PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های خارج از ایران هاست ایران از wehostwebsite به leaseweb منتقل شد

irlogo
December 5th, 2010, 01:32
رفتم تو سایت سیاوش محمودیان syavash.com و متوجه این موضوع شدم
الان لیست سایت های هاست شده خارج از کشور هاست ایران رو بررسی می کنم همشون از wehostwebsite به leaseweb منتقل شدند، ظاهرا!

1eng.ir
December 5th, 2010, 01:39
شاید به دنبال پینگ پایینتر بودند ...
لینک خبر ؟!

irlogo
December 5th, 2010, 01:43
نه من لینک خبری ندارم، در بالا هم توضیح دادم متوجه شدم که اگر همه سایت های هاست خارجی نباشد حجم زیادی می باشد
و البته من هیچ دلیلی رو برای این کار ذکر نکردم، فقط چون برام خیلی جالب بود اینجا مطرح کردم

یا علی

delta
December 5th, 2010, 01:44
مال خودش که آره ..فکرکنم گیر دادند به فایلها رفته رو لس بهش زیاد گیر ندن!

MagicVps.Com
December 5th, 2010, 02:32
رفتم تو سایت سیاوش محمودیان syavash.com و متوجه این موضوع شدم
الان لیست سایت های هاست شده خارج از کشور هاست ایران رو بررسی می کنم همشون از wehostwebsite به leaseweb منتقل شدند، ظاهرا!

شاید خود اریا بیاد در این مورد توضیحاتی بگه

Aria
December 5th, 2010, 05:42
سلام.

فکر نکنم دلیلی داشته باشه یک سرویس دهنده در مورد تصمیم کاربرانش دلیل بیاره یا توضیحی ارائه کنه.

همینطور هر کاربر مجاز هست که سرویس هاشو به هر دیتاسنتری منتقل کنه و این حق یک کاربر هست که به هر دلیل و طبق شرایطی که پیش رو داره، تصمیمات جدید بگیره.

اگر شرکت هاست ایران دلیلی برای ارائه توضیح داشته باشه، در این سایت عضو هستند و *خودشون* توضیح ارائه خواهند کرد.

با تشکر.