PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 5000 بازدید در دومین روز ثبت دومین

lvlehrad
December 5th, 2010, 16:10
سلام !

من یکی از دوستانم یه سایت php nuke داشت و هاستشم 1 ساله بود که بعد از گذشت 6 ماه ساسپند شد و هیچجوره باهاش راه نیومدن تا زمانی که 2 3 روز پیش مجبور شد یه دومین جدید ثبت کنه و از یکی دیگه هاست بخره ! هاستی که این دفه خرید 33 تومن برای 6 ماه بود ... من بهش گفتم از یجای معتبر بخر ولی....

من یه سایت واسش طراحی کردم (جوملا) و امروز یعنی بعد گذشت 1 روز وقتی رفتم تو هاست دیدم 11 گیگ از 20 گیگ پهنای باند مصرف شده !!! به دوستم اطلاع دادم که به هاستینگ اطلاع بده تا هرچه سریعتر جلوشو بگیره ...

من از لیست کسانی که سایت رو باز کردن چند تا ای پی که خیلی زیاد پهنای باند مصرف کرده بودن رو برداشتم و تو قسمت ip deny manager اضافه کردم و حدود 1 ساعتی بود که پهنای باند اضافه نمیشد ! تا اینکه الان با اینکه جوملا رو بسته بودم و کسی نمیتونست وارد سایت شه 1500 تا بازدید کننده داشت سایت ! یعنی از 100 شروع شد هی زیاد شد تا اخر رسید به 1500 و تا بیام بک اپ اینا بگیرم سایت دان شد !!!! (کلا سرور پرید )

سوالم اینجاس که این حملات همون ddos هست ؟ 1500 تا ایپی طرف از کجا اورده ؟ هنوز 2 روز از ثبت دومین نگذشته کی میاد سایت رو مورد حملات خودش قرار بده ؟؟؟

تا الان خود هاستینگ هم دان بود ولی الان دیگه نیست ...

1eng.ir
December 5th, 2010, 16:16
1500 تا ایپی طرف از کجا اورده ؟
پروکـسی

hoka
December 5th, 2010, 16:33
اگه دی داس باشه:
شاید یکی که باهاتو لجه یا یکی که با هاستینگ مشکل داره که با این کار بخواد شمارو از اون شرکت فراری بده یا اصلا خود هاستینگ نعوذ بالله :دی

MihanServer.com
December 5th, 2010, 20:58
چیزی نیست جزء اتک دی داس ...

kingoftehran
December 5th, 2010, 22:43
اگر سرور سایت شما قوی باشه باید به مهاجم و جایی که توسط اون سرور ddos میده حمله کنه تا دیگه سایت های روی سرور اونا را مورد حمله قرار ندهند.