PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروج از برنامه در حال اجرا بدون متوقف شدن آن !

reza115
December 5th, 2010, 14:44
سلام
من یه برنامه تو centos اجرا کردم و میخام بدون متوقف شدن برنامه به خط فرمان برگردم !
به ctrl+c,z,x و همچنین pause/break هم تست کردم ولی متاسفانه برنامه رو از حالت اجرا در میاره !

لطفا راهنمایی کنید

1eng.ir
December 5th, 2010, 14:52
یه ssh دیگه باز کن ...

reza115
December 5th, 2010, 14:54
یه ssh دیگه باز کن ...
این روش خیلی جالب نیست !
یعنی راه دیگه ای نداره ؟

mdf092
December 5th, 2010, 15:58
در انتهای خط فرمان علامت & رو بذار و این به این معنیه که این برنامه را در پس‌زمینه اجرا کنه

reza115
December 5th, 2010, 21:35
در انتهای خط فرمان علامت & رو بذار و این به این معنیه که این برنامه را در پس‌زمینه اجرا کنه
این روش جواب نداد !
لطفا ابیشتر راهنمایی کنید

Online24
December 5th, 2010, 22:50

این روش تایید میشه .

پس از آن با دستور

bg

پروسه های درحال اجرا در پس زمینه (توسط شما) را نشان خواهد داد .

و با دستور

fg

میتونید دوباره فعالیت رو از سر بگیرید و پروسه رو به روی کار بیارید .

* اگر پروسه های موجود در backgound (bg بیش از یکی بود با دستور fg %n پروسه شماره n را به روی کار بیاورید .

همچنین میتوانید با فشردن کلید های Ctrl + z پروسه در حال اجرا خود را به Background بفرستید و مجددا با دستور های bg و fg آنها را مدیریت کنید .

reza115
December 5th, 2010, 23:05
این روش تایید میشه .

پس از آن با دستور

bg

پروسه های درحال اجرا در پس زمینه (توسط شما) را نشان خواهد داد .

و با دستور

fg

میتونید دوباره فعالیت رو از سر بگیرید و پروسه رو به روی کار بیارید .

* اگر پروسه های موجود در backgound (bg بیش از یکی بود با دستور fg %n پروسه شماره n را به روی کار بیاورید .

همچنین میتوانید با فشردن کلید های Ctrl + z پروسه در حال اجرا خود را به Background بفرستید و مجددا با دستور های bg و fg آنها را مدیریت کنید .
تشکر از شما بخاطر جواب
ولی وقتی به انتهای دستور $ اضافه می کنم و اجرا میکنم در اینصورت باز باید یه جوری موقت به خط فرمان برگردیم
وقتی cntrl+z رو میزنم و برنامه [1]+ Stopped و میخام bg رو بزنم تا شماره پروسه رو بردارم دوباره میفته تو حلقه و از برنامه خارج نمیشه !
اینجا باید چطوری خارج بشیم ؟