PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی ابرو کردن ایرانی ها در دیتاسنتر هتزنر !!

shahabhost
November 26th, 2016, 15:51
سلام همکاران عزیز خسته نباشید

همون طور که در جریانید پنل ایشون برای بار دوم در یک سال اخیر به دلیل بدهی بسته شده!

بله به دلیل بدهی!
ایشون عرض کردن که دلیل بسته شدن مشخص نیست و از ترس لاک شدن سرور ها پیگیری بابت باز کردن پنل انجام نمیدن! اما در صورتی که این طور نیست
ایشون پول های که بابت تمدید سرور میگرفتن رو خوابوندن و سودش رو میگیرفتن :) و الان دنبال وامن

خیالتون راحت دست به این پنل هم نمیزنن چون باید بدهی های جند میلیونیش رو پرداخت کنند

پس منتظر ایشون نباشید بیشتر از این و اقدام به خرید سرور جدید کنید و سایت هاتون رو بالا بیارید

در اصل ضمن پوزش، مجددا از ایشون سرور گرفتن خریت محض هست!!!

اعتباری که ذره ذره و با مکافات جمع میشه ایشون یک شبه م.... توش

بله سرو ای تی بر قله پایداری :))))))

RealHAM
November 26th, 2016, 15:55
سلام

اگر این موضوع صحت داشته باشید، هشداری جدی برای سایر همکاران است

shahabhost
November 26th, 2016, 16:01
سلام

اگر این موضوع صحت داشته باشید، هشداری جدی برای سایر همکاران است

الان تو پنل اقای به نام بهروز زینلی سرور تحویل میدن و این رو مطمئن باشید که به هیچ عنوان پیگیر باز شدن این پنل نمیشن!

به هر حال اگر خدایی وجود داره من ایشون رو نمیبخشم و اون دنیا باهاش تسویه میکنم

این تایپیک رو هم زدم تا دوستانی که هنوز مئل بنده منتظر حل شدن هستن به این خریت ادامه ندن و به هیچ عنوان با ایشون ادامه همکاری ندن!

farssub
November 26th, 2016, 16:28
سسلام ، طبق گفته جناب اسکندری ، کلیه پرداخت هاشون رو جناب حسینی (سرور وی دی اس) براشون انجام میدادن ، الان اعلام کردن جناب حسینی میان تاپیک چک میکنن ، و اعلام میکنن که پرداخت ها مشکل داشته یا خیر

mha1368
November 26th, 2016, 16:28
چه اوضاعی شده این هاستینگ...آدم نمیدونه چیکار کنه...من خیلی وقت بود دنبال سرور بودم..میخواستم یک ماه دیگه یه سرور بگیرم ازشون..اونم 6 ماهه که ستاپ نداشته باشه ..

Mr.Pouria
November 26th, 2016, 16:38
چه اوضاعی شده این هاستینگ...آدم نمیدونه چیکار کنه...من خیلی وقت بود دنبال سرور بودم..میخواستم یک ماه دیگه یه سرور بگیرم ازشون..اونم 6 ماهه که ستاپ نداشته باشه ..

سلام خدمت شما

عزیز من به شخصه به شما پیشنهاد میدم که اصلا سرور اختصاصی و یا مجازی نگیرید ...

مگه اینکه در شرایط خاص و اونم مجبور باشید ... همچنین سعی کنید از هر کسی که خریداری میکنید حداقل یک بکاپ اطلاعات به صورت کامل در سرور دیگری ( یونیتی دیگر ) براتون بگیره ...

مگرنه از این جور مشکلات بیش از اندازه پیش میاد ...

