PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جریان بیت کوین و استخراج چیه؟

naghmesra
November 27th, 2016, 23:50
سلام و درود

سوال من اینه استخراج بیت کوین و سایر این پول های اینترنتی دقیقا چیه؟ چطوری انجام میشه؟ نرم افزار خاصی داره؟

یه چیز دیگه سایت https://hashflare.io/ دقیقا چیکار میکنه؟ چیزی میفروشه که باهاش میشه بیت کوین استخراج کرد؟

لطفا افراد روشن در زمینه استخراج پول های اینترنتی من رو توجیه کنند.

موفق باشید

1993
November 28th, 2016, 09:35
همین قد میدونم که پول اینترنتیه و با جمع کردنش یا حالا میتونی باهاش خرید کنی یا به ریال تبدیل کنی و یا باهاش سرمایه گذاری کنی.
تو بعضی سایتا (خارجی) میتونی رایگان به دست بیاری که البته زمان بر و کمی اعصاب داغونی داره که بتونی چیزی جمع کنی که دستتو بگیره.
و همچنین ارزش بالایی داره.هر یک بیت کویین فکر کنم دویست و خورده ای دلاره (اگه اشتباه نکنم) که البته اگه بتونی به ۱ بیت کویین برسونی در زمان کم شاهکار کردی.
یه مدت درگیرش بودم ولی در کل ارزش نداره.مگر اگه اینکه یه پول قلمبه‌ای رو بیت کویین بخری و باهاش سرمایه گذاری کنی که تازه همون شرکت (شرکت های خارجی،ایرانی فکر نکنم وجود داشته باشه) هم که توش سرمایه گذاری میکنی کلاهبرداری نکنه.

naghmesra
November 28th, 2016, 10:33
دزود

همین قد میدونم که پول اینترنتیه و با جمع کردنش یا حالا میتونی باهاش خرید کنی یا به ریال تبدیل کنی و یا باهاش سرمایه گذاری کنی.
تو بعضی سایتا (خارجی) میتونی رایگان به دست بیاری که البته زمان بر و کمی اعصاب داغونی داره که بتونی چیزی جمع کنی که دستتو بگیره.
و همچنین ارزش بالایی داره.هر یک بیت کویین فکر کنم دویست و خورده ای دلاره (اگه اشتباه نکنم) که البته اگه بتونی به ۱ بیت کویین برسونی در زمان کم شاهکار کردی.
یه مدت درگیرش بودم ولی در کل ارزش نداره.مگر اگه اینکه یه پول قلمبه‌ای رو بیت کویین بخری و باهاش سرمایه گذاری کنی که تازه همون شرکت (شرکت های خارجی،ایرانی فکر نکنم وجود داشته باشه) هم که توش سرمایه گذاری میکنی کلاهبرداری نکنه.

این مباحثی که فرمودید مباحث پایه پول های اینترنتیه. این ها رو خود بنده هم میدونستم. لطفا افراد آگاه درباره استخراج توضیح دهند.

سپاس:77:

alirezakaj
November 28th, 2016, 11:07
سلام و درود

سوال من اینه استخراج بیت کوین و سایر این پول های اینترنتی دقیقا چیه؟ چطوری انجام میشه؟ نرم افزار خاصی داره؟

یه چیز دیگه سایت https://hashflare.io/ دقیقا چیکار میکنه؟ چیزی میفروشه که باهاش میشه بیت کوین استخراج کرد؟

لطفا افراد روشن در زمینه استخراج پول های اینترنتی من رو توجیه کنند.

موفق باشید

استخراج با استفاده از gpu و cpu و پردازش اونا انجام میشه . اون سایته هم قدرت هش که واحد شمارش قدرت استخراج هست رو میفروشه . نخرید از این سایته ارزش نداره .
اگر میخواید روی این قضیه سود کنید . کارت گرافیک زیادی تهیه کنید وباهاش rig بسازید و کلو کنید توی دیتاسنتر . یا اگر برق رایگان دارید همینجا استفاده کنید . چون مصرف برقش زیاده .
درضمن این روزا استخراج بیت کوین سود نداره همه میرن کوین های دیگه استخراج کنن . crypto بهشون میگن . مثلا zcash یه زمانی قیمتش زیاد بود کلی سود کردم خودم ازش . البته میگن دوباره قیمتش بالا میره .
فعلا ethereum با گرافیک استخراج کن قیمتش ثبات داره.
نرم افزار میخوای برو ازینجا بگیر : minergate.com
اما خودت کانفیگ کنی بهتره به نظرم . این نرم افزار ها قدرت کامل رو نمیدن