PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در فروش وب سایت. درخواست راهنمایی

alimosavi
December 2nd, 2016, 12:44
سلام

بنده یکی از سایتهامو توی flippa با یک قیمتی فروختم و خریدار پولشو هم پرداخت کرد .

ولی الان مدتی هست ایشان نمیاد سایت رو از من تحویل بگیره . هر چی پیام می دم جواب نمی ده .

خب سایت هزینه های ماهانه داره و نمی شه مشتری ها رو هم همینطوری پیچوند .

چی پیشنهاد می دید برای این مشکل ؟

محمد محمدیی
December 2nd, 2016, 13:09
خب شما وظیفه خودتون رو انجام دادید ایشون هم باید بیان تحویل بگیرین . بنظر من شما نباید کاری بکنیم .

alirezakaj
December 2nd, 2016, 13:22
تا جایی که راه داره تمدید کنید سایت رو با یه هاست ارزون . شاید سرش شلوغه نتونسته تماس بگیره
بعدا هزینشو ازش بگیرید برا تمدید هاست

irhost.net
December 2nd, 2016, 13:32
سلام

بنده یکی از سایتهامو توی flippa با یک قیمتی فروختم و خریدار پولشو هم پرداخت کرد .

ولی الان مدتی هست ایشان نمیاد سایت رو از من تحویل بگیره . هر چی پیام می دم جواب نمی ده .

خب سایت هزینه های ماهانه داره و نمی شه مشتری ها رو هم همینطوری پیچوند .

چی پیشنهاد می دید برای این مشکل ؟

سلام خدمت شما .

پیشنهاده بنده اینه که تمام تلاش خود را چه در تماس با ایمیل یا شماره تماس ایفا کنید اگر موفق نشدین . (شما تلاش خود را کردا اید و کم کاری از خریدار بوده)

در ضمن از تک تک تلاش هایی که انجام دادین مدرک جمع اوری کنید تا بعد مشکل ساز نشه. موفق باشید.

alimosavi
December 2nd, 2016, 14:28
مشکل از اینه که این سایت داره به حدود سیصد نفر خدمات هاستینگ می ده . این خدمات رو که نمی شه گفت همینطوری ول کن . یا باید ادامه داد که برای دیگران یعنی داری کار انجام می دی یا همه رو منتقل کرد . هزینه سرورها و لایسنس ها چیز کمی نیست .

irhost.net
December 2nd, 2016, 14:33
مشکل از اینه که این سایت داره به حدود سیصد نفر خدمات هاستینگ می ده . این خدمات رو که نمی شه گفت همینطوری ول کن . یا باید ادامه داد که برای دیگران یعنی داری کار انجام می دی یا همه رو منتقل کرد . هزینه سرورها و لایسنس ها چیز کمی نیست .

درورد بر شما . اگر به این صورت

پیشنهاد می کنم پول طرف را کنار بگذارید . و بعد بهش پس بدین و خودتون ادامه کار هارو پیش ببرین . منتظر گذاشتن کاربر - ان هم کاربر هاستینگ کار درستی نیست .

m2n
December 2nd, 2016, 14:39
دوست و همکار گرامی اگر طرف پیگیر ماجرا نیست مطمئنا بعد از چند مدتی شاید از شما درخواست بازگشت هزینه بکنه شما به کار خودتون ادامه بدین و نزارید مشتری های شما در اثر انتقال دچار مشکل باشند.
کمکی هم نیاز بود بنده در خدمت شما هستم :53:

mahdi20
December 2nd, 2016, 21:28
کاربر گرامی m2n حرف به جا و صحیح زدن . شما کارتون ادامه بدین هر شکل که مقدوره و اصولیه . اگر خریدار اومد که میاد و پولش رو پس میگیره یا هزینه هایی که کردین ازشون دریافت می کنید یا پولشون رو پس میدین. لطفا در این شرایط سخت و دشوار که هرروز مشکلات مالی و ارزی و در اخر پشتیبانی و مابقی مسائل گریبانگیر همکارا می شود دوری کنید و به کاربرانتون برسید از لحاظ پشتیبانی و فروش و کارتون ادامه بدید.