PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون یه همچین سایتی میتونه تو ایران موفق بشه ؟؟

RahatDownload.Com
November 29th, 2016, 23:48
سلام ...

من دنبال این هستم که یک سایت مثل serpbook.com برای کاربران ایرانی راه اندازی کنم ...

طریقه کار سایت به این صورت هست که کاربر ادرس سایت + کلمه کلیدی مورد نظر رو تو این سایت اضافه میکنه ... بعد سایت نشون میده که برای این کلمه دقیقا تو چه رنک و صفحه ای هست ( برای همه موتور های جستوجو ) .. تغییرات هم به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه مشخص میکنه ... و همه این ها رو هم روی نمودار نشون میده ...

من با طراح های مختلف صحبت کردم ولی هیچکدوم نمیدونن این سیستم چجوری کار میکنه .. چندتا طراح خارجی پیدا کردم که میتونن همچین سیستمی رو طراحی کن و بعد از طراحی هم من میتونم به فارسی ترجمه کنم سیستم رو ...

به نظرتون این سیستم تو ایران میتونه جواب بده ؟؟ هزینه راه اندازی سایت بالاس ( فقط اسکریپت رو گفتن 10 هزار دلار ) حالا تبلیغاتش به کنار .. به نظرتون ارزش ریسک داره ؟
امیدوارم مکان مناسبی رو برای این تاپیک انتخاب کرده باشم :">

RahatDownload.Com
November 29th, 2016, 23:55
خیلی سایت و سیستم جالبیه
اما با شناختی که از ذائقه وطنی هست
فکرنمیکنم انچنان استقبال گرمی بشه که بتونید
کل سرمایتنو بک بدید

من هم نگران همین ذائقه وطنی هستم فقط :d

ایرانی جماعت همچیو مجانی میخواد ( امیدوارم به کسی بر نخوره ) .. موندم اگه راه اندازی شه کسی حاضره ماهیانه پولی پرداخت کنه یانه ؟

darkdruid
November 29th, 2016, 23:56
من هم نگران همین ذائقه وطنی هستم فقط :d

ایرانی جماعت همچیو مجانی میخواد ( امیدوارم به کسی بر نخوره ) .. موندم اگه راه اندازی شه کسی حاضره ماهیانه پولی پرداخت کنه یانه ؟

اگه خیلی حرفه ای باشه فک کنم بتونی به سایت های برتر ایران سرویس بدی در هر صورت ریسکی هستش

almandata
November 30th, 2016, 00:03
سلام

هر ایده ای تو ذهنته پیاده کن یه کم براش وقت بذار/:)

میگیره چه هزار مدل از اون سایت باشه چه یکی

این سایتی هم که میگی قبلا پیاده شده

RahatDownload.Com
November 30th, 2016, 00:05
سلام

هر ایده ای تو ذهنته پیاده کن یه کم براش وقت بذار/:)

میگیره چه هزار مدل از اون سایت باشه چه یکی

این سایتی هم که میگی قبلا پیاده شده

من چون نمونشو تو ایران پیدا نکردم به فکرش افتادم ... کلی هم جستوجو کردم موردی پیدا نکردم !
میتونید نمونشو معرفی کنید ؟

almandata
November 30th, 2016, 00:08
من چون نمونشو تو ایران پیدا نکردم به فکرش افتادم ... کلی هم جستوجو کردم موردی پیدا نکردم !
میتونید نمونشو معرفی کنید ؟
http://jayekalame.ir/

web24 نسخه اندروید شو هم اوکی کرده (موتور جستجو گوگل هستش فقط)

irhost.net
November 30th, 2016, 00:11
سلام ...

من دنبال این هستم که یک سایت مثل serpbook.com برای کاربران ایرانی راه اندازی کنم ...

طریقه کار سایت به این صورت هست که کاربر ادرس سایت + کلمه کلیدی مورد نظر رو تو این سایت اضافه میکنه ... بعد سایت نشون میده که برای این کلمه دقیقا تو چه رنک و صفحه ای هست ( برای همه موتور های جستوجو ) .. تغییرات هم به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه مشخص میکنه ... و همه این ها رو هم روی نمودار نشون میده ...

من با طراح های مختلف صحبت کردم ولی هیچکدوم نمیدونن این سیستم چجوری کار میکنه .. چندتا طراح خارجی پیدا کردم که میتونن همچین سیستمی رو طراحی کن و بعد از طراحی هم من میتونم به فارسی ترجمه کنم سیستم رو ...

به نظرتون این سیستم تو ایران میتونه جواب بده ؟؟ هزینه راه اندازی سایت بالاس ( فقط اسکریپت رو گفتن 10 هزار دلار ) حالا تبلیغاتش به کنار .. به نظرتون ارزش ریسک داره ؟

سلام خدمت شما اگر یکم وقت بزارین حتما نتیجه خواهید گرفت .

هیچ تلاشی بدونه پاداش نیست .

RahatDownload.Com
November 30th, 2016, 00:17
http://jayekalame.ir/

web24 نسخه اندروید شو هم اوکی کرده (موتور جستجو گوگل هستش فقط)

قطعا میشه فضای رقابتی ایجاد کرد ...

DaryaHost
November 30th, 2016, 01:01
سلام ...

شک نکنید جواب میده ! چون مشابه فارسی نداره ! و کارآمد هم هست البته باید در نظر داشت که سختی خودش رو هم داره

من ک جذب شدم

اگر همکار نیاز داشتید ما هستیم ( پیام خصوصی )

ali1150
November 30th, 2016, 01:23
به نظرم وقت و هدر نده سایت و بزن.
طراحی رابط کاربری رو به صورت حرفه ای خواستی انجام میدم.

RahatDownload.Com
November 30th, 2016, 14:32
ممنون از راهنمایی همه دوستان ;)

سیدرضا بازیار
November 30th, 2016, 14:57
مگه سایت serpbook.com کلمات فارسی رو ساپورت نمیکنه؟

RahatDownload.Com
November 30th, 2016, 19:07
مگه سایت serpbook.com کلمات فارسی رو ساپورت نمیکنه؟

چرا .. ولی من به دنبال راه اندازی یک سیستم کاملا فارسی هستم ...

persiancoder
December 1st, 2016, 02:10
اکثر وبمستر های ایرانی از خدمات رایگان دو سایت alexa.com و cloudflare.com که تقریبا نزدیک به موضوع فعالیت شما هستند استفاده میکنند.
اگر موضوع تحریم الکسا رو فاکتور بگیریم ، چند درصد از این وبمستران از خدمات پریموم و اشتراک های ماهیانه این دو سایت استفاده می کنند؟
اگر خدمات رایگان ارائه بدید از نظر یک نمونه کار قوی و برند احتمالا اسمتون سریع پخش بشه و استقبال بشه ( و بتونید سود غیرمستقیم داشته باشید )
اما روی فروش اشتراک و درآمد مستقیم از خدمات سایت چندان حسابی باز نکنید ...

alirezakaj
December 1st, 2016, 12:41
10 هزار دلار برا یه سایت اونم توی ایران ؟ شک نکنید ضرر خالصه .