PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد تاسیس یک شرکت هاستینگ بزرگ شراکتی

irlogo
December 5th, 2010, 13:21
ممکنه که ایده خوبی و کار آفرینی باشه اما فکر می کنم تصور ایجاد دیتاسنتر کوچیک در ایران عملی نشه یا دیر عملی بشه و اون هم آنقدر سطح کیفی پایین باشه که حتی به خودمون هم نتونیم سرویس بدیم
از طرفی اونقدر قیمت ها بالا بیافته که نشه با قیمت مناسب و رقابتی را دیگر کشور ها سرویس ارائه کرد

khudeman
December 5th, 2010, 13:39
نمیشه. من میدووووووونم!

itjavani
December 5th, 2010, 13:57
سرمایه گذاری زیاد و سرمایه گذار زیاد و کار شراکتی در ایران محاله!!!
و اینکه این کار نیازمند یه هزینه نسبتا بالایی هست که بعید میدونم بشه تامین کرد چون تعداد سرمایه گذار بالاست سود قابل توجهی نخواهد داشت! با این حساب پولمونو بدیم ممد فخی اطمینانی تره :دی

به قول یکی " تجربه ها را تجربه نکنیم "
حال شمایی که خیلی علاقه داری یه پروپوزال تکمیل و کامل ارائه بده! کارشناسی امور و مدیریت پروژه و شرح وظایف رو آماده بکن! تا دوستان سرمایه گذار چرتکه بندازند و ببینن طرح چطوریاست...

irlogo
December 5th, 2010, 14:01
ما سعی در رغابتی کردن میکنیم تا جایی که امکان دارد اگر شما مایل به همکاری هستید پیغام خصوصی بزنید
نه اقا ممنونم

agent47
December 5th, 2010, 14:04
هر چيزي امكان داره . با يك مديريت خوب .

kingoftehran
December 5th, 2010, 14:13
فقط می تونیم بگم امید وارم موفق باشید .

itjavani
December 5th, 2010, 14:13
هر چيزي امكان داره . با يك مديريت خوب .

بله! ما خودمون یک مجموعه شرکت ها هستیم و کار گروهی انجام میدیم! با مدیریت عالی داریم کار رو میچرخونیم! ولی افراد متخصص رو باید همیشه یه جوری راضی نگه داشت!حال ما گیریم یه مدیریت خوب انجام دادیم!
با این وضعیت نت ایران شما میخواید مشتریتونو چه جوری راضی نگه دارید... مسلما باید سرویس خارجی هم برای مشترکین با پهنای باند بالا داشته باشید...
آقا رضا عزیز: شما یه تومن سود رو کلی کار گفتی؟ یا هر سرمایه گذار؟ میزان سرمایه هم مشخص بکن!

itjavani
December 5th, 2010, 14:30
خیر سود هر شخص منظور بنده بود اگر همچین شرکتی شکل بگیره بنده میتونم 7 الی 8 مشتری دانشگاهی را با حداقل ماهی 300.000تومان تاکید میکنم حداقل بیاورم طرف خودمون
میزان سرمایه هنوز مشخص نیست چون هنوز کسی اماده شراکت نیست که تصمیم گیری شه در مورد محل شرکت و هزینه سرور ها و سایر هزینه ها ولی مطمعن باشید همچین شرکتی شکل بگیره وضع اینترنت هم درست میشه برای شرکت ما که بتونیم سرویس بدیم به مشترکین خود چون زمانی شما مشترک دولتی داشته باشید و مجوز داشته باشید دولت هم یک سری امتیازات برای شما فراهم میکند که یکی از آن ها پهنای باند بالا می باشد.

Good Luck!!

1eng.ir
December 5th, 2010, 14:55
سخته، ولی ممکنه!
با یه سرمایه ی 100 تومنی (برای شروع) و مدیریت خوب و فکر، میشه به #1 ایران رسید!

behrooz_iri
December 5th, 2010, 15:08
سخته، ولی ممکنه!

100 میلیون؟ کسی که 100 میلیون پول داره مخش تاب داره بیاد تو هاستینگ ؟

1eng.ir
December 5th, 2010, 15:15
100 میلیون؟ کسی که 100 میلیون پول داره مخش تاب داره بیاد تو هاستینگ ؟
یکی مثه من که راه و چاهشو کامل میدونم و کلی رابطه و ضابطه و تجربه و ... دارم، اگه 1 سال وقت آزاد + 100 میلیون داشته باشم 100% به صورت حرفه ای واردش میشم و گردن میزنم که 2 ساله بشم نامبر وان ایران ;) (کم حرفی نیستا!)

تو هر کاری اگه شرایطشو داشته باشی (تجربه، پول، وقت، رابطه، سواد و ...) میتونی با تلاش کردن بهترین بشی ;)

زیاد بش فکر نکن، یه روز خوب میاد :دی

---
December 5th, 2010, 16:06
سخته، ولی ممکنه!

lol چنان گفتی 100 تومن انگار پول خورد :d
با 10میلیون تومن 1 ماه هم میشه نامبر وان ایران شد زیاد بالا نگیرید
اما دوست عزیز شراکت فایده نداره آخر کار موقع شکست هم دیگرو د ز د میکنیم دعوا میشه هرکس یه ایده ای داره که بقیه قبول نمی کنن خلاصه هزار ناسازگاری پیش میاد خدا نکنه تو شراکت یه قرون کم و زیاد بشه
حالا چی شده می خوای دوباره بزنی تو کار هاستینگ جواب پ خ رو هم که نمی دی ماشالله