mahdigh
November 26th, 2016, 17:48
دیروز گفتن که امروز تا ظهر سرور جدید تحویل میدن ولی بعدش امروز ظهر که پرسیدم چی شد و آیا تونستن مشکل رو حل کنن این رو نوشتن "متاسفانه بکاب مشتریها کامل نشده و فعلا پی رفع مشکل نیستیم". و بعدش پرتالشون رو بستن. من که بیخیالش شدم میرم یه سرور دیگه میگیرم. مدیر فروم نباید ایشون رو بن کنه الان ؟ باز بهش اجازه فروش میدن اینجا ؟

sarwhost
November 26th, 2016, 18:18
پرداختهای ما توسط جناب ال حسینی هر ماه بصورت منظم بدون مشکل پرداخت شده ا۳ای جوی مطمئن باش از راحت نمیگذرم اینجا اعلام میکنم
جناب حسینی الان متاسفانه نیستن و همکارشون اقای شیروانی گفتن دوشنبه میان این از این که شما مثل یک شیشه خرد شدید در مورد سرورهای جدید بله سفارش ثبت شده دیتاسنتر خعطیله و تحویل ندادن

k-h
November 26th, 2016, 19:04
این دیتا سنتر به راحتی به ایرانیان سرویس میده
من نمیدونم دوستان چرا از واسطه خرید میکنند هنوز برای این دیتا سنتر !!!!!

mhiizadi
November 26th, 2016, 21:32
پرداختهای ما توسط جناب ال حسینی هر ماه بصورت منظم بدون مشکل پرداخت شده ا۳ای جوی مطمئن باش از راحت نمیگذرم اینجا اعلام میکنم
جناب حسینی الان متاسفانه نیستن و همکارشون اقای شیروانی گفتن دوشنبه میان این از این که شما مثل یک شیشه خرد شدید در مورد سرورهای جدید بله سفارش ثبت شده دیتاسنتر خعطیله و تحویل ندادن

همین امروز چندین سرور سفارش داده شده و تحویل هم گرفته ایم .

sarwhost
November 26th, 2016, 21:34
همین امروز چندین سرور سفارش داده شده و تحویل هم گرفته ایم .
سرورمارکتی
بوده حتما

mhiizadi
November 26th, 2016, 21:41
سرورمارکتی
بوده حتما
34285

- - - Updated - - -

همچنین :
https://wiki.hetzner.de/index.php/Auftragsbearbeitung/en

اگر تحویل نگرفتید سرور هاتون رو ؛ یک ایمیل به :
serverorderstatus@hetzner.de
ارسال کنید .

mhml1367
November 27th, 2016, 08:58
من هم از سرور ای تی سرور خرید کردم از روز پنج شنبه سرور هاشون دست رسی به کاربرای ایرانی رو نداره، و از روز جمعه به من گفتن سفارش سرور دادن و هنوز حاضر نشده

ashadata
November 27th, 2016, 09:12
الان ما به امید فردا باشیم یا نه از اخر

sarv_it
November 27th, 2016, 10:41
سلام خدمت تمامی مدیران و همکاران عزیز که اسکندری روی سرتون کلاه گذاشت کلاهشم خوبه (اگه بدونه من کیم سرورمو مسدود میکنه)
:103:

بنده هم از ایشون سرور داشتم ولی ایشون ما رو مسخره کردن نمیگن دلیل چیه حداقل ما ساکت میشدیم هی میاد میگه دیتاسنتر چیزی نگفته خواستی بیا تیم ویور بده از پنلت اگه مشکل از خودت نبود . حالا هی بیا بگو از کاربر مطمئنم بعد چند روز میایی میگی فلان کاربر نمیدونم چی کرده به این خاطر سرور ها بستن حالا خواستی توی دروغ کمکت میکنم اسکندری جان (در قله پایدار باش!)

خیلی بخاطرت ضرر دیدم!

نکته مهم: سرور جناب بارانی رو چرا بلاک کردن؟ بخاطر اینکه حرفشون راست بود کل سرور هاش رو بلاک کردن
یعنی اسکندری جون من اول باور نککردم ولی وقتی این حرفو زد بلاک کردی کل سرور ها و فضا ها فهمیدم حرفش صحت داره
بیا جواب بده.

pardishosting
November 27th, 2016, 11:04
با سلام :
به عنوان کسی که با این دیتاسنتر سال ها کار کردم.

1) اگر پنلی بدهی داشته باشه (حتی 1 صورتحساب) یا صورتحساب ها سنگین باشه سرور جدید حتی مارکتی ، روی سفارش جدید تحویل نمی دند.

