفته به پی پال که باید بومی بشی ولی اونا هم قبول نکردن.

ترکمنستان هم گزینه خوبی هست برام- یک کشور آرام و بی طرف و دنبال دردسر نیستن اصلا.
منتها میگن فقط میتونی پرداخت کنی دیگه نمیتونی پول دریافت کنی .
کسی اطلاع داره؟

Raymvnd
December 3rd, 2016, 13:45
درود...ارمنستان فقط به ارمنی های کشورهای جهان به راحتی تابعیت شهروندی می دهد...
برای ایرانی ها باید توی ارمنستان خونه بخرید یا سرمایه گذاری کنید و چند سال اقامت تابعیت شهروندی میده..

hoka
December 3rd, 2016, 13:48
درود...ارمنستان فقط به ارمنی های کشورهای جهان به راحتی تابعیت شهروندی می دهد...
برای ایرانی ها باید توی ارمنستان خونه بخرید یا سرمایه گذاری کنید و چند سال اقامت تابعیت شهروندی میده..

زبونم لال یکی بره بگه میخوام ارمنی شم قضیه چطوری میشه ؟

Raymvnd
December 3rd, 2016, 13:53
زبونم لال یکی بره بگه میخوام ارمنی شم قضیه چطوری میشه ؟
عمرا بتونی ارمنی شی...
زبان ارمنی ۵ زبان سخت دنیاست و کسی نمیاد برای یاد گرفتن ارمنی وقت بزاره...

Ashkankamangar.ir
December 3rd, 2016, 14:31
اقامت تحصیلی بگیرید برای مالزی یا کشورهای همسایه و میتونید هم درس بخونید هم اکنت دارید

- - - Updated - - -

اقامت تحصیلی بگیرید برای مالزی یا کشورهای همسایه و میتونید هم درس بخونید هم اکنت دارید

hoka
December 3rd, 2016, 14:35
عمرا بتونی ارمنی شی...
زبان ارمنی ۵ زبان سخت دنیاست و کسی نمیاد برای یاد گرفتن ارمنی وقت بزاره...

من که نه عزیز :)

در مجموع تغییر دین رو گفتم زبونم لال یکی انجام بده مگر نه مسیحی از هر نژاد و زبونی هست ربطی نداره

Ashkankamangar.ir
December 3rd, 2016, 14:35
یکی از اقوام امریکا دانشجو هست ، pp گرفته درست ، اما شدیدا لیمیت هست و تحت نظر (فقط تراکنش های محدود و مربوط به امور روزمره و دانشجویی)

همچین چیزی نیست دوس عزیز من اینجا دوستی دارم براش ساب باز کردم و کارت بانکی دانشجوییشو اد کرد و الان حتی پیپالش صفر هم هست اجازه ی خرید داره و 8 ماهه داره استفاده میکنه بدون مشکل

Raymvnd
December 3rd, 2016, 14:44
من که نه عزیز :)

در مجموع تغییر دین رو گفتم زبونم لال یکی انجام بده مگر نه مسیحی از هر نژاد و زبونی هست ربطی نداره
تغییردین نیازی نیست...
فقط زبان بلد باشید که بتونید با شهروندان این کشور در ارتباط باشید...

P30Amin
December 3rd, 2016, 14:53
ترکمنستان رو کسی خبر نداره؟
میگن میشه حساب باز کرد ولی فقط میتونی پرداخت کنی و نمیتونی پول دریافت کنی

مگر وقتی حساب پی پال که باز میکنی توی همون حساب پی پالت نمیتونی پول دریافت کنی یا خرید کنی با همون اکانت پی پالت؟

Ashkankamangar.ir
December 3rd, 2016, 14:56
ترکمنستان رو کسی خبر نداره؟
میگن میشه حساب باز کرد ولی فقط میتونی پرداخت کنی و نمیتونی پول دریافت کنی

