PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با آی پی اسپمر و بن کردن آی پی

SaeedFazlollahzadeh
November 24th, 2016, 21:56
سلام
در یک وب سایتی هست که اسپمر ها از رنج آی پی زیر میان ثبت نام می کنن و کامنت میذارن

162.158.*.*
و اکثرا هم از آی پی های 168 و 179 میان (جای ستاره ی اولی)
جالب این جاست که وقتی این رنج آی پی رو بلاک می کنم در پنل، خود من هم دیگه نمی تونم وارد سایت و پنل بشم! و باید تغییر آی پی بدم به خارج، در حالی که رنج آی پی من این هست

31.58.*.*
پس علی القاعده نباید من هم بن بشم!
هویز گرفتم آی پی ها رو و دیدم مربوط به شرق آسیا هستن و کشور هایی مثل اندونزی و سنگاپور و تایلند
هرچه فکر می کنم، می بینم خودم نباید بن بشم، اما میشم
cmsی که استفاده میشه، از سیستم های معروف هست و فکر نمی کنم مشکلی از جانب cms باشه، اما چیزی که به ذهن خودم میرسه اینه که احتمالا اینترنتی که دارم استفاده می کنم، از شرق آسیا تامین میشه که با بن آی پی کردن رنج بالا، خودمم بن میشم
به نظر شما مشکل از کدوم سمت هست؟
ViraHost.com
November 24th, 2016, 22:06
سلام،
سیستم مدیریت محتوی چیست؟
به تازگی افزونه جدید نصب/آپدیت کردید؟

m2n
November 24th, 2016, 22:57
اینو بزارید تو اچ تی اکسس ببینم چجوری شما بن میشین :)

<Limit GET POST HEAD>
Order Allow,Deny
Allow from all
deny from 162.158</Limit>

SaeedFazlollahzadeh
November 24th, 2016, 23:08
سلام،
سیستم مدیریت محتوی چیست؟
به تازگی افزونه جدید نصب/آپدیت کردید؟
اجازه بدید فعلا نام cms رو نگم چون بعد از دیدن پست و راهنمایی شما به این فکر افتادم که آی پی مورد بحث رو از طریق هاست بن کنم و دیدم مشکل از طرف سایت و cms یا پلاگین های نصب شده ی روی اون هست
الان هم در حال کار بر روی پلاگین های سایت هستم تا ببینم مشکل از کدوم بوده

اینو بزارید تو اچ تی اکسس ببینم چجوری شما بن میشین :)

<Limit GET POST HEAD>
Order Allow,Deny
Allow from all
deny from 162.158</Limit>

چمیدونم والا:دی
تشکر از کدی که قرار دادید
بالاتر ذکر کردم، قبل از این که کد رو قرار بدید، به فکرم رسید آی پی رو از طریق IP Blocker هاست تست کنم، و دیدم زمانی که 162.158 رو بلاک کردم، من بدون مشکل می تونستم از سایت و ساب دامین هاش دیدم کنم! اما تنها زمانی که این آی پی رو در پنل مدیریت cms بلاک می کردم، خطا می داد که آی پی شما بلاک شده!
-----------------------------
نکته مهم تر این که همون cmsی که نام نبردم، چند سایت دیگه هم دستم هست که رفتم در پنل اون ها و آی پی 162.158 رو بلاک کردم اما مشکلی وجود نداشت در بازدید من از صفحات اون چند سایت!
پس فعلا به این نتیجه رسیدم که مشکل هر چه که هست از سمت فایل هایی هست که در این سایتی که روش بحث دارم، وجود داره

تشکر از هر دوی شما عزیزان و بزرگواران
تا این جاش رو که فهمیدم مشکل از سایتی هست که فعلا دارم روش کار می کنم
اخبار بعدی رو به شما عزیزان اطلاع میدم