PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیتر ناخواسته مطالب در اینترنت

1993
December 2nd, 2016, 13:37
سلام
دوستان یه مشکلی هست که هرکاری کردم نفهمیدم از کجاست. (این مشکل رو باید اینجا مطرح میکردم؟)
تو مطلبی که منتشر میشه تو سایت وقتی ایندکس میشه بعد یه نوشته دیگه ناخواسته کنار تیتر مطلب ظاهر میشه.
مثلا من مطلب رو به با این تیتر منتشر میکنم:
نام مطلب - اسم سایت

اما وقتی ایندکس میشه و تو گوگل میبینم به این صورت میشه:
نام مطلب - اسم سایت - sitename

قبلا اینطوری نبود.از وقتی دامین سایت رو عوض کردم (به هاستینگ اطلاع دادم عوض کردن) اینطوری شد.هرکاری هم میکنم باز ظاهر میشه.
کلا سایت رو پوکوندم از اول نصب کردم بازم همونطوریه.تو افزونه سئو هم تیتر مطلب رو درست میکنم بازم درست نمیشه.

شاید این چیز مهمی نباشه اما واقعا ظاهر جالبی نداره اینطوری.
کسی میدونه مشکل چیه؟

heydari304
December 2nd, 2016, 13:41
سلام
اگه تنظیمات وردپرس و افزونه سئو حل شده باشند
این مشکل وقتی رخ میده که تیتر پست هاتون دارای حداقل متن هست و گوگل اسم اصلی سایت رو به صورت پیش فرض اضافه میکنه
یه پست با طول کاراکتر های بیشتری ثبت کنید و تست کنید ببینید مشکل برطرف شده یا نه؟

irhost.net
December 2nd, 2016, 13:41
سلام
دوستان یه مشکلی هست که هرکاری کردم نفهمیدم از کجاست. (این مشکل رو باید اینجا مطرح میکردم؟)
تو مطلبی که منتشر میشه تو سایت وقتی ایندکس میشه بعد یه نوشته دیگه ناخواسته کنار تیتر مطلب ظاهر میشه.
مثلا من مطلب رو به با این تیتر منتشر میکنم:
نام مطلب - اسم سایت

اما وقتی ایندکس میشه و تو گوگل میبینم به این صورت میشه:
نام مطلب - اسم سایت - sitename

قبلا اینطوری نبود.از وقتی دامین سایت رو عوض کردم (به هاستینگ اطلاع دادم عوض کردن) اینطوری شد.هرکاری هم میکنم باز ظاهر میشه.
کلا سایت رو پوکوندم از اول نصب کردم بازم همونطوریه.تو افزونه سئو هم تیتر مطلب رو درست میکنم بازم درست نمیشه.

شاید این چیز مهمی نباشه اما واقعا ظاهر جالبی نداره اینطوری.
کسی میدونه مشکل چیه؟

سلام خدمت شما تنظیمات افزونه گویا به مشکل خوده است

تلگرام پیام دهید مشکل برطرف سازیم .

https://telegram.me/Iguyane

1993
December 2nd, 2016, 13:46
سلام
اگه تنظیمات وردپرس و افزونه سئو حل شده باشند
این مشکل وقتی رخ میده که تیتر پست هاتون دارای حداقل متن هست و گوگل اسم اصلی سایت رو به صورت پیش فرض اضافه میکنه
یه پست با طول کاراکتر های بیشتری ثبت کنید و تست کنید ببینید مشکل برطرف شده یا نه؟

ممنون اینو نمیدونستم

- - - Updated - - -

سلام خدمت شما تنظیمات افزونه گویا به مشکل خوده است

تلگرام پیام دهید مشکل برطرف سازیم .

https://telegram.me/Iguyane

یه عزیز یه راه گفتن.اگه درست نشد مزاحمتون میشم اگه اشکال نداره.

- - - Updated - - -

الان که صفحات ایندکس شده رو باز دیدم مطالب با تیر طولانی تر بازم همون نوشته رو داره

irhost.net
December 2nd, 2016, 14:37
ممنون اینو نمیدونستم

- - - Updated - - -

یه عزیز یه راه گفتن.اگه درست نشد مزاحمتون میشم اگه اشکال نداره.

- - - Updated - - -

الان که صفحات ایندکس شده رو باز دیدم مطالب با تیر طولانی تر بازم همون نوشته رو داره

فکرکنم مشکل برطرف شد اما اگر باز مشکل وجود داشت اطلاع دهید .

موفق و پیروز باشید .

1993
December 2nd, 2016, 15:37
فکرکنم مشکل برطرف شد اما اگر باز مشکل وجود داشت اطلاع دهید .

موفق و پیروز باشید .

چشم حتما
خیلی مچکرم