مگر وقتی حساب پی پال که باز میکنی توی همون حساب پی پالت نمیتونی پول دریافت کنی یا خرید کنی با همون اکانت پی پالت؟
دوست عزیز گرفتن اقامت کشورها اصلا راحت نیست من نمیفهمم بعضی از دوستان چه راهنمایی هست میکنند
الان برای شما تنها راه یا سفر توریستی یا اقامت تحصیلی هست تا بتونید حساب بانکی باز کنید و پیپال قانونی بگیرید

sadecohost
December 3rd, 2016, 15:04
سلام

ترکیه رو کلا فراموش کنید چون پیپال فعالیتشو ادامه نمیده اونجا.
ارمنستان رو هم فراموش کنید چون امکاناتی که اکانتتون خواههد داشت یک هزارم یک اکانتی هست که اصولا دارید ! (مثلا امکان Request payment ندارید :|)
ترکمنستان رو یه مدت برید مثلا برای تفریح, همون مدت میتونید با ادرسی که هستید (ترجیحا خونه اجاره کنید بجای هتل.) بدید به پیپال, یه مدتیم فعالیت کنید همونجا دیگه موردی نخواهد بود.
به هیچ وجه دنبال "اقامت" نباشید چون هزار جور دردسر و هزینه داره و واقعا برای یه اکانت پیپال به صرفه نیست ! با همون ویزا مسافرتی کارتون رو حل کنید.
همچنین, بعضی بانکها هستند که کارت میدن بدون نیاز به اقامت. (ارمنستان و مالزی که اینجوری بود. ترکمنستان رو اطلاع ندارم) از همونها سعی کنید یه کارت بگیرید. اصولا حدود 150-200هزارتومن میگیرن. اگر هم کارت ندادن, با یه TravelEZ هم میتونید اکانتتون رو وریفای کنید.

پیروز باشید

P30Amin
December 3rd, 2016, 15:46
سلام

ترکیه رو کلا فراموش کنید چون پیپال فعالیتشو ادامه نمیده اونجا.
ارمنستان رو هم فراموش کنید چون امکاناتی که اکانتتون خواههد داشت یک هزارم یک اکانتی هست که اصولا دارید ! (مثلا امکان Request payment ندارید :|)
ترکمنستان رو یه مدت برید مثلا برای تفریح, همون مدت میتونید با ادرسی که هستید (ترجیحا خونه اجاره کنید بجای هتل.) بدید به پیپال, یه مدتیم فعالیت کنید همونجا دیگه موردی نخواهد بود.
به هیچ وجه دنبال "اقامت" نباشید چون هزار جور دردسر و هزینه داره و واقعا برای یه اکانت پیپال به صرفه نیست ! با همون ویزا مسافرتی کارتون رو حل کنید.
همچنین, بعضی بانکها هستند که کارت میدن بدون نیاز به اقامت. (ارمنستان و مالزی که اینجوری بود. ترکمنستان رو اطلاع ندارم) از همونها سعی کنید یه کارت بگیرید. اصولا حدود 150-200هزارتومن میگیرن. اگر هم کارت ندادن, با یه TravelEZ هم میتونید اکانتتون رو وریفای کنید.

پیروز باشید

باید با این شرکت های گردشگری رفت یا نه انفرادی هم میتونم برم؟
مثلا بگم اجاره میشینیم خونه دوستمون میشه؟
با این راه میشه حساب بانکی باز کرد؟

بعد اینکه ميگن ترکمنستان پی پال که میسازی پول نمیشه دریافت کرد چیه قضیه ش؟
آذربایجان هم همینطور

Sent from my LT25i using Tapatalk

sadecohost
December 3rd, 2016, 15:51
باید با این شرکت های گردشگری رفت یا نه انفرادی هم میتونم برم؟
مثلا بگم اجاره میشینیم خونه دوستمون میشه؟
با این راه میشه حساب بانکی باز کرد؟

بعد اینکه ميگن ترکمنستان پی پال که میسازی پول نمیشه دریافت کرد چیه قضیه ش؟
آذربایجان هم همینطور

با تور که بخواید برید هزینه ش چند برابره :)) تنهایی با اتوبوس برید.