2) به هر دلیل سرور مسدود بشه ، اطلاع می دند ، اینطور نیست که بی دلیل کل سرور ها رو ببندند. بستن کل سرور ها معمولا به دلیل عدم پرداخت صورتحساب ها است.
جناب سرورای تی لطفا با اطلاعات کاربران و اعتبار سرویس دهندگان دیگر بازی نکنند لطفا . این کارها موجب بی اعتمادی به سرویس دهندگانی میشه که واقعا زحمت می کشند.

shahabhost
November 27th, 2016, 11:22
سلام عليكم

دوستان بعد از زدن اين تايپيك سرور بنده لاك شده و دسترسي حتي از المان مقدور نبود سزرو بكاپي كه هم دادن بودن خاموش كردن :)
يعني من به ايشون بدهكار هستم

بنده صبح امروز شكايتم رو تسليم دادسرا كردم

دوستان كه قصد ادامه همكاري دارن خودتون منطقيي فكر كنيد ايشون بار اولشون نيست كه ببخشيم با اعتبار خودتون اگر براتون مهم هست بازي نكنيد خواهش ميكنم
اعتتبار چيزي نيست كه يكشبه به دست بياد
من روم نميشه ديگه جواب تلفن بدم به خدا
جالبه از ما طلبكارن
در صورتيم كه مدام ما تحت فشاريم
ايشون فقط يك كلمه ميگن مشكليه كه پيش اومده و به ما ربطي نداره خيلي راحت!!! كاش هم خودش ميگفت
خودش رو پشت كارمنداش قاييم كرده :)

در اخر سرو اي تي بر قله پايداري

- - - Updated - - -

با سلام :
به عنوان کسی که با این دیتاسنتر سال ها کار کردم.

1) اگر پنلی بدهی داشته باشه (حتی 1 صورتحساب) یا صورتحساب ها سنگین باشه سرور جدید حتی مارکتی ، روی سفارش جدید تحویل نمی دند.

2) به هر دلیل سرور مسدود بشه ، اطلاع می دند ، اینطور نیست که بی دلیل کل سرور ها رو ببندند. بستن کل سرور ها معمولا به دلیل عدم پرداخت صورتحساب ها است.
جناب سرورای تی لطفا با اطلاعات کاربران و اعتبار سرویس دهندگان دیگر بازی نکنند لطفا . این کارها موجب بی اعتمادی به سرویس دهندگانی میشه که واقعا زحمت می کشند.

باور كنيد اگر يك بار ديگه پنل ايشون بدليل بدهي براي بار سوم بسته بشه هتزنر ديگه به ايراني سرور نميده!

yasserhost
November 27th, 2016, 11:30
با سلام نخواستم دخالت کنم:d ولی مثل اینکه این موضوع به آدم شور و شوق میده :d

فعلا هیچ کس نمیتونه حرفی بزنی چون سرورش خاموش میشه :-$:))

ولی نظر بنده اگر سرو ای تی دلیل رو برای کاربراش میگفت خدایشش کمک میکردن من شخصا حاضر بودم تا در نوانم هست کمک کنم تا دوستان سرور هاشون از دست نره (حالا دیگه رفت همونطور که شاه رفت)

من 80% اعتبار سایت جدیدمو بخاطر همین یدونه سرور که مشتری خارجی روش بود از دست دادم ولی خدا رو شکر نصفشون رو جا سازی کردم :| لطفا (خاموش نکن سرور رو ) چیزی نگفتم

mehrshad.ho
November 27th, 2016, 11:41
دوستان و همکاران عزیز

ضمن همدردی با شما به اطلاع برسونم اگر از گذشته 5-6 سال پیش در این فروم بوده باشید میدانید که این مشکل هر چند وقت یکبار برای پنل همکاران به وجود میاد

آقای اسکندری در این لحظه بسیار زیر فشار هستند و در حال رفع مشکل هستند سعی کنید به جای عصبانی کردن دو طرف کمی به موضوع زمان بدید تا مشکل سریع تر بر طرف بشود

خیالتون راحت باشه آقای اسکندری مشکل رو بر طرف می کنند

shahabhost
November 27th, 2016, 11:45
دوستان و همکاران عزیز

ضمن همدردی با شما به اطلاع برسونم اگر از گذشته 5-6 سال پیش در این فروم بوده باشید میدانید که این مشکل هر چند وقت یکبار برای پنل همکاران به وجود میاد

آقای اسکندری در این لحظه بسیار زیر فشار هستند و در حال رفع مشکل هستند سعی کنید به جای عصبانی کردن دو طرف کمی به موضوع زمان بدید تا مشکل سریع تر بر طرف بشود

خیالتون راحت باشه آقای اسکندری مشکل رو بر طرف می کنند

مهندس جان ايشون هيچ اقدام براي رفع مشكل پنل نكردن و نخواهند كرد!