1eng.ir
December 5th, 2010, 16:11
کی گفته 100میلیون؟ برای شروع باید از کم شروع کرد تا العان 2نفر 100 درصد اعلام امادگی کردند :d
به بن بست خوردید یه تاپیک بزنید عبرتی بشه برای دیگران ;)

با 10میلیون تومن 1 ماه هم میشه نامبر وان ایران شد زیاد بالا نگیرید
مسئله فقط پول نیست!
بخوای سخت نگیری به ته دیگ هم نمیرسی نه نامبر وان ;)

Warez-Host.IR
December 5th, 2010, 16:35
اما دوست عزیز شراکت فایده نداره
درسته هميشه سعي كنيد خودتون باشيد و خودتون
و تعدادي باهاتون كار كنن و درصد بگيرن نه اين كه شريكت باشن
به قول يكي از دوستان كه ميگفت :
(( شريك اگر خوب بود خدا هم واسه خودش يكي ميگرفت ))

1eng.ir
December 5th, 2010, 16:51
(( شريك اگر خوب بود خدا هم واسه خودش يكي ميگرفت ))
شاید خدا نتونست شریک خوب (در حد خودش) پیدا کنه، وگرنه 100% انتخاب میکرد ;)
اگه بدونی شریک خوب (http://www.webhostingtalk.ir/member/1881/) چه مذیتهایی داره 100% سریعاً میری یه خوبشو انتخاب میکنی :)
مثال: شخصاً موقعی که نیاز داشته باشم و شرایطش رو داشته باشه بازم شریک برای خودم انتخاب میکنم. حتی اگه شده تو یه کار 100 نفر شراکت داشته باشیم ;)

Amir.Mansoury
December 5th, 2010, 18:47
قبلا از این بحثها شده. لازم به ادامه دادن نیست

rezvani_a1
December 5th, 2010, 22:14
یکی مثه من که راه و چاهشو کامل میدونم و کلی رابطه و ضابطه و تجربه و ... دارم، اگه 1 سال وقت آزاد + 100 میلیون داشته باشم 100% به صورت حرفه ای واردش میشم و گردن میزنم که 2 ساله بشم نامبر وان ایران ;) (کم حرفی نیستا!)

تو هر کاری اگه شرایطشو داشته باشی (تجربه، پول، وقت، رابطه، سواد و ...) میتونی با تلاش کردن بهترین بشی ;)

زیاد بش فکر نکن، یه روز خوب میاد :دی

خیلی از خودت تعریف کردی؟؟ یک وقت کم نیاری؟ مثل اینکه تو هم با بچه های بالا رابطه داری و آخرش میرسی که ...................................... نه بابا خبری نیست.

itjavani
December 5th, 2010, 22:30
شریکـــ داریم تا شریکــــ!!!
ممد دادا همه مثل خودتو شریکت گل نیستن که! خار شریک زیاد رفته تو چشم ما!
خلاصه اینکه آقا رضا در مورد اینجور چیزا خیلی صحبت شده!!!!

---
December 5th, 2010, 22:45
منظورت با من است؟ شاید مشکل *** کردن و... به خاطر این بوده که زبانی توافق کردید ولی در این نوع شراکت قرار داد نوشته میشه

من اسم بردم من شراکتمو با تو پارسال تموم کردم نه ضرر کردم نه سود :) (البته ضرر کردم اما چشم گیر نبود)

J4vad
December 5th, 2010, 22:48
دوستان حالا نامبر 1 نشدید نامبر 10 که بشید .!

موفق باشید .

1eng.ir
December 5th, 2010, 22:50
خیلی از خودت تعریف کردی؟؟ یک وقت کم نیاری؟ مثل اینکه تو هم با بچه های بالا رابطه داری و آخرش میرسی که ...................................... نه بابا خبری نیست.
پسرم زیاد به خودت فشار نیار ;)
شما بهتره به فکر فروش v پی n و ... باشید ;)

آقای رضوانی ؟! علیرضا ؟!

---
December 5th, 2010, 22:51
به بن بست خوردید یه تاپیک بزنید عبرتی بشه برای دیگران ;)

مسئله فقط پول نیست!
بخوای سخت نگیری به ته دیگ هم نمیرسی نه نامبر وان ;)

اگه بخوای از هر چیزی واسه خودت یه غول بسازی آره به ته دیگ هم نمیرسی سخت گیری نداره زندگی کردن ریسکه اما 100 میلیونی که شما میگی (البته برای شما مثل آنه برای آمیتاب باچانه:d)
خیلی هست 10 میلیون تومن معقول تره تا 100 میلیون /
10 تومن بده من 6 ماهه میرم تو تاپ 25 وب هاستینگ.اینفو اگه نرفتم با سودش پست می دم اما اگه تونستم قید پولی که دادیو باید بزنی :d میتونی امتحان کنی

abod_black
December 5th, 2010, 23:29
من اسم بردم من شراکتمو با تو پارسال تموم کردم نه ضرر کردم نه سود :) (البته ضرر کردم اما چشم گیر نبود)

میشه بیشتر توضیح بدی؟
ما تو باغ نیستم.

پ ن:با 100 میلیون یک بیرون بر(آشپزخانه) بزنید یک سال که شد رستوران بزرگ میتونید بزنید(من دستم تو این کاره و تجربه دارم)

aghaee
December 6th, 2010, 08:21
فقط براتون آرزوي موفقيت و پيروزي مي كنم،‌ سرمايه باشه و پشت كار چرا كه نمي شه!‌

موفقيت :53:

delta
December 6th, 2010, 08:29
به قول دوستان: شریک اگر خوب بود خدا هم شریک میگرفت!

آخر شراکت دعوا و ... هستش..اولش بسیار خوب و عالی هست و همه دوستیم.سرپول برسه همدیگر رو میکشید!