PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فارسی ساز 4.0.8 و هک ارسال ایمیل

farhad054
December 4th, 2010, 23:32
فارسی ساز نسخه 4.0 ..و هکی که بعد از آپدیت شدن موضوع به نویسنده تاپیک میل میده رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟

مثلا الان من این تاپیک رو اینجا نوشتم یکی میاد جواب من رو میده واسه من ایمیل میاد این منظورمه :d

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

دوستان راهنمایی :105:

vimax
December 5th, 2010, 07:37
رفیق این که دیگه فارسی ساز نمی خواد
توی پنل ادمین برو و قسمت سرچ زبان فقط عباراتی که مدنظرته رو توش بده و فارسی کن
کلاس ایمیل هم باید روی html بزاری که از css بتونی استفاده کنی
به همین راحتی به همین خوشمزگی

farhad054
December 5th, 2010, 11:38
والا تا اون زمانی که من میدونم فارسی ساز میخواد

کلاس ایمیل هم باید روی html بزاری که از css بتونی استفاده کنی

کلاس ؟؟؟ بابا مهندس

به همین راحتی به همین خوشمزگی

حتما پودر کیک رشد #-o

بابا یکی بیاد به من راهنمایی کنه چرا فروم واسه تفریح اگه باشه 1000 نفر اماده هستند اما واسه کار فوری کسی نیست

mr.bahram
December 5th, 2010, 11:44
والا تا اون زمانی که من میدونم فارسی ساز میخواد

کلاس ؟؟؟ بابا مهندس

حتما پودر کیک رشد #-o

بابا یکی بیاد به من راهنمایی کنه چرا فروم واسه تفریح اگه باشه 1000 نفر اماده هستند اما واسه کار فوری کسی نیست

یه نگاه به این بنداز
نسخه ها و فایل های ویبولتین vBulletin 4 (http://www.vbskin.ir/forums/forum110.html)
منتها برای دانلود باید ثبت نام بکنید

farhad054
December 5th, 2010, 12:00
هک ارسال ایمیل که همین الان رو وبهاستینگ نصبه اسمش چیه ؟

vimax
December 5th, 2010, 12:05
برادر مگه منظورت این نیست من مثلا تاپیک میزنم بعد تو میایی توی تاپیکم پست میدی؟
اگر اینه پلاگین میخوای چی کار.
شما واسه اینکه فعال کنیش باید برای پانل ادمین ویبولتین قسمت تنظیمات گروههای کاربری بعد واسه هر گروه تعیین کنی مثلا گروه کاربرهای یوزرهای عادی همزمان با ارسال پست مشترک بشن و جواب پست ها بهشون ایمیل زده بشه.
بعد اگر خودت نداریش باید بری توی پروفایلت و قسمت تنظیمات حساب کاربری کلی گزینه می بینی از بینشون گزینه اشتراک ارسال ایمیل روزانه / هفتگی و.. انتخاب کنی
دیگه والا از این ساده تر ؟!