تنها اقدام ايشون بكاپ گيري بوده

صبر هم اندازه داره ! اما ايشون نه اقدام كردن و نخواهند كرد!
همين كه با يك انتقاد ساده سزرو رو خاموش ميكنن نشون از شخصيت ايشون ميده.

موفق باشيد

pardishosting
November 27th, 2016, 11:53
لطفا توجه کنید شنبه و یک شنبه دیتاسنتر تعطیل است.
ایشون کاری هم کنند می افته فردا ...

arc1o0
November 27th, 2016, 11:55
شفاف سازی

تا وقتی که دنبال سرویس ارزان قیمت باشید همین آشه و همین کاسه!

تاوقتی که دنبال وی پی اس 10 هزار تومنی یا سرور اختصاصی 120 هزار تومنی می گردید باید توقع چنین اتفاقاتی رو داشته باشید.

بنده با آقای اسکندری کاری ندارم به هیچ وجه هم قصد تخریب یا مشارکت در تاپیک رو ندارم و همچنین آقای حسینی عزیز

سر حرفم با کاربرانی هست که از همکاران سرویس تهیه می کنند:

برای سود کردن باید سود برسونید!

وقتی شما سرور 40 یورویی رو داری ماهانه 160 هزار تومان تمدید می کنید باید بفهمی که یه جای کار میلنگه!

سرور 40 یورویی برای منه پروایدر شرکتی 200 هزار تومن تموم میشه و من حداقل باید 40-50 هزار تومان حاشیه سود برای خودم در نظر بگیرم

شمای مشتری فقط هزینه ارزی سرویس رو در نظر میگیری در حالی که منه پروایدر 10 نوع هزینه دیگه هم دارم این وسط و اگر این هزینه ها رو نداشته باشم اصلا پروایدر و رسلر نیستم.

فردی هستم که نشستم تو خونه و هزینه اینترنتم رو هم از جیب ابوی تامین می کنم!

منه پروایدر از رو بیکاری و دلخوشی و ... که نیومدم تو این کار،
این شغل من و راه کسب درآمد من هست.، اگر سرویسی که بنده نوعی در اختیار شما میزارم برای من سود نداشته باشه و هزینه هام و تامین نکنه مجبورم از چپ و راست کار بزنم. برم یورو رو 100 ت ارزونتر از یه جای دیگه پیدا کنم که لااقل تهش 20 هزار برا من بمونه :|

تمام این مشکلاتی که بارها تو انجمن دیده شده عاقبت مفت فروشی و مفت خری هست

تا وقتی که سرویس ها تون با پی پال های ایرانی تمدید میشه همین آشه و همین کاسه. دلار هایی که از فروش وی پی ان و سی سی کم و کرک نرم افزار و شرط بندی و انواع تخلفات دیگه میاد، ارزون تر از دلار بانکی هست

دلار بانکی پدر مادر دار حداقل 400-300 تومان بالای اسکناس تموم میشه. ، اون وقت کاربر میاد میگه سرور هتزنر، سرور او وی اچ دارم ، 100 ت زیر اسکناس تمدید می کنی برای من !

وقتی شمای کاربر داری 50 تومن من رو میدی ،دیگه من به خودم اجازه نمیدم برم این 50 تومنو از جای دیگه یا روش دیگه تامین کنم ،

اما وقتی من سرور زیر قیمت تموم شده میدم یا با حاشیه سورد 10-20 هزار تومنی میدم مطمئن باشید یک جای کارم میلنگه ، وگرنه مغزم که معیوب نیست!!!!

وقتی شما بیای وی پی اس رم یک رو ماهی 30 هزار تومان بخری دیگه من هیج وقت به خودم اجازه نمیدم آورسل کنم و روی یه سرور 32 گیگی 50 تا وی پی اس بیارم بالا!!!

