PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انکر دتکست ؟؟

behtash007
December 1st, 2016, 14:37
سلام خدمت اساتید.
یه سوالی داشتم ، انکر تکست تا چه حدی در ایندکس شدن کلمه مورد تاثیر نظر دارد ؟ و اینکه برند سازی کلمه حتما باید لینک مطلب باشد
یا فقط لینک وبسایت را به کلمه بدهم کفایت میکنید ..؟؟
یه سوالی خیلی ذهن منو مشغول کرده مثلا سرچ میکنید اموزش سئو وقتی وارد اولین سایت میشوید ، با فونت عجب غریب و بزرگ مواجه میشوید ایا بزرگ بودن فونت یا نوع فونت در سئو تاثیر داره ؟؟

alirad
December 1st, 2016, 15:46
سلام
بزرگ بودن فونت مهم نیست ولی بولد کردن یه کم تاثیر داره.اما مهمترین چیز اینه که کلمه انکر شده به لینک مرتبط با محتوای اون لینک باشه و بات های گوگل طبق اون کلمه انکر شده صفحه رو توی نتایج بالا میارن.یعنی مثلا اینجا کلیک کنید اشتباهه و به جاش بنویسید آموزش وردپرسکلیک کنید.
و اون صفحه لینک شده اگه بتونه بالا بیاد واسه آموزش وردپرس بالا میاد

behtash007
December 1st, 2016, 16:39
من از ورد پرس استفاده میکنم ، اون کلمه رو تگ کنم چی میشه ؟

alirad
December 1st, 2016, 16:52
تگ کردن کلمات کلیدی الان دیگه بی تاثیره.به جاش با استفاده از همون انکرتکست ها بین صفحات داخلی تون ارتباط برقرار کنید و همچنین درمطالبتون به سایت های معتبر در مورد اون مطلب انکرتکست بدین و از سایت های معتبر انکرتکست بخواهید که این بحث میره توی بحث بک لینک سازی.البته همون طور که میدونید همه این لینک ها باید follow باشه تا تاثیر بیشتری بذاره

irhost.net
December 1st, 2016, 16:56
دقیقا با حرف alirad موافق هستم الان دیگه تگ کردن کلمات کلیدی بی تاثیر شده

behtash007
December 1st, 2016, 17:14
آخه هنوز سایت های زیاد هستن که از تگ گردن استفاده میکنن . مثل زمیت یا کجت نیوز .
یه چیزی دیگه هم هست اینکه بیشتر مطالب ایندکس شده از طریق تگ هستش . !!!

alirad
December 1st, 2016, 17:28
میتونی تگ کنی اگه فکر میکنی تاثیر داره ولی کارای خیلی ضروریتر از اون هست ولی اگه زمان داری تگ هم انجام بده تا فکرت نمونه پیش اون که کاش انجام بدم. میدونم بعضیا دو دل هستن که انجام بدن یا نه.