PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت آپلود روی vps

mahdi66
December 5th, 2010, 10:10
سلام
دوستان من یه سایت موزیک دارم و به یه اسکریپت نیاز دارم که کاربرها بتونن از طریق اون موزیکهاشونو برای ما ارسال کنند
اینم بگم که من vps ویندوز دارم آیا میشه یه اسکریپت روی vps نصب کرد یا نه و اگه میشه چطوری؟ یا اینکه میشه این اسکریپت رو روی cpanel نصب کرد ولی فایلها رو به vps انتقال بده

Fracture
December 5th, 2010, 10:21
کافیه File Host Script رو گوگل کنید، اسکریپتهای متفاوتی پیدا میکنید.
روی وی پی اس ویندوز هم میتونید WAMP نصی کنید برای اجرای هر اسکریپتی.

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

یک سری نمونه برای شما:
Hosting Scripts (http://scriptmafia.org/category/hosting/)

mahdi66
December 7th, 2010, 10:56
ممنون Fracture جان من یه اسکریپت پیدا کردم
حلا چطوری باید نصبش کنم
من الان از iis استفاده میکنم و وقتی wamp رو اجرا میکنم کامل استارت نمیشه چون پورت 80 توسط iis استفاده میشه حالا چیکار کنم که درست بشه؟
اینم بگم که vps من دوتا آیپی داره که یکیشو برای فایلهام گذاشتم که بشه دانلودشون کرد
و یکی رو هم روی پوشه www برای wamp گذاشتم
و اینکه موقع نصب wamp رو روی localhost گذاشتتم
حالا این کارایی که کردم درسته؟جون من می خوام یوزر ها هم به این اسکریپت (File Host Script) دسترسی داشته باشن!

Fracture
December 7th, 2010, 11:26
ممنون Fracture جان من یه اسکریپت پیدا کردم
حلا چطوری باید نصبش کنم
من الان از iis استفاده میکنم و وقتی wamp رو اجرا میکنم کامل استارت نمیشه چون پورت 80 توسط iis استفاده میشه حالا چیکار کنم که درست بشه؟
اینم بگم که vps من دوتا آیپی داره که یکیشو برای فایلهام گذاشتم که بشه دانلودشون کرد
و یکی رو هم روی پوشه www برای wamp گذاشتم
و اینکه موقع نصب wamp رو روی localhost گذاشتتم
حالا این کارایی که کردم درسته؟جون من می خوام یوزر ها هم به این اسکریپت (File Host Script) دسترسی داشته باشن!

شما حتما اصرار دارید که از ویندوز استفاده کنید؟ کاربری لینوکس برای کار شما خیلی بهتره. در عین حال میتونید از نرم افزارهای شیر فایل هم در ویندوز استفاده کنید، یک نمونه بسیار عالی:
HFS ~ HTTP File Server (http://www.rejetto.com/hfs/)
با این نرم افزار که تحت ویندوز اجرا میشه میتونید کلیه کارهای آپلود و حتی دانلود رو هم انجام بدید.
در مورد اسکریپت هم میتونید از یه فرم تماس ساده که Attachment داشته باشه هم استفاده کنید.

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

شما حتما اصرار دارید که از ویندوز استفاده کنید؟ کاربری لینوکس برای کار شما خیلی بهتره. در عین حال میتونید از نرم افزارهای شیر فایل هم در ویندوز استفاده کنید، یک نمونه بسیار عالی:
HFS ~ HTTP File Server (http://www.rejetto.com/hfs/)
با این نرم افزار که تحت ویندوز اجرا میشه میتونید کلیه کارهای آپلود و حتی دانلود رو هم انجام بدید و انتخاب پرت هم با شماست.
در مورد اسکریپت هم میتونید از یه فرم تماس ساده که Attachment داشته باشه هم استفاده کنید.

mahdi66
December 7th, 2010, 15:46
شما حتما اصرار دارید که از ویندوز استفاده کنید؟ کاربری لینوکس برای کار شما خیلی بهتره
خوب بخاطر نرم افزار هایی که استفاده میکنم کار با ویندوز راحت تره

در عین حال میتونید از نرم افزارهای شیر فایل هم در ویندوز استفاده کنید، یک نمونه بسیار عالی:
HFS ~ HTTP File Server
این برنامه دقیقا چیکار میکنه؟

حق با شماست این به ذهنم نرسیده بود
فقط اگه یه فرم ساده html معرفی کنید ممنون میشم

بازم ممنون ازتون بخاطر راهنمایی هاتون

Fracture
December 7th, 2010, 16:04
خوب بخاطر نرم افزار هایی که استفاده میکنم کار با ویندوز راحت تره

این برنامه دقیقا چیکار میکنه؟

حق با شماست این به ذهنم نرسیده بود
فقط اگه یه فرم ساده html معرفی کنید ممنون میشم

بازم ممنون ازتون بخاطر راهنمایی هاتون

یک نمونه اسکریپت که ارسال فایل هم داشته باشه:
اسکریپت فرم ساز حرفه‌ای و کاملا فارسی (machform) « P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/3575-mach_form_form-maker_php-script.html)

HFS هم نرم افزاری برای اشتراک گذاری فایل هست که شما میتونید ازش برای دانلود و آپلود فایل به VPS -یا هر ویندوزی با آی پی ولید- استفاده کنید. یه یک بار نصبش می ارزه که قابلیتهاشو ببینید.