PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز شدن بعضی از سایت ها

alirad
December 1st, 2016, 16:40
دوستان من اینترنت مخابرات دارم و سایت هایی که میخواستم باز میشدن تا اینکه ویندوزمو عوض کردم الان دو سه تا سایتی که قبلا باز میشدن الان باز نمیشه ولی با اینترنت ایرانسل باز میشه.مشکل چیه؟تشکر

محمد محمدیی
December 1st, 2016, 16:52
سلام یک بار مودم رو خاموش و دوباره روشن کنید

alirad
December 1st, 2016, 16:57
سلام یک بار مودم رو خاموش و دوباره روشن کنیدانجام دادم ای پی هم عوض شد ولی مشکل حل نشد مرورگرمو عوض کردم درست نشد با وایفای گوشی هم باز نمیشه

alirad
December 1st, 2016, 23:39
دوستان دیگه این مشکلو نداشتن تا حالا؟

irhost.net
December 2nd, 2016, 00:02
چرا منم این مشکل رو داشتم با پشتیبانی تماس بگیرید براتون درست میکنن

blueserver
December 2nd, 2016, 00:05
دوستان من اینترنت مخابرات دارم و سایت هایی که میخواستم باز میشدن تا اینکه ویندوزمو عوض کردم الان دو سه تا سایتی که قبلا باز میشدن الان باز نمیشه ولی با اینترنت ایرانسل باز میشه.مشکل چیه؟تشکر

سلام دوست عزیز
چند DNS بصورت دستی بر روی کانکشن اینترنت set کنید و ببینید سایت ها باز میشن یا نه

هاست 97
December 2nd, 2016, 00:36
با پشتیبانی مخابرات ارتباط بگیرید و مشکل را توضیح دهید و از آنها بخواهید dns های اصلی مخابرات را به شما معرفی کنند تا در کارت شبکه خود تنظیم کنید

alirad
December 2nd, 2016, 00:44
با پشتیبانی مخابرات ارتباط بگیرید و مشکل را توضیح دهید و از آنها بخواهید dns های اصلی مخابرات را به شما معرفی کنند تا در کارت شبکه خود تنظیم کنیدلطفا میفرمایید جه جوری روی کارت شبکه باید تنطیم کنم؟اگه لینک آموزشی هست محبت کنید

blueserver
December 2nd, 2016, 08:09
لطفا میفرمایید جه جوری روی کارت شبکه باید تنطیم کنم؟اگه لینک آموزشی هست محبت کنید

خدمت شما Windows – Control Panel

http://www.howtogeek.com/167533/the-ultimate-guide-to-changing-your-dns-server/

هاست 97
December 2nd, 2016, 10:51
لطفا میفرمایید جه جوری روی کارت شبکه باید تنطیم کنم؟اگه لینک آموزشی هست محبت کنید

باید با پشتیبانی مخابرات تماس بگیرید و dns ها را دریافت کنید

AtrafNet
December 2nd, 2016, 11:26
مگه با اینترنت ایران میشه اصلاً قندشکن نداشت و استفاده کرد؟
برای سایت های شیلتر شده نمیگم بلکه به خاطر همین مشکلات میگم.
مثلاً من الان تو آسیاتک چند روزه که سایت معروف دیجی کالا ساب دامین file.digikala.com براش با هیچ مرورگری باز نمیشه و برای همین تصاویر سایت دیجی کالا برام لود نمیشه.
این یه نمونه اشه وگرنه باید یه قندشکن دم دستی همیشه برای اینترنت ایران داشته باشیم چون متاسفانه نه زیرساخت پایداری داریم و نه شیلترینگ هوشمند واقعاً هوشمندی.