PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : adsl یا وایمکس ایرانسل یا مبین نت

khudeman
December 3rd, 2010, 22:53
با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر شما کدامیک از این سه سرویس خط اینترنت بهتر از بقیه است . شما کدام را به دیگری ترجیح میدید ؟
adsl معمولی
وایمکس ایرانسل
وایمکس مبین نت

اگر از تجربه های خودتان بگید همه ما استفاده میکنیم. با تشکر

mr.he3am
December 3rd, 2010, 22:59
اول adsl
بعد مبین نت
بعد وایمکس

MihanServer.com
December 3rd, 2010, 23:03
Adsl پارس انلاین

HyperServer
December 3rd, 2010, 23:18
اگر بگی چه پهنای باندی می خوای خیلی بهتر میشه کممت کرد.
ام به صورت کلی ... من خودم
1 مگ مبیین نت ماهی 80
بعدش adsl
بعد ایرانسل
من خودم چون 24 ساعت دانلود دارم نامحدود میگیرم.
اگه دانلود زیاد داری ایرانسل نگیر ... چون سرویست رو به محدود downgrade میکنن.
تو قوانین سایت ایرانسل هست

CYB3R
December 3rd, 2010, 23:33
اول adsl
بعد مبین نت
بعد وایمکس
حسام مبین نت چیه که گزینه 3 وایمکس هست ؟ :دی

mr.he3am
December 3rd, 2010, 23:36
حسام مبین نت چیه که گزینه 3 وایمکس هست ؟ :دی
تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: شرکت ارتباطات مبین نت (http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=1&ContentID=13)
مال آقا مبین بیشتره :دی

hostgozar
December 3rd, 2010, 23:36
adsl parsonline

mr.he3am
December 3rd, 2010, 23:38
adsl parsonline
بچه ها میگفتن امین مرده اما دیدم اشتباه میکردن :دی زنده ای ؟‌

hostgozar
December 3rd, 2010, 23:46
شایعات درباره من زیاده باور نکن :68:

CYB3R
December 3rd, 2010, 23:46
تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: شرکت ارتباطات مبین نت (http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=1&ContentID=13)
مال آقا مبین بیشتره :دی
برو پست اولت رو بخون :دی

اول adsl
بعد مبین نت
بعد وایمکس

khudeman
December 3rd, 2010, 23:54
پارس آنلاین در همه شهرها نیست . فکر میکنید برای شهری که adsl گران دارد یعنی چهل هزار تومان در ماه برای 128 گیگ نامحدود میگیرد (که تازه آنهم واقعا 128 نیست) همین بهتر است یا اینکه وایمکس ایرانسل یا مبین نت ؟ دانلود زیادی هم مد نظر نداریم

HyperServer
December 4th, 2010, 00:14
پارس آنلاین در همه شهرها نیست . فکر میکنید برای شهری که adsl گران دارد یعنی چهل هزار تومان در ماه برای 128 گیگ نامحدود میگیرد (که تازه آنهم واقعا 128 نیست) همین بهتر است یا اینکه وایمکس ایرانسل یا مبین نت ؟ دانلود زیادی هم مد نظر نداریم

اگه دانلود نداری ...
تا جایی که میدونم مخابرات اکثر شهرها داره سرویس میده.
نامحدود 128 ماهی 10....روقبض میاد....2 ماه استفاده میکنی بعد پرداخت میکنی. من تهران دارم 3 سال هست که قطعی نداره (البته به غیر از موارد خاص مثل خرداد 88 که همه جا تعطیل بود)
اگر پورت خالی نداشتن وایمکس مبین بگیر ولی بستگی به جا داره. تهران کیفیتش عالیه ولی شهر شما رو نمیدنم.

RezaFH
December 4th, 2010, 00:43

شما مطمعنی توی شهری که هستی و پارس آنلاین نیست ، مبین نت و ایرانسل هستن ؟
من که فکر نمیکنم !
بهتره اول مناطق تحت پوشش رو ببینید!
در ضمن شاتل بنظر من جرفه ای تر از پارس آنلاین عمل میکنه ... (بنا بر خیلی دلایل از جمله میزان شیر کردن پورت) کیفیت خوبی هم داره
قیمت پلن های نامحدودش هم بهتره (مثلا 128 اش 28 تومنه که پارس آنلاین میده 40 تومن)

mdf092
December 4th, 2010, 00:51
من تو شرکت وایمکس ایرانسل دارم و 1 مگ نامحدود ماهی 120 تومن البته اشتراکی هست
روزهای اول خیلی خوب بود اما بعد از مدتی ظاهرا چند نفر دیگه هم رو روی خط ما گذاشتن الان تعریف چندانی نداره
اما برای خونه از صبانت خدمات میگریم خیلی عالیه 128 رو تقریبا 1 مگ میده پشتیبانیش نسبتا ضعیفه اما خب سرعت خوبی داره

taghikhani
December 4th, 2010, 00:54
هیچکدوم. وای فای

mishellol
December 4th, 2010, 02:36
من از شرکت شاتل نت میگیرم
adsl هست
128 ولی سرعت دانلودش 45 کیلوبایت در ثانیه هست
حدود یکسال خورده ای هست ازش استفاده میکنم راضیم
در ضمن نامحدوده
ماهانه هم 28 تومن میدم

