PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست قالب وردپرس psd جهت جمع اوری نمونه کار

mehrdad0603
November 22nd, 2016, 10:23
با سلام بنده در کد کردن قالب PSD به اچ تی ام ال و پی اس دی حرفه ای شدم طی اموزش هایی که دیدم در چند سال گذشته ولی در طراحی سایت حرفه ای نیستم و سلیقه خاصی ندارم حالا میخوام چند تا نمونه کار جمع کنم اگه کسی قالب psd داره بده تا براش تبدیل کنم یا اینکه به من قالب پیشنهاد کنید تا تبدیل کنم

keyhan7
November 22nd, 2016, 10:32
سلام من برعکس شما کد نویسی هم بلدم ولی چون زیادکار نکردم حوصله ندارم اگر میتونید به ورد پرس تبدیل کنید میتونیم چند قالب باهم کار کنیم

Amy
November 22nd, 2016, 10:33
با سلام بنده در کد کردن قالب PSD به اچ تی ام ال و پی اس دی حرفه ای شدم طی اموزش هایی که دیدم در چند سال گذشته ولی در طراحی سایت حرفه ای نیستم و سلیقه خاصی ندارم حالا میخوام چند تا نمونه کار جمع کنم اگه کسی قالب psd داره بده تا براش تبدیل کنم یا اینکه به من قالب پیشنهاد کنید تا تبدیل کنم

درود :53:
به صورت رایگان؟؟

mehrdad0603
November 22nd, 2016, 10:35
سلام من برعکس شما کد نویسی هم بلدم ولی چون زیادکار نکردم حوصله ندارم اگر میتونید به ورد پرس تبدیل کنید میتونیم چند قالب باهم کار کنیم

سلام من اماده همکاری هستم اگر میشه یک راه ارتباطی بهم بدین

- - - Updated - - -

درود :53:
به صورت رایگان؟؟

متاسفانه من درامد خاصی ندارم
برای همین رایگان میخوامم

Amy
November 22nd, 2016, 10:38
سلام من اماده همکاری هستم اگر میشه یک راه ارتباطی بهم بدین

- - - Updated - - -

متاسفانه من درامد خاصی ندارم
برای همین رایگان میخوامم

نه ، منظورم این بود که میخواهید رایگان کد نویسی کنید؟

mehrdad0603
November 22nd, 2016, 10:40
نه ، منظورم این بود که میخواهید رایگان کد نویسی کنید؟

برای نمونه های اولیه و جمع اوری نمونه کار بله

Raymvnd
November 22nd, 2016, 12:01
درود...نمونه های قالب html در اینترنت فراوانه...بهتره یه قالب html پیدا کنید و به وردپرس تبدیل کنید.