PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هارد اکسترنال

dare
December 1st, 2016, 20:42
خرید هارد اکسترنال

سلام
دوستان کسی در تهران هست که هادر اکسترنال 500g -1000g-2000g
سراغ داشته باشه با قیمت مناسب لازم داشتیم
ای دی تلگرام
Any90a
قصد خرید داریم
ممنون

irhost.net
December 1st, 2016, 21:35
خرید هارد اکسترنال

سلام
ای دی تلگرام
Any90a
قصد خرید داریم
ممنون

سلام خدمت شما

با توجه به اطلاعت موجود در هارد فکر نکنم کسی اقدام به فروش هارد کند. پیشنهاد می کنم به خ ولیعصر مراجعه کنید

در ضمن این فقط نظرم بود . شاید کسی هم قصد فروش داشته باشد.

dare
December 1st, 2016, 21:52
سلام خدمت شما

با توجه به اطلاعت موجود در هارد فکر نکنم کسی اقدام به فروش هارد کند. پیشنهاد می کنم به خ ولیعصر مراجعه کنید

در ضمن این فقط نظرم بود . شاید کسی هم قصد فروش داشته باشد.

سلام
جناب منظور هارد دست دوم نبود عزیز
هارد نو منظورم بود
از دوستان اگر کسی خودش داره یا جایی را در تهران میشناسه که بفروشن لطفا معرفی کنه
ممنون

irhost.net
December 1st, 2016, 22:08
سلام
جناب منظور هارد دست دوم نبود عزیز
هارد نو منظورم بود
از دوستان اگر کسی خودش داره یا جایی را در تهران میشناسه که بفروشن لطفا معرفی کنه
ممنون

درورد بر شما بنده بد متوجه شدم .

شما می توانید به خیابان ولیعصر مراجعه کنید . معدن هارد لپ تاپ و ..... می باشد .

gholamkale
December 2nd, 2016, 02:58
تهران نیستم ولی کل قطعات پی سی جدیدمو از لیون کامپیوتر خریدم قیمتاش خوبه نسبت به جاهای دیگه
بررسی کنید
http://lioncomputer.ir/category/224/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA% D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84/
آدرسشون:
http://lioncomputer.ir/master/contact

ViraHost.com
December 2nd, 2016, 12:33
خرید هارد اکسترنال

سلام
ای دی تلگرام
Any90a
قصد خرید داریم
ممنون

سلام؛ پیشنهاد میشه از پاساژ رضا در ولیعصر دیدن کنید.
بابت برند هم ، وسترن دیجیتال ( WD My Passport ) پیشنهاد من هست.
موفق باشید :53:

dertgtr
December 2nd, 2016, 13:20
سلام؛ پیشنهاد میشه از پاساژ رضا در ولیعصر دیدن کنید.
بابت برند هم ، وسترن دیجیتال ( WD My Passport ) پیشنهاد من هست.
موفق باشید :53:

من
WD My Passport داشتم اوایلش یه قدای تق تق میداد توجه نکردم خیلی ها می گفتن از خودشه و معمولیه ولی بعدا دیگه کلا از کار افتاد پرتابل بود با پورت USB وصل میشد پیشنهاد می کنم طرف WD My Passport نرید

irhost.net
December 2nd, 2016, 13:35
من
WD My Passport داشتم اوایلش یه قدای تق تق میداد توجه نکردم خیلی ها می گفتن از خودشه و معمولیه ولی بعدا دیگه کلا از کار افتاد پرتابل بود با پورت USB وصل میشد پیشنهاد می کنم طرف WD My Passport نرید

سلام خدمت شما

با نظر شما مخالف هستم .

WD My Passport جزء بهترین برند های هارد می باشد . بنده 3 ساله دارم استفاده می کنم اصلا مشکلی نیست . حتی چند بار هم ضربه خورده . اما مقاومت خوبی داره . شاید شما جس فیک خریداری کرده اید . یا بین 1000 محصول 1 دونش مشکل داشته به دست شما رسیده . و هزاران شاید دیگر .

dertgtr
December 2nd, 2016, 14:00
سلام خدمت شما

با نظر شما مخالف هستم .

WD My Passport جزء بهترین برند های هارد می باشد . بنده 3 ساله دارم استفاده می کنم اصلا مشکلی نیست . حتی چند بار هم ضربه خورده . اما مقاومت خوبی داره . شاید شما جس فیک خریداری کرده اید . یا بین 1000 محصول 1 دونش مشکل داشته به دست شما رسیده . و هزاران شاید دیگر .

از دیجیکالا خریدم شاید البته تو حمل و نقل ضربه دیده باشه چون با پست تحویل گرفتم

ViraHost.com
December 2nd, 2016, 18:01
من

سلام،
من هم 6-7 ماه پیش از دیجی کالا یک هارد WD My passport گرفتم (طرح ظاهری قبلی) که تا به حال مشکلی نداشته؛ تنها عیب این هارد به نظر من ضد آب نبودن این سری هست.
اما متاسفانه بدنه سری جدید (طرح جدید) My passport خش پذیر هست.

از گارانتی برای این مشکلی که فرمودید استفاده نکردید؟

dertgtr
December 2nd, 2016, 19:29
سلام،
من هم 6-7 ماه پیش از دیجی کالا یک هارد WD My passport گرفتم (طرح ظاهری قبلی) که تا به حال مشکلی نداشته؛ تنها عیب این هارد به نظر من ضد آب نبودن این سری هست.
اما متاسفانه بدنه سری جدید (طرح جدید) My passport خش پذیر هست.

از گارانتی برای این مشکلی که فرمودید استفاده نکردید؟

ازشانس من گارانتی که تموم شد این مشکل براش پیش اومد فایل هام که خیلی هم مهم بود الان داخلشه !

irhost.net
December 2nd, 2016, 19:47
ازشانس من گارانتی که تموم شد این مشکل براش پیش اومد فایل هام که خیلی هم مهم بود الان داخلشه !

درورد بر شما متاسفم برای مشکل به وجود اومده .

شما تا حال اقدامی کردین برای تعمیر ؟‌ اگر فایل ها برایتان مهم است می توانید به نمایندگی های مجاز برند مربوطه مراجعه کنید در صورتی هم که گارانتی نداشته باشد . انها موظف هستن هارد شما را با دریافت هزینه تعمیر کنند . وقتی خرید می کنید معمولا در برگه گارانتی نوشته می شود .

اما پشنهاد می کنم اگر اطلاعات برایتان مهم نیست / بیخیال موضوع شوید چرا که برای بازگردانی اطلاعات از سخت افزار استفاده می کنند و این هزینه بالایی را متحمل می شود .

موفق سربلند باشید .

whdesign
December 2nd, 2016, 23:20
سلام
بنده از دیجی کالا
WD My passport خریداری کردم.عالیه واقعا تا الان واسه 6نفر از فامیل خریداری کردم تو این 1سال هیچ مشکلی نداشتن خدارو شکر

dare
December 4th, 2016, 00:27
ممنون از همه دوستان
بین سیلکون پاور و wd
یکی را انتخاب باید بکنم ممنون

gholamkale
December 4th, 2016, 01:10
ممنون از همه دوستان
بین سیلکون پاور و wd
یکی را انتخاب باید بکنم ممنون

WD My passport دارم با میانگین سرعت 100 مگ کپی میکنه راضیم ازش، یکی دو بارم از فاصله یک متری افتاد رو سرامیک ولی چیزیش نشد

chaleshgaran
December 4th, 2016, 01:12
توشیبا بهترین گزینه هست