Amir.Mansoury
December 4th, 2010, 03:29
شما اول بگو ساکن کدام شهری تا راحتتر راهنمایی بشی

khudeman
December 4th, 2010, 09:00
من برای خودم نمیخام. کلا موضوعی را پیش کشیدم که برای چنین شهرهایی که adsl خیلی گران دارند و حتی تاحدودی همین تهران ، کدام روش بهتر از بقیه است و محاسن و معایب هر کدوم چیه

IranianServer
December 4th, 2010, 11:40
فقط و فقط پارس آنلاین .
حرفه ای ، پشتیبانی عالی و خدمات خوب.
تکه تکه !

khudeman
December 4th, 2010, 11:48
قربانت شوم مسئله بر سر اینکه کدام سرویس دهنده adsl بهتره نیست . موضوع مقایسه adsl بطور کلی با وایمکس ایرانسل و وایمکس مبین نت است .

amiri113
December 4th, 2010, 12:47
به نظر من با توجه به بالا بودن قيمت adsl فعلا به صرفه ترين سرويس ها wimax هستند.
البته قيمت adsl و وايمکس تو سرويس های محدود تقريبا يکسان هستش ولی تو سرويس های نامحدود wimax ها خيلی ارزونتر از adsl ها هستند.

sohrab.khan
December 4th, 2010, 13:50
اقا حسام آواتار جدید مبارک:دی

abod_black
December 4th, 2010, 17:30
من دنبال وایمکس مبین نت بودم ولی تو شهره ماه پوشش نداره و ADSL محابرات هم یک ساله قرار بده ولی نمیده.
به نرخ ADSL من نگاه کنید و برید خدا رو شکر کنید
ADSL 128 1GB ماهی 20 تومن(من ماهی بالای 4 گیگ دارم استفاده میکنم حتی بدون دانلود فیلم و یا چیز دیگه و نمیدونم چرا اینقدر حجمم کم میشه) که سرعت دانلودش تو بهترین مواقع به روز به 15 میرسه.
حالا شما دارید با بالاترین سرعت ، نامحدود و قیمت پایین چونه میزنید.(میصرفه Wireless ISP یا WISP بیارم تو شهرمون؟)

unkn0wn
December 4th, 2010, 20:48
از هر جا میگیرین بگیرین ولی از این پیشگامان لعنتی نگیرین.پدر آدم رو درمیارن واسه یه سرویس مسخره.نزدیک به یک ماه واسه ما طول کشید راه اندازیش.من نمیدونم چجوری هست که شبانه هر گیگ 500 تومن حساب میشه در اصل ولی ibsng مثل روزانه کم میکنه ازش.دیگه نمیدونم هرکی اسمش *** هست باید حتما اول اسمش "د" باشه یا اگه مثل پیشگامان "پ" اولش باشه هم قبوله.

srashedian
December 4th, 2010, 22:12
سلام

در مرحله اول اینترنت adsl، به چند دلیل، سرعت بالا، پایداری زیاد، عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی، عدم وابستگی به فاصله ی آنتن و موقعیت مکانی، سرعت بیشتر در اتصال
در مرحله بعد مبین نت، به دلیل قیمت مناسب، پوشش اکثر مواردی که adsl امکان نصب نداره، استفاده از تجهیزات حرفه ای و تیم مجرب، پشتیبانی نسبتا مناسب
در مرحله بعد به هیچ وجه وایمکس ایرانسل نگیرید، حتی اگر اینترنت نداشته باشید بهتر از وایمکس هست، به دلیل قیمت سرسام آور، پشتیبانی افتضاح با کادر فنی کاملا بی سواد (معمولا زیر دیپلم)، قطع شدن بسیار زیاد و سرعت پایین... یه سرچ توی اینترنت بزنید تا شاکیان سرویس های وایمکس ایرنسل رو ببینید، البته کسی که چشم بینا داشته باشه به سادگی متوجه میشه که چرا مودم 90 هزار تومانی رو مجانی میده، تازه یه تقویت کننده هم میذاره روش! ارث باباشونه!

kingoftehran
December 4th, 2010, 23:07
adsl
مبین نت
وایمکس

xpxps
December 20th, 2012, 02:24
سلام
لطفا کمکم کنید
من از شرکت مبین ایرانیان مودم مبین نت گرفتم میخواستم بدونم ایا این شرکت معتبره؟
اینم ادرس سایتشونه
وایمکس مبین نت (http://wimaxmobin.com)
لطفا سریع جواب بدین

websazha
December 20th, 2012, 10:30
لطفا دوستان کمی کمی بحث دقیق تر به کاربر با دلیل بگین چرا اول ADSL!
بسته به منطقه شما دارد به قدری فراز نشیب در مناطق مختلف هست که نمیشه برتری برای یکی از سرویس ها در نظر گرفت.
در یک شهر وایمکس ایرانسل پورت زیادی داره رنج MAX به شما میده کیفیت عالی در بعضی مناطع نه 10 برابر پورت اشتراک دارند که باید آمدم منتظر ساعت خلوت باشه تا بتونه یک صفحه بار کنه.
اما adsl به دلیل اینکه پورت بالاتری معمولا دارند ولی قطع وصلی های احتمالی مخابراتی و دیتا منظقه هم باید در نظر بگیرید که ما الان 3 روزه مجبور کرده از وایمکس استفاده کنیم.