PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا هنگام اپدیت whmc

n4ser
December 1st, 2016, 00:22
وقتی میزنم بروز رسانی یشه خطا میده به نظرتون راه حل چیه؟

34337

modiranhosting
December 1st, 2016, 09:37

34337

درود

لطفا پرمیشن فایل کانفیگ رو بفرمائید الان روی چی هست ؟

samihost
December 1st, 2016, 09:38

34337

درود.
نیاز هست Memory_limit پی اچ پی را افزایش دهید.

- - - Updated - - -

همچنین تایم اوت پی اچ پی را باید افزایش دهید.

n4ser
December 1st, 2016, 13:47
درود

لطفا پرمیشن فایل کانفیگ رو بفرمائید الان روی چی هست ؟

روی 777 هست

درود.
نیاز هست Memory_limit پی اچ پی را افزایش دهید.

- - - Updated - - -

همچنین تایم اوت پی اچ پی را باید افزایش دهید.

مموری لیمیت رو 512 هست تایم اوت هم 9999 گذاشتم

موغع که شروع میکنه به اپدیت چند ثانیه بعد مقدار I/O که الان 1024 kb هست تا اخرین حدش استفاده میشه

samihost
December 1st, 2016, 14:06
روی 777 هست

مموری لیمیت رو 512 هست تایم اوت هم 9999 گذاشتم

موغع که شروع میکنه به اپدیت چند ثانیه بعد مقدار i/o که الان 1024 kb هست تا اخرین حدش استفاده میشه

درود
مقدار i/o شما اگر 1024kb هست نباید مشکلی ایجاد کند چون این مقدار برای نصب یا آپدیت این cms زیاد هم هست.

n4ser
December 1st, 2016, 14:23
درود
مقدار i/o شما اگر 1024kb هست نباید مشکلی ایجاد کند چون این مقدار برای نصب یا آپدیت این cms زیاد هم هست.

چک کردم تا اخر پر میشه وقتی اینجوری میشه در حین اپدیت خطا میزنه و اپدیت نمیشه شایدم ایراد از چیز دیگه باشه ولی در همین حد طبق بررسی اطلاعات دارم و در ساعات مختلف هم تست کردم بازم خطا میده به همین صورت

yasserhost
December 1st, 2016, 14:42

34337

سلام سایتتون آپدیت شده فقط گفته تایم اوت ها رو درست کنید همین!
پوشه نصب رو حذف کنید بالا میاد.

n4ser
December 1st, 2016, 16:20
سلام سایتتون آپدیت شده فقط گفته تایم اوت ها رو درست کنید همین!
پوشه نصب رو حذف کنید بالا میاد.

اپدیت نشده و نمیشه دلیلشم نفهمیدم هنوز به ساپورت whmc مطرح کردم گفتن ایراد از سرور میزبان هست رفتم تیکت دادم به میزبان سایتم اونا میگن ایراد از اسکریپته :105: مثل توپ فوتبال شدم

samihost
December 1st, 2016, 16:22
اپدیت نشده و نمیشه دلیلشم نفهمیدم هنوز به ساپورت whmc مطرح کردم گفتن ایراد از سرور میزبان هست رفتم تیکت دادم به میزبان سایتم اونا میگن ایراد از اسکریپته :105: مثل توپ فوتبال شدم

درود.
در صورت نیاز با هزینه میتوانیم براتون به آخرین نسخه آپدیت کنیم.
در تلگرام در ارتباط باشید.

yasserhost
December 1st, 2016, 16:49

نسخه جدید رو از اینجا دانلود کنید و روی هاست جدا نصب کنید روی همون سرور ببیند نصب میشه!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=177877

این نسخه اصلی هست اگه نصب نشد مشکل از سرور میشه!

n4ser
December 1st, 2016, 16:59
درود.
در صورت نیاز با هزینه میتوانیم براتون به آخرین نسخه آپدیت کنیم.
در تلگرام در ارتباط باشید.

اولا تاپیک زدم بفهمم مشکل کجاس دومن خودم یاد دارم اپدیت کنم اما مشکل دارم با اپدیت اتوماتیک سومن بخام زبون دارم برم درخاست بدم که با هزینه انجام بشه چهارمن شما سو استفاده نکن

نسخه جدید رو از اینجا دانلود کنید و روی هاست جدا نصب کنید روی همون سرور ببیند نصب میشه!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=177877

این نسخه اصلی هست اگه نصب نشد مشکل از سرور میشه!

عزیز دقت نکردی من نسخه اصلی رو نصب دارم چون لایسنس دار هست اورجیناله نال شده ندارم که اگر نال بود باز یک چیزی

samihost
December 2nd, 2016, 00:49
اولا تاپیک زدم بفهمم مشکل کجاس دومن خودم یاد دارم اپدیت کنم اما مشکل دارم با اپدیت اتوماتیک سومن بخام زبون دارم برم درخاست بدم که با هزینه انجام بشه چهارمن شما سو استفاده نکن

عزیز دقت نکردی من نسخه اصلی رو نصب دارم چون لایسنس دار هست اورجیناله نال شده ندارم که اگر نال بود باز یک چیزی
باشه من سو استفاده نمیکنم ، همینجوری دنبال مشکل بگردید امیدوارم مشکلتون حل شود.
لازم به ذکر هست هزینه ای هم که دریافت میشه برای ببرسی و رفع مشکل هست نه فقط یک آپدیت اتوماتیک با یک کلیک
موفق و سربلند باشید

Sent from my SM-A710F using Tapatalk