PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت لوگوی اعتماد

toorej
December 1st, 2016, 19:35
باسلام و عرض ادب
امروز وارد سایت ساماندهی شدم دیدم که یه پیغام برام اومده به شرح زیر

با سلام
کاربر گرامی شما تا کنون در راستای دریافت لوگو برای سایت خود اقدام نکرده اید . لطفا در اسرع وقت از داخل پنل خود مراحل دریافت لوگو را انجام و تکمیل نمایید .
با تشکر
سایت بنده یک سایت موزیک هست و هیچکدوم از سایتهای بزرگ مثل پاپ موزیک یا نکس وان موزیک هنوز این لوگو رو دریافت نکردن نمیدونم این لوگو اجباریه یا اختیاری از اون طرف هم یک مطلب بنده رو ف*ی*ل*ت*ر کردن و پیغامی هم مبنی بر اینکه لینکش رو حذف کنید یا این مطلب مغایرت داره با قانون برای بنده نیومده
لینک مطلب ف*ی*ل*ت*ر شده (http://www.musickhor.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%aa%d9%84%d9%88-%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86.html)
از اون طرف هم میترسم که سایت رو ف*ی*ل*ت*ر کنن اگر که دوستان بنده رو راهنمایی کنن ممنون میشم
باتشکر

kiava
December 1st, 2016, 20:08
تا اونجایی که اطلاع دارم سایت موزیک البته تا اونجایی که خود بنده دستی در اثار هنری موسیقی دارم . میدونم باید مجوز فرهنگ بگیرید حالا چرا ؟ ممکنه اهنگی به صورت البوم بیاد و شما بزاریدش برای دانلود بنابراین شما قوانین رو رعایت نکردید
ممکنه به حد ف.ی.ل.ت.ر برسه بنابراین باید هم ساماندهی ثبت نام کنید . نماد اعتماد نمیدن بهتون سایت موسیقی هست . کسی ندیدیم برای موسیقی نماد بگیره ولی مجوز میگیرن که بعدا ف.ی.ل.ت.ر نشه

موفق باشید

toorej
December 1st, 2016, 20:32
تا اونجایی که اطلاع دارم سایت موزیک البته تا اونجایی که خود بنده دستی در اثار هنری موسیقی دارم . میدونم باید مجوز فرهنگ بگیرید حالا چرا ؟ ممکنه اهنگی به صورت البوم بیاد و شما بزاریدش برای دانلود بنابراین شما قوانین رو رعایت نکردید
ممکنه به حد ف.ی.ل.ت.ر برسه بنابراین باید هم ساماندهی ثبت نام کنید . نماد اعتماد نمیدن بهتون سایت موسیقی هست . کسی ندیدیم برای موسیقی نماد بگیره ولی مجوز میگیرن که بعدا ف.ی.ل.ت.ر نشه

موفق باشید
سلام و عرض ادب
ممنون بابت پاسخگوییتون منم همینو میگم، من خیلی وقته اونجا ثبت نام کردم ولی امروز اتفاقی اون پیام رو دیدم نمیدونم جریان از چه قراره

irhost.net
December 1st, 2016, 21:54
باسلام و عرض ادب
امروز وارد سایت ساماندهی شدم دیدم که یه پیغام برام اومده به شرح زیر

سایت بنده یک سایت موزیک هست و هیچکدوم از سایتهای بزرگ مثل پاپ موزیک یا نکس وان موزیک هنوز این لوگو رو دریافت نکردن نمیدونم این لوگو اجباریه یا اختیاری از اون طرف هم یک مطلب بنده رو ف*ی*ل*ت*ر کردن و پیغامی هم مبنی بر اینکه لینکش رو حذف کنید یا این مطلب مغایرت داره با قانون برای بنده نیومده
لینک مطلب ف*ی*ل*ت*ر شده (http://www.musickhor.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%aa%d9%84%d9%88-%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86.html)
از اون طرف هم میترسم که سایت رو ف*ی*ل*ت*ر کنن اگر که دوستان بنده رو راهنمایی کنن ممنون میشم
باتشکر

سلام خدمت شما

با توجه به تجربه ای که در زمینه سایت های فیلم سریال موزیک و ... دارم .. پیشنهاد می کنم سایت را در ساماندهی شناسایی کنید ...

در گام بعد در سایت internet.ir وارد شوید و نام کاربری و رمز را وارد کنید . هر چند وقت یک بار دی این سایت اعلام می شه فلان پست را حذف کنید . شما باید پست اعلام شده را حذف کنید . به این صورت مشکلی پیش نخواهد امد.

موفق باشید.