PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در dns سرور سی پنل

venuswebhost
November 23rd, 2016, 11:22
سلام دوستان
من یه سرور سی پنل دارم که یک از دوستان حرفه ای کانفیگ کردن اما الان یه مشکل دارم اینه که دی ان اس کار نمیکنه با این که دامین رو درست ست کردم ip و ns ها رو زدم توی دامین اصلی سرور اما سایت هایی که میزبانی میشن باز نمیشن یا فقط با بعضی isp ها اونم به زور باز میشه حتی خود دی ان اس هم لود نمیشه ns1.domin.com وقتی باز میکنم لود نمیشه که صفحه پیشفرص سی پنل بیاد
ببخشید خیلی بد توضیح دادم دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

blueserver
November 23rd, 2016, 11:37
سلام دوست عزیز ، دقیقا چند ساعت هست که تنظیمات dns رو انجام دادن؟ (باید حداقل 2 ساعتی صبر کنید).
یک هاست به اسم دامنتون ایجاد کنید و dns هارو بصورت a رکورد در اون ذخیره کنید.

Kian
November 23rd, 2016, 11:40
از آدرس زیر دی ان اس های تون رو چک کنید تا اگه مشکلی هست رو نشون بده:

https://intodns.com

venuswebhost
November 23rd, 2016, 11:43
سلام دوست عزیز ، دقیقا چند ساعت هست که تنظیمات dns رو انجام دادن؟ (باید حداقل 2 ساعتی صبر کنید).
یک هاست به اسم دامنتون ایجاد کنید و dns هارو بصورت a رکورد در اون ذخیره کنید.

مرسی از راهنماییتون
حدود12ساعت گذشته شایدم بیشتر
هاست به اسم دامنه هم ایجاد کردم توی سی پنل تازه اونم خودش گاهی اوقات بالا میاد

- - - Updated - - -

از آدرس زیر دی ان اس های تون رو چک کنید تا اگه مشکلی هست رو نشون بده:

https://intodns.com

مرسی از راهنمایی
https://intodns.com/mxfilm.ir
این یکی از سایت هاست برای مثال دی ان اس هایی هم که میبینید دامین اصلی سی پنل هست

blueserver
November 23rd, 2016, 11:49
آیا IP سرور رو در پنل دامنه در قسمت child name قرار دادید؟ چون در سایت intodns آیپی سرور رو جلوی DNS نمیبینم

RealHAM
November 23rd, 2016, 11:49
سلام

مطعمن هستید تنظیمات را به درستی انجام داده‌اید ؟

جهت بررسی مشکل با ما در ارتباط باشید

تلفن و تلگرام : 09304001986

venuswebhost
November 23rd, 2016, 11:52
آیا IP سرور رو در پنل دامنه در قسمت child name قرار دادید؟ چون در سایت intodns آیپی سرور رو جلوی DNS نمیبینم

بله قبلا انجام دادم الان هم چک کردم درست بود اگه اگه دامین اصلی رو توی intodns ببنید ip ها رو نشون داده

blueserver
November 23rd, 2016, 11:54
بله قبلا انجام دادم الان هم چک کردم درست بود اگه اگه دامین اصلی رو توی intodns ببنید ip ها رو نشون داده

من آی پی نمیبینم ، اگر ممکن هست یک عکس از تنظیمات دامنه و یک عکس نیز از تنظیمات DNS هاست venuswebhost ارسال کنید.

venuswebhost
November 23rd, 2016, 11:59
من آی پی نمیبینم ، اگر ممکن هست یک عکس از تنظیمات دامنه و یک عکس نیز از تنظیمات DNS هاست venuswebhost ارسال کنید.

خیلی ممنون از راهنمایی و اینکه وقت میزارین
342473424834249

blueserver
November 23rd, 2016, 12:19
شما DNS اختصاصی های دامنه ir که با IP دامنه .com ساختید رو حذف کنید. و اگر دامنه ir رو بعنوان DNS اصلی سرور ایجاد کردید زودتر پاکش کنید ، چون سی پنل لایسنس شمارو حذف میکنه.
شما نمیتونید با یک IP دو تا DNS اختصاصی درست کنید. و همچنین اگر DNS های دامنه .com بصورت ns هست، دو تا هم A رکورد اضافه کنید(توی این شکل دقیقا نمیدونم ns هست یا a رکورد.)

irhost.net
November 23rd, 2016, 12:22
با سلام خدمت شما .

دی ان اس ns1.venuswebhost.com هنوز روی آیپی ست نشده . پنل WHM را چک کنید ....

در ضمن باید برای دی ان اس A record تعریف کنید ...

جهت سهولت کار در تلگرام پیام دهید .....

https://telegram.me/Iguyane

venuswebhost
November 23rd, 2016, 12:33
شما DNS اختصاصی های دامنه ir که با IP دامنه .com ساختید رو حذف کنید. و اگر دامنه ir رو بعنوان DNS اصلی سرور ایجاد کردید زودتر پاکش کنید ، چون سی پنل لایسنس شمارو حذف میکنه.
شما نمیتونید با یک IP دو تا DNS اختصاصی درست کنید. و همچنین اگر DNS های دامنه .com بصورت ns هست، دو تا هم A رکورد اضافه کنید(توی این شکل دقیقا نمیدونم ns هست یا a رکورد.)

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

اون دامین ای ار به صورت ریسلر بود کلا حذفش کردم بعدش داخلAdd a DNS Zone سی پنل(wmh) دوتا رکورد با ای پی و دی ان اس ها اضافه کردم
الان باید صبر کنم تا تغیرات رو ببینم ؟ کار دیگه ای لازم نیست؟؟ یا این که Reset a DNS Zone انجام بدم برای تک تک اکانت ها؟

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما .

دی ان اس ns1.venuswebhost.com هنوز روی آیپی ست نشده . پنل WHM را چک کنید ....

در ضمن باید برای دی ان اس A record تعریف کنید ...

جهت سهولت کار در تلگرام پیام دهید .....

https://telegram.me/Iguyane

خیلی ممنون

blueserver
November 23rd, 2016, 12:44
خیلی خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
اون دامین ای ار به صورت ریسلر بود کلا حذفش کردم بعدش داخلadd a dns zone سی پنل(wmh) دوتا رکورد با ای پی و دی ان اس ها اضافه کردم
الان باید صبر کنم تا تغیرات رو ببینم ؟ کار دیگه ای لازم نیست؟؟ یا این که reset a dns zone انجام بدم برای تک تک اکانت ها؟

خواهش میکنم ، به نظرم مشکل از همین مورد بود که یه ip رو به 2 دامنه و dns اختصاصی تخصیص داده بودین ، یکم صبر کنید ، امیدوارم مشکل از همین بوده باشه و برطرف بشه.
یکبار reset انجام بدین ، و a رکورد ها هم اگه وارد بشه ضرر نداره ، مشکلی ایجاد نمیکنه ، به شرطی که DNS اصلی سرور رو با آی پی سرور و A رکورد وارد کنید.
موفق باشین

kandohost.com
November 27th, 2016, 18:47
با سلام

اگر مشکلتان حل نشد سایت cloudflare.com رو برای ست کردن دامنه هاتون بر روی سرور توصیه می کنم . که سایت مطمئنیه و به سادگی می تونید با استفاده از این سایت و وارد کردن آی پی سرور مجازیتون و نوشتن دامنه ، دامنه تون رو ست کنید. سایت کلودفلر دی ان اس هایی به شما می ده که فقط کافیه اونها رو در پنل مدیریت دامنه خودتون وارد کنید .