فکر نکنم موردی باشه. اصلا فکر نکنم سوال کنن که ملک برای شماست یا خیر. اگر هم پرسیدند میتونید بگید یا دوستتون یا یکی از اقوام. موردی نیست

حساب بانکی طبق تجربه ای که بنده تو ارمنستان داشتم, یه آدرس میخوان از شما و شماره تلفن فکر کنم. بعد هم 20000 درام (حدود 150تومن) از ما گرفتن و هفته بعدش کارت رو تحویل دادند به نام بنده.

-

درباره عدم امکان دریافت پول, اطلاعی ندارم ولی حتی در اکانت ارمنستان, دیگران میتونن برای شما پول بفرستن با اونهمه لیمیتیشنش. پس فکر نکنم دلیلی باشه که ترکمنستان نشه
میتونید با چیز پی ان, یه اکانت تستی با کشور ترکمنستان بسازید و بررسی کنید.

با احترام

P30Amin
December 3rd, 2016, 16:01
با تور که بخواید برید هزینه ش چند برابره :)) تنهایی با اتوبوس برید.

فکر نکنم موردی باشه. اصلا فکر نکنم سوال کنن که ملک برای شماست یا خیر. اگر هم پرسیدند میتونید بگید یا دوستتون یا یکی از اقوام. موردی نیست

حساب بانکی طبق تجربه ای که بنده تو ارمنستان داشتم, یه آدرس میخوان از شما و شماره تلفن فکر کنم. بعد هم 20000 درام (حدود 150تومن) از ما گرفتن و هفته بعدش کارت رو تحویل دادند به نام بنده.

-

درباره عدم امکان دریافت پول, اطلاعی ندارم ولی حتی در اکانت ارمنستان, دیگران میتونن برای شما پول بفرستن با اونهمه لیمیتیشنش. پس فکر نکنم دلیلی باشه که ترکمنستان نشه
میتونید با چیز پی ان, یه اکانت تستی با کشور ترکمنستان بسازید و بررسی کنید.

با احترام
تو همین ایران از آدم کارت ملی میخان. اونجا باید پاسپورت ارایه بدیم دیگه درسته؟قبول میکنن؟
تو ایران یکی پاسپورت بده خارجی باشه حساب باز میکنن بانک ها براش؟

sadecohost
December 3rd, 2016, 16:05
تو همین ایران از آدم کارت ملی میخان. اونجا باید پاسپورت ارایه بدیم دیگه درسته؟قبول میکنن؟
تو ایران یکی پاسپورت بده خارجی باشه حساب باز میکنن بانک ها براش؟

sent from my lt25i using tapatalk

بله باید پاسپورت بدید.

ایران رو نمیدونم :d شرمنده. از دیگر عزیزان سوال کنید.

Raymvnd
December 4th, 2016, 00:14
ببین...همه کشورهای برید محدودیت باز کردن حساب برای خارجی ها دارن...
ولی بخوای حساب شما قانونی باشه باید اونجا اقامت داشته باشید...
بعد آدرس خونه واقعی و کارت ملی به انگلیسی ترجمه شده داشته باشید که پی پال بهتون گیر نده...
پیشنهاد می کنم بری ارمنستان که ارزونه و پی پال ارمنستان کار بندازه به محدودیت فکر نکن...

P30Amin
December 5th, 2016, 12:08
سلام

دوستان من یک اکانت ترکمنستان ساختم به صورت تست
میگن که اکانت این کشور پول رو نمیتونه دریافت کنه

کسی اگر پی پال داره یک تست کوچیک بزنه و اگر خطایی داد یک عکس بگیره و بفرسته

من کارت بانکی ترکیه بهش اضافه کردم ولی قبول نکرد.