PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل NameCheap برای وریفای اکانت

hoka
November 23rd, 2016, 23:56
سلام عزیزان

بنده امروز یک اکانت باز کردم و چند دامنه گرفتم و پرداخت کردم و ثبت شد . ولی الان این ایمیل برای بنده اومده

Unfortunately, your Namecheap account was flagged by our fraud screening system as requiring verification and was locked.

Please take our verification at https://www.namecheap.com/verification/default.aspx to get your account verified. Once it is submitted, please let us know in this ticket.

If we do not hear back from you within 24 hours we will be forced to cancel your orders.

We apologize for any inconveniences that may result from this process. This extra verification is done for your security and to ensure that orders are legitimate. This industry, unfortunately, has a high rate of fraudulent orders, and this sort of verification helps us drastically reduce fraud and ensure our customers remain secure. Account verification is a one time procedure, after your account is verified you will never face this issue again.

حالا در مجموع یادم نمیاد چیا زدم برای اکانتم . کسی از دوستان میدونه باید چکار کرد ؟ مسترکارت هم مجازی بوده برگشت هم نمیخوره پول

viasky
November 23rd, 2016, 23:58
با پی پال پرداخت کنید
نام پی پال و اکانت داخل سایت یکی باشه
موفق باشید

hoka
November 24th, 2016, 00:00
با پی پال پرداخت کنید
نام پی پال و اکانت داخل سایت یکی باشه
موفق باشید

پرداخت هارو انجام دادم متاسفانه . با مسترکارت هدیه که البته به نام خودم بوده ( که این مهم نیست در هدیه ) / دامنه ها هم ثبت شده . ظهر این کار هارو کردم الان این ایمیل اومده برام

viasky
November 24th, 2016, 00:36
هزینه با کسر اندگی به حساب شما طی 24 سایت آینده برگشت می خوره و سفارش کنسل میشه
البته در صورتی که مدارک ارسال نشه
موفق باشید

hoka
November 24th, 2016, 03:53
هزینه با کسر اندگی به حساب شما طی 24 سایت آینده برگشت می خوره و سفارش کنسل میشه
البته در صورتی که مدارک ارسال نشه
موفق باشید

مسترکارت هدیه (غیرقابل شارژ) قابلیت برگشت خوردن داره ؟؟

viasky
November 24th, 2016, 04:13
مسترکارت هدیه (غیرقابل شارژ) قابلیت برگشت خوردن داره ؟؟
بله هرچی باشه برگشت می خوره
در حال حاضر وضعیت مالی کارت شما pending هست و موجودی به صورت واقعی از حساب شما کسر نشده و فقط رزرو شده
موفق باشید

hoka
November 24th, 2016, 05:51
بله هرچی باشه برگشت می خوره
در حال حاضر وضعیت مالی کارت شما pending هست و موجودی به صورت واقعی از حساب شما کسر نشده و فقط رزرو شده
موفق باشید
مرسی
بله دقیقا الان توی پنل دیدم همینطوری هست . چطوری میتونم از نیم چیپ استفاده کنم بدون مشکل ؟ (یا سایتی مشابه )

چون مستر کارتی که گرفتم 6 روز بیشتر زمان نداره میخوام خرجش کنم بهترین راه هم همین دامنه هست که نیاز دارم .

فرمودید از پی پال استفاده کنم که اون هم برای وریفای خودش کلی مشکل پیش میاد ( از جمله مهم ترینش شماره تلفن و حساب بانکی )

alimosavi
November 24th, 2016, 08:53
مرسی
بله دقیقا الان توی پنل دیدم همینطوری هست . چطوری میتونم از نیم چیپ استفاده کنم بدون مشکل ؟ (یا سایتی مشابه )

چون مستر کارتی که گرفتم 6 روز بیشتر زمان نداره میخوام خرجش کنم بهترین راه هم همین دامنه هست که نیاز دارم .

فرمودید از پی پال استفاده کنم که اون هم برای وریفای خودش کلی مشکل پیش میاد ( از جمله مهم ترینش شماره تلفن و حساب بانکی )

احتمالا از name.com استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد