PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه دامنه سایت وردپرسی را از طریق هاست تغییر دهیم؟

سیدرضا بازیار
November 25th, 2016, 09:19
من یه سایت وردپرسی دارم که دامنه اون سلب امتیاز شده. حالا میخوام دامنه جدید رو روی سایت قرار بدم و تنها دسترسی من به هاست هست
اگه ممکنه راهنمایی کنید که چطوری دامنه رو تغییر بدم که هیچ مشکلی پیش نیاد؟
چیکار کنم که گوگل از تغییر دامنه مطلع بشه؟

kandohost.com
November 27th, 2016, 18:59
من یه سایت وردپرسی دارم که دامنه اون سلب امتیاز شده. حالا میخوام دامنه جدید رو روی سایت قرار بدم و تنها دسترسی من به هاست هست

با سلام

می تونید از طریق هاست ، دامین قبلی رو ریدایرکت کنید روی دامین جدید .

nima73
November 27th, 2016, 19:09

درود
از طریق phpMyAdmin وارد دیتابیس بشید و از گزیته wp_options تغییرات دامنه جدید را اعمال کنید
برای گوگل هم از طریق webmasters میتونید دامنه را تغییر بدید ( گزینه change of address ) البته باید قبلش تغییرات ریدایرکت را انجام بدید که خودش راهنمایی میکنه

34295

sahar_tym
December 9th, 2016, 15:49

سلام دوست عزیز باید برید از دیتابیس اسم سایتتونو تغییر بدین و بریدگوگل وب مستر اسم جدید سایتتونو ثبت کنین. ولی چون دامنه قبلیتون منحل شده روی رتبه سایتتون توگگل تاثیر منفی میزاره. درکل خیلی کارخاصی نمیتونین بکنین.