حداقل برای وقت و دانش و سرمایه خودم که باید ارزش قائل باشم!

این وسط هم ان شاءالله مشکل همه دوستان حل و قضیه ختم به خیر میشه ولی برای اینکه دیگه این مشکلات پیش نیاد به عنوان یه عضو از جامعه it و ict کشور 2 تا وصیت دارم.

1- سرویس ارزان نخرید

2- قبلا وحید عزیز یه جمله خوبی در مورد بکاپ توی امضاشون بود، نمی دونم هنوز هست یا نه ولی : بکاپ، بکاپ، بکاپ

3- خیلی وقتها خیلی از مشکلات با پول هم حل نمشه، پس لطفا به خودتون احترام بزارید و بکاپ گیری منظم داشته باشید.

یا حق.

mahdigh
November 27th, 2016, 11:57
لطفا توجه کنید شنبه و یک شنبه دیتاسنتر تعطیل است.
ایشون کاری هم کنند می افته فردا ... من دیروز عصر دیگه از سرو آی تی قطع امید کردم و یه سرور دیگه خریدم EX41ssd و دیشب هم تحویل گرفتم. دیتاسنتر فقط برای ایشون تعطیله ؟ خود سرو آی تی تو تیکت گفته بود که حداکثر شنبه ظهر یه سرور جدید میده ولی خبری نشد.

sarwhost
November 27th, 2016, 12:00
اقایان محترم اقای شهاب برفی و دیگران پرداختهای ما توسط اقای ال حسینی بدون هیچ مشکلی هر ماه انجام شده الانم هیچ فاکتوری نداریم که پی نشده باشه هر کی میخواد بره از ایشون که مدیر سایت سرور وی دی اس هست بپرسه
جناب برفی اگر حرفی دارید من خوشحال میشم برید شکایت کنید
لطفا بیشتر از این با توهمات خود مارو زیر فشار نگذارید اگر واقعا انسان هستید و به فکر ماهی گیری از اب گل الود نیستید و برای بی ابرو کردن یکی طناب ندید

alirezakaj
November 27th, 2016, 12:04
شفاف سازی

تا وقتی که دنبال سرویس ارزان قیمت باشید همین آشه و همین کاسه!

تاوقتی که دنبال وی پی اس 10 هزار تومنی یا سرور اختصاصی 120 هزار تومنی می گردید باید توقع چنین اتفاقاتی رو داشته باشید.

بنده با آقای اسکندری کاری ندارم به هیچ وجه هم قصد تخریب یا مشارکت در تاپیک رو ندارم و همچنین آقای حسینی عزیز

سر حرفم با کاربرانی هست که از همکاران سرویس تهیه می کنند:

برای سود کردن باید سود برسونید!

وقتی شما سرور 40 یورویی رو داری ماهانه 160 هزار تومان تمدید می کنید باید بفهمی که یه جای کار میلنگه!

سرور 40 یورویی برای منه پروایدر شرکتی 200 هزار تومن تموم میشه و من حداقل باید 40-50 هزار تومان حاشیه سود برای خودم در نظر بگیرم

شمای مشتری فقط هزینه ارزی سرویس رو د

یا حق.

عزیزم اونجا ایران نیست که سرور گرون و ارزون باشه ! اونجا سرور هاش همه ارزون و دارای بهترین کیفیت ممکن هستن . حرف از آلمان میزنیم نه از دیتاسنتر های بی کیفیت و گرون ایران .
اینکه 10 هزار تومان میدن واقعا همین قیمت میشه خرید از خود دیتاسنتر .

و اما لات مجازی کیست ؟
فروشندگان یا بهتر بگم دلالانی که به عنوان واسطع عمل میکنن و در اخر روزی کلاه بردار میشن و همچنان در این وب سایت به فعالیت خود ادامه میدهند وقتی هم توی تاپیک های فروششون پست میزاری ادمین به عنوان اسپم پاکش میکنه .
من تا ب حال 3 جا سرم کلاه گزاشتن متاسفانه فضای این وب سایت طوریه که کلاه بردار هارو مخفی میکنه و اجازه به معرفی اونا نمیدن .